|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   oktobrski lumpiji 08
1.11.2009 21:40:40   
janja 27
user posted image




user posted image user posted image user posted image       S E P T E M B E R user posted image user posted image user posted image
 

 
26.09.08

mamici JOLLY123 (27let, KR) TAJ  2750 g in 48 cm 








user posted image user posted image user posted image       O K TO B E R  user posted image user posted image user posted image



01.10.08


mamici IRMA78 (31let, LJ) NIK 3520g in 52 cm


02.10.2008

mamici JANJA27 (30 let, PO) METKA 4010 g IN 53 cm
mamici VALLA (LJ) TILEN  4200 g IN 55 cm




06.10.08

mamici TIMNALA (27 let, Mozirje) NACE 3490 g in 51 cm
mamici *TALCY* (24 let) TIJAN 3.720 g in 52 cm



07.10.08


mamici DREAM ( Trbovlje, 32 let) MATIC 3240g in 51 cm




09.10.08

mamici COCCINELLA (29let, Domžale) GAJA MAZVITA  4300g in 53 cm
mamici AFNICA MALA (LJ) NELI  3080 g in 50 cm
mamici SEAN (Sarajevo) ARMIN 3170 g in 51 cm



13.10.08


mamici SUZY124  MAJ 3110g in 50 cm



14.10.08

mamici LUČKA1 (LJ) VAL 3040 g in 51 cm


15.10.08


mamici TEJČIKA29 (CE) ALINA 2650g in 48 cm
mamici IRAIRA ALYA 3700g in 53 cm



16.10.08


mamici SMEJA2  MIA 3820gin 52 cm



19.10.08


mamici MARISHA MARK 3415 g in 51 cm


20.10.08

mamici PŠEMEK (LJ, 25 let) NEJKA 3050 g in 53 cm
mamici MBD0411 (CE 35 let) NIK 3420g in 51cm
mamici GOGABOJAN (Vrhnika, 28let)  ROK  3680g in 54 cm



22.10.08

mamici CORTI  HANNA 3480g in 52 cm




24.10.08


mamici LOVELY (LJ) INYA NADA   3750 g in 52 cm


25.10.08

mamici PIKICASTONOGA (LJ) TIJANA 2940g in 50 cm




29.10.08

mamici TOSCA (LJ) DANAJA 3055g in 49 cm








user posted image user posted image user posted image     N O V E M B E R   user posted image user posted image user posted image


01.11.08

mamici SONČNICA24  NIK 3700 g in 50 cm




    R   A   Z   M   E   R   J   E    


user posted image      - 11       user posted image   -15


_____________________________

13.12.2005 se nama je pridružila MANCA (3890g, 52cm)
02.10.2008 se nam je pridružila METKA (4010g, 53cm)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: oktobrski lumpiji 08
1.11.2009 21:42:12   
janja 27
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

evo nas pa smo prilezli do novega forumauser posted image user posted image user posted image user posted image

leto je za nami......hitro je minilo...


sedaj pa novim dogodivščinam naproti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

13.12.2005 se nama je pridružila MANCA (3890g, 52cm)
02.10.2008 se nam je pridružila METKA (4010g, 53cm)

(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: oktobrski lumpiji 08
2.11.2009 8:04:09   
jolly123
Jutro! a bom prva klepetulja tukaj razen janje seveda user posted image Evo pa je spet ponedeljek. Tajko je danes tako zajokal, ko sem ga hotla pustit v vrtcu, da mi ni bilo nič jasno kaj mu je. Pomoje je ful užival zdejle čez vikend, ker je bil oči tud cel vikend doma in smo se imeli prav fajn. In se vidi da ga ful pogreša med tednom, ker nonstop za njim leta in clo ati se je naučil rečt, prej kot mami user posted image user posted image
Zdej pa pospravit vso tole nesnago, malo diplomo pisat, kakšno prošnjo za šiht spisat, pa bo ura kmalu toliko, da bom šla po Taja.

(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: oktobrski lumpiji 08
2.11.2009 8:40:06   
Marisha
Pozdravljene na novem forumu user posted image

Evo vikenda je konec, praznovanj tudi, zdaj pa šibamo novim prigodam naproti.


Med vikendom smo imeli na obisku ata in mamo iz Nove Gorice, bilo je luštno. Marki je dobil prvo ornk buško, tako da ima čelo čist modro, zeleno, rumeno,...

V soboto sva z Markom naredila "veselo" bučo, zvečer pa prižgala svečko, da je mal odganjala čarovnice, joj je bilo tolk zanimivo, da se je Mark kar prilimal na balkonska vrata user posted image user posted image

Jutri imava cepljenje, ampak ne vem ali ga naj peljem ali ne user posted image , ker je spet hripav in ga nazadnje ravno zaradi tega nismo hoteli cepit. Joj, tolk me je strah cepljenja oz, reakcije po cepljenju, da prav "cagam" .

Drugače je bilo pa danes parav fino mrzlo, tako, da sem Marka ornk oblekla in zavila v šal user posted image user posted image . Za jutri je že napovedan prvi sneg, no bomo videli, če jbo kaj od tega. user posted image user posted image user posted image .Joj, če pomislim bo kmalu že veseli december , juhej

Lepo se imejte in veliko se smejte.

Marisha

(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: oktobrski lumpiji 08
2.11.2009 13:19:40   
sončnica24
Hojla se še jaz tukaj javim. Sem danes bila doma, pa naredila nič, ker sem celo dopoldne delala foto knjigo za nika. Za vsak mesec svoji dve strani. Uf se je slik nabralo.

Rojstni dan preživeli full full lepo imeli smo se super, prababica mu je spkla tako torto, da nisem vedela ali bi jo rezala ali jo shranla za drugo letouser posted image , no na koncu smo jo razrezali in pojedli.

V sredo naju čaka posvetovlanica, če bomo cepljeni ne vem nekaj je smrkav tak malo malo ampak bom vsaj vidla kolk je težki in velik.

Lepo se imejte na ta pusti dan in se še kaj tipkamo ter beremo.

Pa pa

(odgovor članu Marisha)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: oktobrski lumpiji 08
2.11.2009 17:48:49   
iraira
IZVIRNO SPOROČILO: Marisha



Jutri imava cepljenje, ampak ne vem ali ga naj peljem ali ne user posted image , ker je spet hripav in ga nazadnje ravno zaradi tega nismo hoteli cepit. Joj, tolk me je strah cepljenja oz, reakcije po cepljenju, da prav "cagam" .




Alja je bila cepljena v ramo in ni imela nobene reakcije...je bilo pa v petek že 10dni od tega. Samo toliko za tolažbo Marisha..je bilo mene tudi grozno strah reakcije, ker na vsa ostala tri jo je imela

_____________________________

Kar te ne ubije, te naredi močnejšega...

(odgovor članu Marisha)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: oktobrski lumpiji 08
2.11.2009 19:24:25   
sončnica24
Mi do zdaj nismo imeli nobene reakcije bomo vidli kaj bo v sredo. Je slučajno dala katera cepit proti novi gripi?

(odgovor članu iraira)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: oktobrski lumpiji 08
2.11.2009 19:28:25   
jolly123
IZVIRNO SPOROČILO: sončnica24

Mi do zdaj nismo imeli nobene reakcije bomo vidli kaj bo v sredo. Je slučajno dala katera cepit proti novi gripi?


Ne pa tudi mislim ne.

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: oktobrski lumpiji 08
2.11.2009 20:14:26   
janja 27
ojla

user posted image user posted image user posted image nekaj čvekic nas pa je user posted image user posted image user posted image user posted image

sončnica user posted image user posted image user posted image za praznovanje kako slikico torte user posted image in seveda nikauser posted image user posted image

cepljenje - baje da ni nobene reakcije sedaj če pa je pa se pokaže čez kake 10 do 14 dni in to ake drobne pikice - tako so meni rekle sestre pri zdravnici, metka ni do sedaj imela nič, tud un dan ne...

nova gripa ali gripa na sploh - jaz se ne grem cepti niti punc ne bom

jolly pr nas je tud atko zakon pr obeh , metka ga še vedno kliče mamauser posted image user posted image user posted image hodi po hiši za njim in kriči mama  men pa reče ata user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image drugače pa je danes ugiznila vgojiteljico v vrtcu v prst user posted image , moj je reku pa kaj ga vtika v njena usta user posted image user posted image user posted image drugače pa pravi da je full pridnauser posted image user posted image user posted image jutri grem na govorilne pa bomo vidli kaj bo povedalauser posted image user posted image user posted image


nč bejbe upam da ne bomo sam me 4 čvekale in nas bo mbd najdla user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

naše buče so tud strašile na balkonu user posted image user posted image user posted image oz. še vedno stašijo saj svečke še gorijo user posted image user posted image user posted image

lep večer



_____________________________

13.12.2005 se nama je pridružila MANCA (3890g, 52cm)
02.10.2008 se nam je pridružila METKA (4010g, 53cm)

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: oktobrski lumpiji 08
2.11.2009 21:04:59   
PikicaStonoga
Samo da vas pozdravim!

Dnevi letijo!!!
Jutri je k sreči torek, ko imam komaj par ur in sem hitro doma. Bom mal pospravila, zunaj nasadila nekaj rožic, se malo spočila, pocrkljala mucka.
Kar se tiče dela, sem nekje zadaj, me je čas čisto povozil! :( Groza!
Tijana je pridna, končno spet ponoči spimo! Zadnjih nekaj dni je noč ali prespala ali se zbudila 1x, kar je OK! Prej pa tri teden nismo spali, ker se je zbujala tud po 10x na noč, praktično vsakih 10 min, večino časa spala na rokah ...pa sploh ne vem, kaj je bilo user posted image user posted image Nobenega novega zobka na vidiku, tud bona ni bila ...zadnji teden je bila nekaj prehlajena in imela malo vneto žrelo, samo ne pa 3 teden!!! Kr ne, HB zdaj spimo! Že trkam ...
Hodimo, ko se nam zahoče, če se ji da, hodi non stop, če se ji ne da , zahteva roko ali gre na vse 4!
Ne boste verjeli, ampak pri nas pri enem letu že trma vn rije 100 na uro! Moja svakinja ni mogla verjet, je rekla ooooooooo vi boste pa trmo prej dali skozi! Resno, ko ni po njeno, ko ne doseže svojega, se zvija, da tud stat ne more, tud sedet ne, jo dam ležaz na tla in potem se valja po tleh in tuli! Ali pa meče po tleh tisto, kar ji pride pod roke! Mislim - tale škorpijonka nama bo še dala vetra!
Toliko od mene, z nekaterimi se upam jutri vidimo na pijači!
Imam namen prit, če ne bom preveč zj ...
Jutri namreč začnem hoditi na jutranjo telovadbo, ki se mi začne ob pestih zjutraj!!! Ne vprašajte, kako bom vstala, ampak bom! enostavno ne gre več tako naprej, da čisto nič ne dam nase ...2x tedensko bom hodila ob torkih in četrtkih!
Zdej bom pa res končala in grem spat, enkrta za spremembo ob normalni uri!!!!!!!!

NOČKO!!!!

_____________________________

Če si užival v izgubljanju časa,
ta čas ni bil izgubljen.

(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: oktobrski lumpiji 08
2.11.2009 21:06:24   
PikicaStonoga
Aja, mi nismo dali cepit proti gripi.

_____________________________

Če si užival v izgubljanju časa,
ta čas ni bil izgubljen.

(odgovor članu PikicaStonoga)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: oktobrski lumpiji 08
2.11.2009 21:20:32   
gogabojan
Čer.

Kako ste bejbe in lumpiji mali???


Mi smo pravi razgrajači. Pa vsak dan ugotovi kako potegavščino.


Danes smo imeli kontrolo na infekcijski. Pljučka so zdrava in ni slišati nič. Ima pa hrop, in to zaradi vnetega grla, oz. ima zelo rdeče grlo. Drugače pa naj bi bil zelo zdrav, (glede vrstnikov). Je pa rekla zdravnica, glede na to, da mu iz levega ušeska nenormalno veliko teče ušesno maslo, da bi bilo bolje, če bi kupili RAZPRŠILO, KI STOPI UŠESNO MASLO, IN POTEM SAMO STEČE VEN. A katera že prakticira to????? Prosila bi za izkušnje.


Aja, smo pa dobili strogi režim, glede higiene. Nobeden, ampak RES NOBEDEN, ne sme priti na obisk, tudi če je čisto malo nahoden. Ali pa da bi kihal. Razdalja mora biti ne meter ampak meter in pol.

Ugotovili so, da je bolj dovzeten za pljučne okužbe, da ga prehlad celo pahne tako daleč. Pa rekla je, da je prepričana, da se letos čez zimo še enkrat vidimo, ker ni še konca.

Izvidi, ki so bili narejeni od brisa so pokazali, da ni še prebolel nove gripe (in da je nima), tudi stare gripe ne, rota virusa tudi ni imel, pa nek zdaj ne vem če so kratice taprave RVS, RSV, RTV. V glavnem, štirih stvari ni imel, ostalo pa še čakamo na izvide.

Danes dali blato, kri in še enkrat bris.


MISLIM, NA INFEKCIJSKI PA SO RES GROBI LJUDJE.

So roka celega pošpikal po rokici, ker mu žilice niso našli, in so mu brskali. Mali je tako user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , da ko sem pogledala na uro, pa do konca je trajalo 20 celih minut. Aja pa še skup je padu. Pa sem se drla tam na uno žensko, k se je ona začela na mene, da morajo kao grobo mu vzeti kri, in cela štala.

Pa Rok je od muke SKUPAJ PADEL, UNE KURE PA NIČ. HB se je hitro zavedal nazaj. Mislim ej, sem se z očetom pogovarjala, in jutri leti defenitivno pritožba. Da tega pa že ne bodo več delali. Se sprašujem, kako je šele tistim otrokom in malčkom, ko staršev ni zdraven. MISLIM OMG.


Drugače pa je rok pravi zabavljač, veseljak, nič ne joka. Štejemo že 12 zobkov, dva zobka mu že rasteta, toliko da niso že vzunaj.


Toliko od nas.

Aja, pa še to, približuje se mi prvi izpit. Vsa sem v elanu.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Aja pa pričakujemo tudi v naši družini, ampak ne z moje strani.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Bom že šestič teta postala. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Imejte se skrajno lepo in radi, in veliko zdravja vam želim.


Lp, družina P.D.

(odgovor članu PikicaStonoga)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: oktobrski lumpiji 08
2.11.2009 21:28:05   
gogabojan
Aja pa še to.


Jolly ti imaš tudi izkušnje frišne s tem.

Danes je malo manjkalo, pa bi doživeli hudo prometno nesrečo. Le par cm nas je rešilo. Mislim, jaz pa Roka v avtu. Ej me je bilo tok, da bi ustrelila unega drugega voznika. Dobesedno. Pa kdo daje izpit kretenom.

kO pa sem šla na predavanje, sem imela OGROMEN strah na avtocesti. Non stop se mi je film vrtel, da se bo spet kaj zgodilo, in mislila, kako bo z mojima angelčkoma, če se meni kaj zgodi.

Ni hudič, grem dol z avtoceste, en pa vrummmmmmmmmm nasproti mene, na mojem pasu. Gume škripale, ročna se je zategovala, da me avto ne bi nesel naravnost proti njemu. Ej mislim fak off. Tip pa mobitel v roki sms pisu, in se kao neki kregu z punco al kaj jaz vem, kaj mi je govoril potem. Jaz pa bum od muke šamar mu primazala. Seveda sem se opravičila, on pa reku, nič ne de, da mu je žal, in da bi si jih še več zaslužil.


Ko sem šla s predavanj, sem celo pot molila, da živa in zdrava pridem domov. Saj veste kaj pravijo. V tretje gre rado. Ej muka in strah na avtocesti. Dež padu, kamionov mali miljon, jaz grem enega prehitevati in sem sama sebe slišala, kako molim h bogu in to naglas, da se mi ne bi nič zgodilo.

Jolly evo sedaj šele vprašanje zate. A je tebe bilo tudi potem kaj strah. Vem ti si doživela nesrečo, jaz je HB nisem, ampak strah imam abnormalen. OK na normalnem pasu, prehitevalni pas..... nono sem čisto freez. Srce bije tristo na uro. Sam gledam, da mi ne bi kak izsilu in pred menoj skočil z avtom.




(odgovor članu gogabojan)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
2.11.2009 21:40:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu gogabojan)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: oktobrski lumpiji 08
3.11.2009 8:46:26   
Tejčika29
Eto sneg!!!!!!!!!!!!!!!! Alina se ni mogla nagledat snegeca, kar prijemala ga je, sem vprašala a je to mleko in me gleda čudno, seveda ni ji pravim, snegec je. Moj brat je namreč rekel glej koliko mleka ko je prvič videl sneg user posted image .

Najbrž se pri babici že valja po snegu... Pa škorenjce sem ji obula da bo lahko hodila po njem. Pajaca pa zaenkrat še ne.

Mi smo ok, Alina je zdaj zdrava, trkam, cepit je niti približno ne dam!

Je radoživa, zelo veliko govori, pravilno izgovarja, zobka še vedno samo dva. Hodi še ne sama, ob pomoči pa je hitra, ali pa šiba naprej po vseh štirih. Odprl se ji je apetit in kar hodi za nami in pravi amamamam, vse hoče probat kar mi jemo, je tudi nepasirano. Prejšnji teden pa sem štela žlice tako slabo je jedla. Kako se to obrne pri otrocih, kaj hočemo.

Tud jaz sem mela kreš ene 14 dni nazaj se mi je en v rit zaletu, HB nisem imela Aline noter. On ma totalko, jaz pa malo rukjen zadnji del in gre na štrihanje, vse dobro.

Lep zimski dan, uživajte z otroci!!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: oktobrski lumpiji 08
3.11.2009 9:12:34   
afnica mala
Pozdravljene

pa smo dočakali nov forumuser posted image . Bravo malčki!

Tud mi smo naredili prijazno bučo in sicer že v četrtek, ker sva šla v petek na poroko. Na poroki je blo fajn, itak smo ves čas plesali. Se pozna, da sem aut s kondicijo, kajti 2 dni sem imela huuuuuuud musknfiber v nogahuser posted image

cepljenje- tud mene skrbi, mi imamo v petek, do sedaj ni imela reakcije, ker pa občasno zakašlja, smrka pa ne, bi kar prestavila

cepljenje za gripo- ne grem, mož se je cepil za navadno

pikica- ej dobra si, da si se odločila za jutranjo telovadbouser posted image

gogabojan- bogi Rokec, poznam to, špikajo dokler ne dobijo krvi, tako je tudi na pediatriji in tudi na nefrološki. Men je blo kar slabo, ko so po 5 tih poskusih na roki in nogi iskali žilo na glavi- dobro, da je niso našli

tejčika- jaz tudi čakam sneg, bi rada da zapada preden grem nazaj v službo, da se bova z Neli velikooo prevaljali v njemuser posted image

Mene pa daje jesenska utrujenost. To se mi naredi vsako leto. To, da prej hodim spat sem dala že mim septembra, zdaj sem samo utrujena, sploh zveler sem čist fuč, se pozna, da Neli vstane že okoli pol osme in potem ves dan dirkanja za njo. Danes se je zbudila že ob pol sedmih, samo sem jo pustila v postelji še 1h. In je skoz nelak pokašljevala, jo imam na sumu, da tako kliče naju, oz. sem skoraj ziher.
Ful naju oponaša, če kihneva, kašljava, smejeva, take podobne glasove, pa tud če kaj rečeva, poskuša ponoviti- to bolj redko. Se mi zdi, da je pred mesec več govorila kot sedaj
Tud pri nas je že trma, stisne zobe skupaj in se vsa napne in vpijeuser posted image , aja, pa še zraven z zobki zaškripauser posted image

no, lepo se imejte

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: oktobrski lumpiji 08
3.11.2009 9:13:45   
jana84
Janja...naju z Jakobom spet ni na seznamčku user posted image user posted image user posted image
JAKOB, rojen 3.10.2008, 3440g in 56cm
 
No, drugače pa super, da smo že na novem forumu...Čas res hitro teče...
Jaz se moram počasi lotit učit, ker zdaj se je lotil že november...Uf...

Drugač pri nas je vse po starem, Jakob hodi v vrtec, ponoči spimo tako tako, kot kakšno noč (danes je bilo malo boljše, prejšno noč pa katastrofa).
Najbolj me pa jezi, ker zdaj že dve jutri izbruha vse mleko ki ga spije. Ne vem ali je problem v mleku ali v čem. Ker nisem nič spremenila mleka al kaj...Včeraj je pobruhal vhodna vrata, danes pa sta se s tatkotom obrnila skor pred vrtcem in pršla domov se preoblečt, ker je buhal v avtu. Hvala bogu samo po stolčku in po sebi, tako da ne bo treba še avta na globinsko čisščenje peljat...Samo stolček sem oprala prevleko...Ne vem zakaj. Srčno upam, da ni to posledica tiste zapre ki jo je imel pri enem mesecu, ko je imel zakrčeno mišico med želodčkom in dvanajsternikom in so sumili na dedno zakrčenje (hvala bogu je bil sum ovržen in mu ni bilo treba na operacijo).

Hja. To mislim, da bo za zda vse. Zdaj pa moram poslat slike na Fotofiniš (v Mercator), ker je samo še danes akcija in so fotografije po 0,09EUR...

Lepo se imejte...na ta prečudovit novembrski dan (pr nas že t drugi dan pada d in je taka megla, da je prav moreče vzdušje).

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu Tejčika29)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: oktobrski lumpiji 08
3.11.2009 9:22:44   
jolly123
Dobro jutro! Mater tale sneg danes mi je čist zamoril, ker grem še na en razgovor za službo in mi lih ni v tem snegu se neki vozit sem pa ke. Jah bom pa 40 na uro vozila pol naj mi pa trobijo user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: janja 27
nč bejbe upam da ne bomo sam me 4 čvekale in nas bo mbd najdla user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Ja sam res mbd kje si?

IZVIRNO SPOROČILO: PikicaStonoga


Ne boste verjeli, ampak pri nas pri enem letu že trma vn rije 100 na uro! Moja svakinja ni mogla verjet, je rekla ooooooooo vi boste pa trmo prej dali skozi! Resno, ko ni po njeno, ko ne doseže svojega, se zvija, da tud stat ne more, tud sedet ne, jo dam ležaz na tla in potem se valja po tleh in tuli! Ali pa meče po tleh tisto, kar ji pride pod roke!


Verjamem, verjamem user posted image Pri nas je ISTO. Če kaj ni po njegovem se kar na tla vrže in tuli user posted image user posted image In to že zdaj, HALO!!! Ali pa če nekaj probava pa mu ne rata, kaj šele potem tuli. No pa je zadnjič ravno svoje čare v razvojni pokazal, ko ga je una teta hotla naštimat, da se igra z žogo on je pa hotel avto, se je zadrl, da je joj. Pa sem ji povedala, da me mal skrbi, da je že zdaj tako trmast, pa je rekla da nikar, da je to noramalen razvoj, da sedaj se je začel zavedati sebe in svojih želja in da se na tak način izraža, da to še nič ne pomeni. da to samo pomeni da imamo normalno razvitega otroka, ki ni pasiven. No malo mi je odleglo user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: gogabojan




MISLIM, NA INFEKCIJSKI PA SO RES GROBI LJUDJE.

So roka celega pošpikal po rokici, ker mu žilice niso našli, in so mu brskali. Mali je tako , da ko sem pogledala na uro, pa do konca je trajalo 20 celih minut. Aja pa še skup je padu.


Jap vem, so nas tudi takrat tako grobo prešpikali, revež se je tako jokal, da se ti srce trga res. In une butare tam mi potem niso dovolile da ga imam v naročju, ker mu mora kao infuzija tečt v žilo. In mi ga je kar vzela iz rok in dala nazaj v posteljo, bogi se je pa jokal in jokal in potem ko je videla da se ne bo pomiril je pa rekla no vzemte ga. Eni so res čisto neosebni user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: gogabojan

Jolly evo sedaj šele vprašanje zate. A je tebe bilo tudi potem kaj strah. Vem ti si doživela nesrečo, jaz je HB nisem, ampak strah imam abnormalen. OK na normalnem pasu, prehitevalni pas..... nono sem čisto freez. Srce bije tristo na uro. Sam gledam, da mi ne bi kak izsilu in pred menoj skočil z avtom.




uf joj HB da se je vse dobro izteklo zate. Te angelčki čuvajo user posted image
Lej jaz sem imela kar nekaj prometnih nesreč v življenju, enkrat sem morala celo na travmatološki ležat, tko da vse te nesreče, so definitivno pustile en pečat, vozim FUL zanič. Resno, ker nonstop neki za brezveze bremzam, ker skoz mislim, da bo en ven prletu ali se ne bo ustavil itd. Nisem več ravno sigurna na cesti, je pa tisti grozni strah minil in tudi pri tebi bo, zdaj si še malo živčna in v skrbeh, ampak s cajtoma bo lažje.

IZVIRNO SPOROČILO: valla.

Sem ful prijetno presenečena, da je tako zdrav - v vrtcu je nepretrgoma že 4 teden (močno trkam na les!).


Veš da sem jaz tudi ravno danes to pomislila, da smo res že cel mesec lepo v vrtcu - zdravi. Super, sem res vesela!




(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: oktobrski lumpiji 08
3.11.2009 9:56:33   
Lovely
Dobro jutro,

nahitro iz službe.
Včeraj sistematski, dobili pikico. Inya ima 8.630 g, 76cm. Vse super duper, odlično napreduje. Je bila pa ponoči zelo zelo nemirna, ne vem a je od polne lune ali od cepljenja. Je pa rekla P, da smo super glede na to, da je november pa še nismo bili ambulantno tam user posted image

Nova gripa - ne vem še.

Drugače smo leteči in uživamo vsako sekundo ko lahko.

Fajn bodite.

_____________________________

Lovely

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: oktobrski lumpiji 08
3.11.2009 10:41:02   
afnica mala

Še to, Neli je šla v petek prvič v nočno varstvo. Super pridna je bilauser posted image , itak ponoči ni težav, v varstvu pa je spala še dlje. Ob 20h je bila koma, so jo utrudili, pa je spala vse do 8h zjutraj. Vmes je 1x kašljala, pa ji je dedi dal čaj. To je to. Sem ful vesela, bo še kdaj lahko šla. Sva prišla ponjo, sploh ni pokazala kakšnega velike veselja, se je še kar naprej crkljala pri našihuser posted image Edino zvečer enkrat je klicala mene in bila žalostna- vsega 30 sekunduser posted image user posted image

(odgovor članu Lovely)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: oktobrski lumpiji 08
3.11.2009 12:06:38   
Tosca
Daaan,

Da vas tudi jaz pozdravim na novem forumu, tudi iz službe, namesto malice. ;)

Pihanje prve svečke smo luštno praznovali, je bila pa Danaja potem tako hin, da je v avtu zaspala po eni minuti in spala skoraj 3 ure in bi nadaljevala v noč, če je ne bi zbudili za kopanje.

Smo pa končno zdravi (trkam!) in upam, da tako ostane. Ni navdušena, ko je treba v varstvo, sicer danes prvič ni jokala, ko jo je ati oddal, je bila pa celo jutro izmenoma žalostna in tečna ko driska.user posted image Varuška pa pravi, da je danes pri njej zelo pridna in se prav lepo igra in pogovarja. Hm, kdo bi jo razumel.

Od hoje smo še daleč, ampak to smo itak pričakovali in se nam nikamor ne mudi. Je pa zadnjič zjutraj po enem mesecu ful polila v posteljici po dojenju, očitno ima še vedno refluks.

Odkar smo v varstvu, noče k nikomer več v naročje, le pri mamici in ateku je OK. Pri varuški jo namreč vedno oddamo v naročje in ko jo hoče kdo vzeti, joče, se obrne stran in gleda nezaupljivo, ker se ji zdi, da jo bomo tam pustili. Tudi popoldne hoče biti pri meni stalno v naročju, tako da ne morem narediti skoraj nič.

Gripa – moj se je cepil prosti klasični, jaz se verjetno ne bom proti nobeni in tudi Danaje verjetno ne bom dala cepit. Še najmanj proti ta novi.

Prometne nesreče – očitno so tole eni čudni dnevi, včeraj zvečer mi je na avtocestnem izvozu Šentjakob ena pripeljala nasproti! Očitno je zgrešila uvoz za Maribor in prekmalu zavila. Še dobro, da nisem priletela z največjo hitrostjo, kot je moja navada. Sem ji začela trobit, blendat, ostali na desnem pasu tudi, ženska je bila pa tudi totalno zmedena in naenkrat še obrnit ni več znala. HB, da smo jo vsi v redu odnesli.

Afnica, user posted image   za prvo Nelino samostojno nočko! Upam, da uspeš nekako pregnati to jesensko utrujenost! Uživajte, dokler še ne greš v službo! Sem sicer upala, da nama uspe se kaj oglasit po varstvu do vas, ampak naša je potem že lačna pa zaspana in ponavadi šibava domov. Mogoče pa nama enkrat uspe spremenit urnik.

(odgovor članu afnica mala)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: oktobrski lumpiji 08
3.11.2009 20:01:10   
gogabojan
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Punce, pravkar sem izvedela DA NE BOM TETA POSTALA

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

morala sem nekje to ven dati. Je dojenčku nehal srček biti. Ne vedo ne zakaj, ne kako.

(odgovor članu Tosca)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: oktobrski lumpiji 08
3.11.2009 20:05:33   
gogabojan
Afnica - res je groza gledat, kako otroka mučijo. omg HB da ji niso našli žilice na glavi. Ej jaz poznam to. Medtem, ko sem rojevala Roka, so mu elektrodo dali v glavo. So rekli da morajo zaradi njegovega življenja.

Imel je popkovnico dvakrat okoli vratu ovito in enkrat okoli telesa. Zato so dali v glavico mu elektrodo, da so ga lahko fajn spremljali. In če povem po resnici, se je šele pri šestem mesecu nehalo poznati, oz. so mu toliko že laski zrastli, da se ne vidi.

Sem se pa bala, da mu niso mogoče pregloboko jo vtaknili, in da ne bi poškodovali možgančke. No HB se razvija normalno, tako da sem te skrbi dala na stranski tir. Bomo videli, kako mu bo šlo, ko bo starejši oz. v šoli.

(odgovor članu gogabojan)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: oktobrski lumpiji 08
3.11.2009 20:12:49   
Marisha

IZVIRNO SPOROČILO: gogabojan

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Punce, pravkar sem izvedela DA NE BOM TETA POSTALA

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

morala sem nekje to ven dati. Je dojenčku nehal srček biti. Ne vedo ne zakaj, ne kako.




Joj, Goga to je pa tako zaloštno prebrat kaj šele občutit user posted image user posted image Drži se. user posted image user posted image user posted image


Marki je bil danes cepljen,... za enkrat je vse ok, upam, da bo tako tudi ostalo.

Gripa: moj je ravno danes rekel, da naj zorganiziram cepljenje user posted image user posted image , no za njega bom, jaz pa še nisem čist prepričana user posted image

No, danes nas je presenetil sneg, še dobro, da sva šla z Markom šele ob 9h v Ljubljano, ker je bil menda zjutraj pravi kaos user posted image user posted image . V soboto moram pa mojega "naterat", da poskrbi za menjavo gum.


Za vikend planiramo, da bomo skočili mal v "tople" kraje k mami in atu v Novo Gorico,..... joj prvi sneg zapade mi pa že iščemo sonček user posted image user posted image user posted image

No, to bo za enkrat vse, lepo se imejte!

Marisha


(odgovor članu gogabojan)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: oktobrski lumpiji 08
4.11.2009 10:34:31   
afnica mala


gogabojan- kam pa vstavijo elektrodo, da se mu je tolk časa poznalo, a ni to samo površinsko? A je glvica tolk mehka, pa se zato pozna? Itak je Roki super napredoval, mislim, da sploooooh nobene panike.


tosca- hojla. Večkrat pomislim na vaju, pa sta skoz nekaj smrkali. Super, da sta ok in user posted image za lepo praznovanje. Veš, da sem bila ziher, da Danaji že hodi. Se spomniš kolk časa je od takrat, ko sta bili zadnjič pri nama in se je prvič dvignila na nogice? Pol pa dela družbo naši pikici pri kobacanju. Ti ful velik stvari obvladaš, a kaj veš kaj v primeru, če ima nogico obrnjeno noter, ko stoji ali hodi. Tako povaljano mislim, pošvedrano. A mora kakšne posebne čevlje nosit?
Res se kaj oglasita, zdaj bo kmalu Neli dobila novo sobo, oči danes že parket zgoraj polagauser posted image , pol se bomo lohk selili iz dnevne v igralnico in sobo, da se puncam dogajauser posted image

valla- zagorka. Je to pravi naslov?

jolly- ti pošljem moj mail na zs

lep dan vam želim


(odgovor članu gogabojan)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?