|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pa to ni res
1.12.2009 15:11:10   
*alja*
Zdaj je moj šel po malo v vrtec in ni njenih škornjev.
Nekdo jih je "spizdil", saj po pomoti škornjev ne moreš odnest. Besna sem ko ris pa 3 krat jih je imela obuteuser posted image

Kaj zdaj? Obtožit ne moreš nobenega, drugo ne preostane kot it po nove škornje. Ko sem že itak brez službe pa brez denarja te se še vse skup j..e!user posted image


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pa to ni res
1.12.2009 15:14:11   
uškinamama
šit no,  označene nisi imela nič?

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pa to ni res
1.12.2009 15:17:02   
mamamajča
Ja kruta....

Napiši eno obvestilo in ga prilepi zjutraj v garderobiuser posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pa to ni res
1.12.2009 15:17:14   
CatJa

IZVIRNO SPOROČILO: *alja*

saj po pomoti škornjev ne moreš odnest.





Zakaj pa ne? Če pride po otroka babica al pa teta na vsake kvatre enkrat, se pa čist kamot zadeva zamenja. Nam je že tudi zginla jakna in sem računala na to, da se bo naslednji dan pojavila nazaj in se je. Tako da ne še obupat, no.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pa to ni res
1.12.2009 15:24:07   
*alja*
Ja saj jakno razumem ampak škornje? Pa te bi eni nekje v garderobi bili odveč, pa jih ni!




_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pa to ni res
1.12.2009 15:27:45   
mamamajča
Alja, lani, ko je bil moj sin v vrtcu, si je očitno sam pospravil najkice, ko so prišli s sprehoda (al pa se je vzgojiteljica zmotila), v glavnem, več garderob je skupaj.
In mene je tudi stisnilo, ko jih nisem našla, sploh zato, ker sem ponj hodila peš, ker sva blizu.
No po nekaj minutah sem jih našla v garderobi od jasli.

Upam, da jih najdete!


(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pa to ni res
1.12.2009 15:38:13   
*alja*
Ni možno da bi se sezula drugje ker niso hodili ven.

Upam da najdemo, da jih jutri kdo nazaj prinese.


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pa to ni res
1.12.2009 15:43:00   
Šarki
pa to je men čist mem ( če jih je res kdo vzel)user posted image pa otrok ja ve čigavo je kaj.. naše vse vesta kaj je babi kupila, kaj teta, kaj mami, kaj atiuser posted image pa v vrtcu tud večinoma vedo čigavo je kaj... in zuser posted image kam boš dal poj otroku tako stvar?? naše bi kuj zinle: tole je pa od Micke iz vrtca...

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pa to ni res
1.12.2009 15:48:38   
noranate
Počakaj do jutri, mogoče jih dobite nazaj. Nam se je tudi zgodila neljuba pomota. Ko smo šli po našo tamalo v vrtec, me je klicala kolegica in prosila, če lahko dvignem še njenga malga. No, tamal si je obul tuje adidaske (ker so pač bile pod njegovim znakcem), čeprav so bile njegove zraven. Ker pa jaz njegovih nisem poznala, nisem tudi nič posumila, dokler me ni zvečer kolegica klicala in mi to povedala. se zgodi, a zvoniti po toči je prepoznouser posted image .

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pa to ni res
2.12.2009 1:53:29   
4.4.
No saj ima vsak otrok svoj obesalnik in svoj predal za cevlje, malo se pogleda kaj se vzame ne pa da vzames od sosedov. Kar napisi in ne sparaj jezika. Ni vazno kdo ga pride iskat le bolj pozoren mora bit. Vnasem vrtcu je vse lepo razdeljeno tako, da se ne mores zmotit le ce se hoces.

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pa to ni res
2.12.2009 6:28:19   
blaža
Upam, da se je pri vas samo kdo zmotu. Pa ne tako, kot se je pri nas v vrtcu.

Sem enkrat kupla ta starejšemu ene lepe zimske podložene hlače in jih je mel v garderobi in so zginle in prišle nazaj čez ene pol leta, vse sprane in prelikane.user posted image

Pa še par zgodb je blo, ko se določeni starši sploh niso sekirali, če je njihob otrok npr prišel domov z šalom, ki ni bil njegov. Je pol ta mamica od kere je bil sama opazla in vprašala, pa so samo skomignili z rameni.user posted image

Enkrat je moj eno majčko prinesel domov, ko ni bla našam sem takoj lavfala v vrtec, da vrnem. Ma ne moreš bit tak patron no. Edino, če res stari starši kej narobe obujejo, ko ne vejo, da ni otrokovo, ma pol če so starši normalni, takoj drugi dan vrnejo. Boš vidla, danes.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu 4.4.)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pa to ni res
2.12.2009 6:40:27   
bumerang
Vrtec ima proti kraji zavarovanje in če škornjev ne bo nazaj, mirne duše pojdi k ravnateljici z vlogo za povrnitev stroškov.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: pa to ni res
2.12.2009 8:19:13   
Ulla80
pa otrok ja ve čigavo je kaj.. naše vse vesta kaj je babi kupila, kaj teta, kaj mami, kaj atiuser posted image pa v vrtcu tud večinoma vedo čigavo je kaj... in z


naša ve recimo za celo njeno skupino kaj je od kergauser posted image sam je pa pravla vzgojiteljica, da je glih zadnjič blo, da je po eno punčko prišel dedi, pa njemu se je zdelo da so njeni eni čevlji, ona pa je vztrajala da so njeni eni drugi...in je bla tolk prepričljiva, da ji je pač tiste obul in sta šla....pol pa seveda cel halo doma, ko je mama vidla da nista pravih čevljev obulauser posted image očitno so bli punčki oni bolj všeč kot njeniuser posted image sam to se je rešlo pol, zamenjava se zgodi, boh pomagaj....sam krajauser posted image


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
2.12.2009 8:35:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Ulla80)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: pa to ni res
2.12.2009 9:19:08   
Teya D.
se je v naši skupini že tudi zgodilo, sicer ne nam.
pa je bilo čisto po pomoti, ker so bili čevlji toliko slični in ker so bili pod imenom drugega in slučajno je prišel nekdo drug po otroka ( babica, dedek.... ) in so mu jih obuli. niso pa vedeli. seveda so se iskreno potem opravičili. se zgodi!

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?