|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otroci in vaše spolne aktivnosti
15.2.2009 14:05:42   
tanjusi
A li se je že kdaj zgodilo da so vas zalotili otroci pri vaših spolnih aktivnostih, kako ste odreagirali.
Pri nas kaj hujšega še ni bilo, zelo pazivauser posted image


_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: otroci in vaše spolne aktivnosti
15.2.2009 16:47:59   
pikapolonica 24
Mala je prišla not ja, ko sem bila v akciji.
Sem mu ga obdelovala.

Pa me je pokril s koco, ker je sploh nisem registrirala, da je not. user posted image

Pa sem sama pri sebi mislila, kaj mu je te prišlo,
da me nekaj pokriva. user posted image

Jaz pa kar dalje, obdelava.
In kar naenkrat slišim, mama, kaj te delaš?

Skoraj me je kap. user posted image

Samo dobro, da ni videla, kaj res delam.

Sem ji pač rekla, da me je jezil, in sem ga šla žgečkat. user posted image

Pa je rekla, ok.

Kaj si nor, od tistega naprej sem vedno ful pozorna.

Moj pa je tudi mislil, da se mi meša, otrok zraven stoji, jaz pa ga ....

user posted image




(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: otroci in vaše spolne aktivnosti
15.2.2009 19:56:33   
Spark
Pikapolonica, jaoooo user posted image .
Naju je tudi mala enkrat sredi noči zmotila, tako da je prišla k nama spat. Ampak hvala bogu, da je bila tema v sobi, pa sva prekinila. Samo tamala naju je čudno gledala.
Drugače pa se dostikrat uleževa pred tv in skupaj gledava tv, tamala pa se igra. In ji enkrat nekaj prigovarjava, da naj pohiti, da zamujamo nekam in nama ona reče, da zamujava zato ker sva se lubčkalauser posted image


(odgovor članu pikapolonica 24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: otroci in vaše spolne aktivnosti
15.2.2009 20:01:57   
AnciM
Moj je star šele 5,5m tako, da naju še ni mogel zalotit. Ampak ko sva se pa prvič po porodu spravila k dejanju, pa kot da bi vedel, začne tulit. Nikoli prej se ni zbudil (spi v dnevni), ampak takrat se ga pa nikakor ni dalo umirit. Samo takrat in nikoli več. user posted image

Se pa spomnim, da sem enkrat svoje starše zalotila (začetek osnovne šole). Pa se mi ni nič takega zdelo, saj sploh nisem razumela zakaj se gre. Mislim, da starši delamo prevelik tabu iz tega.

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: otroci in vaše spolne aktivnosti
16.2.2009 10:10:23   
ronja
Zaenkrat še nobena ne more iz svoje posteljice, če pa se zbudita, ju greva jasno potolažit in nazaj uspavat (kar je praktično vednouser posted image , mata tak timinguser posted image )

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?