|      
Želiš odstopiti?
Preden se dokončno odločiš, se seznani s posledicami te odločitve.
V kolikor potrdiš svojo odločitev, da odstopiš, bomo v tvoj spletni brskalnik namestili piškotek, ki nam bo omogočil, da te ob vsakem obisku do vključno 13. novembra 2014 prepoznamo in ti zagotovimo nemoteno uporabo portala, brez prikazovanja Ringarajinih dreves in igralne kontrole ob desnem robu ekrana.

Hkrati ti bodo odštete vse do sedaj zbrane točke in žal izgubiš tudi pravico do morebitnih prisluženih nagrad.

Želiš še vedno odstopiti?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: pikica 4
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  53 54 55 56 [57]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrčki 2016
19.10.2017 10:43:40   
pikica 4
upam da se vam čimprej pozdravijo, jaz imam kar sreči za enkrat, do vrtca.

pupa a si ti uvajala prejšnji teden kako je?

ribica pri nas je enako z vozičkom, ona bi šla po svoje.

bučka uporabim kakšno ideja za trmo ko spet pride.

dansas ojoj imaš pa pestro.ampak je tak čas da so se pričele viroze.

nastja ja tamala je že plesala na tale komad.ji je zanimivo, sem kuhno vmes zrihtala.

meni se je tudi že iztekla porodniška dva dni nazaj, moram jit zrihtat za skrajšani delovni čas prihodnji teden.

se mi pa ponoči po novi modi prebuja po štirikrat potem pa čez dan nadoknadi, jaz pa ne.

rumena če imaš možnost da malo odklopiš otroke in en večer uživas kar izkoristi, bodo že babice zrihtale, saj so imele svoje otroke, če bo kriza te bodo pa klicale.mogoče pa bo čez dva meseca prespala noč.

berem kako trmarijo otroci, pa vidim da se nimam kaj pritoževati pri nas ni tako hudo. vidim da je v mejah normale.user posted image

želim vam lep dan user posted image

(odgovor članu rumena1)
Neposredna povezava do sporočila: 1401
19.10.2017 21:43:59   
Pia*
Hvala za informacije.
Zal ne morem reci, da je kaj bolje ;).
Trmariva obe. Moja mami pravi, da je koncno dobila zadoscenje in naj se sama vidim kako je bilo njej z mano.
Dvomim, da je bilo tako ampak ok.

Bucka sem zacela jokat pa je tast prisel vprasat ce sem ok :). No potem v drugo pa tasca, ce mi je tezko da naj povem in sem morala na vrat na nos obleci Pio, da sta sli na sprehod hahaha....
Moj je prisel domov in sva se morala pogovoriti je zacel o depresiji. Sem mislila, da govori o sebi (ceprav mi je bilo cudno) pa je ciljal na moj "jok" za katerega sta mu tasca in tast povedala. Komaj sem razlozila, da ni bil pravi jok. Zej me ze 2 dni cudno gleda in veckrat poklice.
Mi je pasalo ucitno bom veckrat odigrala jok ;).

No Pii je itak smesno, ko se zacnem jokat.

Je pa ribica to zvijanje in trmarjenje tko dobr opisala, da mi sploh ni treba vec razlagati.

Moja je zadnjic kletko od psa cistla z zobno scetko. Bog sem sla po koscek cokolade, da nisem zopet zaupila z NE, NE SMES,....

Pri nas je Pia se vedno v lupinici. Sem v torek koncno narocila stolcek. Sedaj ga pa komaj cakam. Pa me moj opozori, da mora Pia imeti 9kg. Sedaj pa bomo malo se pocakali. Dvomim, da ima magicnih 9kg. Mislim, da smo pa blizu.

Punce mirno noc.

(odgovor članu pikica 4)
Neposredna povezava do sporočila: 1402
20.10.2017 0:13:22   
Ribica **
Pia, ta novi stolčki niso več po kilaži, so po centimetrih. Po kilah bi tudi mi še celo večnost čakali na teh 9kg. Zdaj je prava suhica, ker je slabo jedla, ko je bila bolna. Jutri imava zadnji dan bolniške, včeraj sva od 23h do 0:20 imeli privatno zabavo s TV, igranjem, plezala je povsod in tako. Prvič, da ni spala zaradi zamašenega nosa, je trikrat povlekla dudo besno, potem trikrat sopla, pa spet duda in v tem ritmu tudi dojenje, boga je bila. Aspirator je pomagal za dve minuti, danes je bolje. Sva pa spali do 9:45, ker je omagala malonpred eno zjutraj in se kr naprej zbujala.

Se že veselim službe, res, ker je dobesedno nalepljena name podnevi in ponoči in že en teden ne spiva. Pfff. Še psa bi danes nekam poslala s tem piskanjem za hrano. Danes bi mogla zvečer na koncert, pa sem prodala karte, ker nima smisla, sem še prešvoh. Včeraj sem bila pa že skoraj ok. Ah, sita sem tega bolehanja in ping ponga z bacili z malo, tole smrkanje je ziher od mene navlekla, ker se je tiščala k meni ves čas.

Mislim, da bo malo pavze obema koristilo. :) ob otrocih zunaj pa kar znori, ji manjka družba. Saj lahko, da sem vse to že pisala, če sem, se opravičujem. 😂 baby brain.

(odgovor članu Pia*)
Neposredna povezava do sporočila: 1403
20.10.2017 19:21:17   
bucka*
Ha ha Pia, ti si to cist prevec pristno oponasala :-)
Jst delam weeeee weeeeee, oziroma karikiram njen jok. Pomoje se ona ve, da ne jokam zares :-)
Kadar trmari zaradi traparije se ji kar smejim, kadar pa zaradi resnih zadev, sem pa "huda". Kadar je kaj nevarnega, ali resnicno prepovedanega, pa tud glas povzdignem
Ah, morm it...
Lahko nocko, naj bo mirna!

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 1404
21.10.2017 10:49:11   
nastja1
živijo punce. kako ste? ojoj koliko bolančkov. čim prej se pozdravite user posted image

dansas o mali S pa vneta ušeskauser posted image ste že kaj bolje? pri nas je tudi taka jeza da se kr nazaj meče in gre včasih stran od mene pa kriči tm v enem kotu. ko vidi da nebom prišla po njega, pa hitro priteče nazaj. jah vsega pa res nemore dobit user posted image

pia ojoj potem si res preveč pristno oponašala jok user posted image ti se kr deli da jokaš ja... jz bi tud samo me nima nihče slišat da bi se jim zasmilila user posted image

jaz sem pa imela včeri morfologijo. pravi G da vse kaže na to da je punčka ker nikjer nič ne štrli med nogicami user posted image user posted image je pa vse ok lepo raste. zdej čakam iz komisije odgovor če bom še na bolniški. mi je pa diagnosticirala išijas ja. in morm čez 3 tedne delat test za sladkor. prvič ga nisem, sedaj pa ko toliko še bruham je rekla da naj grem.
naš mali pa tako lepo zunaj teče za žogo, pa na kratek sprehod greva že peš brez vozička ker bi frajer samo hodil. ampak ne da ga držim za rokico, on če sam. user posted image se pa cel pooldan zunaj igrava na pesku s kamenčki, sploh noče v hišo. ko ga grem preoblečt, je cela štala ker on če biti vni. sm že rekla da ga bom zunaj preoblačla in hranila user posted image user posted image

punce lepo izkoristite dan, jutri pride dež user posted image

(odgovor članu rumena1)
Neposredna povezava do sporočila: 1405
Stran:   <<   < Prejšnja stran  53 54 55 56 [57]
Stran: <<   < Prejšnja stran  53 54 55 56 [57]
Pojdi na:

"Normalno je."
Ob svetovnem tednu dojenja bo v soboto, 5. avgusta 2017, v enajstih slovenskih krajih potekal že četrti Festival Dojiva....
Katere igrače spodbujajo otrokov razvoj?
Pri majhnih otrocih igra ni samo igra, pač pa preko nje malček razvija različne spretnosti in se uči. Zato je zelo pomem...

vneta ritka
Erin

Kaj od naštetega je najbolj pomagalo pri vneti ritki vašega otroka?

hrastovo lubje (7%)

canesten (9%)

praška pasta (17%)

bepanthen (39%)

cinkovo mazilo (10%)

hladilno mazilo... (18%)

Število vseh glasov: 283

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!