|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   PAZITE NA SVOJE OTROKE
20.1.2010 7:41:05   
gita10
Na tej temi sem, da vas bo čim več prebralo moj post.
Včeraj je moj sin šel iz šole in ga je na poti pobral neznanec- miljonkrat smo mu naročili naj se v avto z nikomer ne vsede- vendar je bil neznanec tako prijazen-da mu je ponudil prevoz domov. Ni se zgodilo nič vendar mu je človek naročil naj ne pove mamici in, da bo on še kdaj prišel po njega v šolo.
Hvala bogu ni bilo nič , moj sin pa je vseeno povedal babici kaj se je zgodilo.
Jaz sem obvestila šolo in policijo naj opazujejo okolico šole.
Povejte še enkrat in vsak dan svojim otrokom naj se nikomur ne vsedejo v avto - jaz bi včeraj lahko ostala brez svojega sončka.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: PAZITE NA SVOJE OTROKE
20.1.2010 7:44:47   
madela
Gita OMG....pa ti si iz Celja,tako kot jaz? Čisto prav,da si poklicala policijo. Za katero šolo oziroma lokacijo pa se to gre? Lahko tudi na zs?
Res hvala za opozorilo,moram hčeri naročit še enkrat posebej!!!

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: PAZITE NA SVOJE OTROKE
20.1.2010 7:45:49   
n.nati
Ojoj, me je kr groza zdaj, ko sem to prebrala samo, da se je srečno končalo in upam, da več nebo tako naiven!!!

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: PAZITE NA SVOJE OTROKE
20.1.2010 7:48:57   
ALWAYS LARA
hudo! kap me zadane! samo da se je tokrat srečno izteklo! ampak mene bi pa ful pol skrbelo to, da je rekel, da ga bo še kdaj pobral. kaj si rekla tamaumu?

(odgovor članu n.nati)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: PAZITE NA SVOJE OTROKE
20.1.2010 7:55:15   
gita10
Vedno mu govorim, da naj ne gre nikamor z neznancem. Opozarjam vas zato, ker ta norec je lahko ta trenutku že na kakšni drugi šoli v Sloveniji.
Seveda sem mu naročila 1000x in danes še ne vem kolikokrat- učiteljica bo danes vse otroke še enkrat obvestila.
Najbolj me skrbi, da mu je rekel, da ga bo še kdaj peljal in, da naj ne pove mamici. Če bi bil kakšen poznan bi rekel: pozdravi mamico ali pa atija ali akrkoli noben normalen ne bi otroku rekel naj ne pove mamici.

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: PAZITE NA SVOJE OTROKE
20.1.2010 7:55:51   
TRIŠ
Res hvala za opozorilo ,še danes bomo imeli hišni sestanek z otrokiuser posted image

(odgovor članu n.nati)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: PAZITE NA SVOJE OTROKE
20.1.2010 7:55:56   
Anonimen
gita,______ OMGuser posted image !

sem se kar trest začela, ko sem prebrala tvoj post! HB je vse okej.
pa kaj je s folkom?!user posted image

(odgovor članu gita10)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: PAZITE NA SVOJE OTROKE
20.1.2010 7:56:24   
TRIŠ
Ravno zajtrkujem in mi je postalo slabo,včasih kar pozabim da se to lahko zgodiuser posted image



< Sporočilo je popravil TRIŠ -- 20.1.2010 7:57:05 >

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: PAZITE NA SVOJE OTROKE
20.1.2010 7:57:53   
urška
katastrofa. hvala Bogu, da se je tokrat srečno izteklo....

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: PAZITE NA SVOJE OTROKE
20.1.2010 7:59:52   
viroza
Sem verjetno čist iz drugega konc slo. pa vseeno hvala za obvestilo.Hvala bogu da se tamalmu ni nč nardilo.

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: PAZITE NA SVOJE OTROKE
20.1.2010 8:05:44   
gita10
Aja je pa srebrn golf II- samo to je znal mali povedat- drugega pa ni. Ker je rekel, da potem ko se je peljl je spomnil  kaj sem mu govorila in ga je postalo strah. Da je prej pozabil.
A veste otroška pamet - nekateri se ne bi niti pogovarjali z njim moj otrok je pa tak, da z vsemi takoj naveže stik in takoj z vsakim pade v pogovor. In v tistem trenutku, ko sta se ona dva pogovarjali pri otroku hitro iz neznanca preide v znanca.
Smo pa govorili doma, da od danes niti s prijateljevo mame več domov- z nikomer - nikomer. Če bo slabo vreme bomo že mi organizirali prevoz, drugače pa ima 500 metrov do šole.
jaz sem se itak dogovorila danes zjutraj, da bom hodila sedaj nekaj dni ob 12 domov, da bom pri šoli opazovala in norca čakala.
Moj mož še ne ve, ker se mi zdi neumnost ga obremenjevat v Nemčijo s tem- če ga pa on dobi v roke,pa sem prepričana, da ne bo več nobenu otroku v nevarnost.  

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: PAZITE NA SVOJE OTROKE
20.1.2010 8:11:55   
viroza
Če dobiš tega norca mu kr kej odgrizni.Da se na otroke spravla. Kaj pa so ti na policiji rekli?

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: PAZITE NA SVOJE OTROKE
20.1.2010 8:18:54   
gita10
Rekla sem, da prosim, da naj delajo obhode v tistem času, ko gredo otroci iz šole- itak so na terenu in, da naj malo opazujejo dogajanje okoli šole.
Učiteljica bo pa itak starše in otroke opozarjala.

< Sporočilo je popravil gita10 -- 20.1.2010 8:19:27 >

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: PAZITE NA SVOJE OTROKE
20.1.2010 8:26:42   
mika
Oooooo moj bog...pa da te kap.

Mislim, da se je podobno zgodilo kakšen mesec nazaj. je bilo po TV

Pol pa pusti otroka samega, da gre v šoli in  iz šole.

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: PAZITE NA SVOJE OTROKE
20.1.2010 8:30:29   
Gordana-3
gita, na katero šolo v celju hodi?
mene tud malo skrbi, kako bo, ker v drugem razredu šola nima več jutranjega varstva. to pomeni, da se mora 7 letni otrok zjutraj sam zbudit, se zrihtat in oditi v šolo. tudi mi imamo blizu, kakšnih 500-600 metrov, ampak ob takih zgodbah te začne še bolj skrbet ..

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: PAZITE NA SVOJE OTROKE
20.1.2010 8:33:41   
špelin@
gita10, hvala za tole opozorilo, bova s hčerjo takoj ponovno obdelali tole temo, samo da se vrne iz šole. Sicer sva se vse že dogovorili, ampak - kot si tudi ti rekla - prehitro preide neznanec preko pogovora v znanca... Otrok nima izkušenj in ne ve, da dejansko v nekom prijaznem lahko tiči nevarnost user posted image

Ej, HB, da je s tvojim sinom vse ok!!!


(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: PAZITE NA SVOJE OTROKE
20.1.2010 8:42:24   
Anonimen
Prvo bom rekla, da sem vesela, da je s tvojim sinom vse uredu.

Me je kr srh spreletel, ko sem začela brat. Mormo danes tut mi obdelat ponovno temo ,,neznanci,,. Sicer jih pri nas odpelje in pripelje šolski avtobus, sam kaj ko zna ta naš šofer včasih otroka že prej vrečt dol z avtobusa, kljub temu, da smo dogovorjeni, da ga pripelje do doma. No, ne bom več tolerirala šoferjevih izpadov. Največkrat ga pa itak vozimo sami, ker imamo še mlajšega v vrtcu.

Moram it kofetek spit, da pridem k sebi.user posted image

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: PAZITE NA SVOJE OTROKE
20.1.2010 8:46:31   
Šaki
o groza..fak...kakšni ljudje so na svetuuser posted image user posted image user posted image user posted image
moj bi ga fentov sigurn...dobr da je tvoj sin zdj ok...


< Sporočilo je popravil Šaki -- 20.1.2010 8:48:00 >


_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: PAZITE NA SVOJE OTROKE
20.1.2010 8:50:04   
Kerensa*
Da ni to isti tip, ki je v Ljubljani pri OŠ (mislim, da pri OŠ Valentin Vodnik, nisem pa 100%-na) poskusil nekaj podobnega lani, pa ga še do danes niso odkrili? user posted image
Drugače bi bilo pa tole kar sprejemljivo:
IZVIRNO SPOROČILO: gita10
če ga pa on dobi v roke,pa sem prepričana, da ne bo več nobenu otroku v nevarnost

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: PAZITE NA SVOJE OTROKE
20.1.2010 8:51:10   
alda
Gita HB da je s sinkom vse dobro izteklo in hvala za opozorilo!
Čeprav smo s Primorske ,svarilo ni nikoli odveč, kajti taki nepridipravi ne odnehajo kar tako in se selijo ko mačka mlade, sam da pridejo na svoje!
Upam, da čim prej dobijo tega nizkotneža in mu zavedno onesposobijo njegov Ego / beri spodnjo glavo, ker očitno mu le tista vsakih tolko dobi mal kisika, ki mu jo prinese kri/

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   [Brisano sporočilo]
20.1.2010 8:51:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Šaki)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: PAZITE NA SVOJE OTROKE
20.1.2010 8:51:23   
botrca
Groza, kar slabo mi je ratalo in kurjo kožo imam še zdaj ko samo pomislim kaj bi se lahko zgodilo. Hvala bogu, da je tvoj otrok vredu prišel domov. Koliko pa je star?

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: PAZITE NA SVOJE OTROKE
20.1.2010 8:52:34   
noranate
Groza, ma jaz bi te manijake pred zid pa v krtovo deželo. Oni pa jih sam zaprejo za kakšno leto (tam so kot na počitnicah), da se izpopolnijo in potem jovo na novouser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: PAZITE NA SVOJE OTROKE
20.1.2010 8:55:01   
tamiflu
Hvala bogu, da je s tvojim sinekom vse v redu.
Groza, kaki bedaki so med nami.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: PAZITE NA SVOJE OTROKE
20.1.2010 8:55:44   
rija
kriza nouser posted image

če bi takega v roke dobila, bi ga za mojega bore malo ostalouser posted image  prasec pokvarjeni....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?