|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pljučnica
7.3.2014 16:48:37   
enea
imam en par vprašanj,. včeraj sem bila pri zdravniku, pa v bolnici, kjer so mi slikali pljuča in ugotovili pljučnico,..
sedaj me pa zanima ali je katera delala inhalacije, ali si stavila termofor na prsni koš,..
kaj lahko jem, saj ne morem ampak vseeno bi nekaj takega da ni veliko in da je hranilno vsaj za popravek pljučnice,..7
in še kakršen koli nasvet bi mi prav prišel,.. to je za mene 1 pljučnica v življenju in ne vem kako in kaj,. pri zdravnikih pa razen AB ne dobiš drugih informacij,...hvala

< Sporočilo je popravil enea -- 7.3.2014 16:49:01 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pljučnica
7.3.2014 17:05:36   
respect
Plkučnica nima veze s hrano.jej kar pač želiš.
če želiš si daj termomof na trebuh....

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pljučnica
7.3.2014 17:21:23   
mojcaziga
Skoraj vsako leto prebolim eno pljučnico.
Bodi pozorna na to, da ti primejo AB. Jaz sem včasih kar čakala, da bo bolje, pa ni bilo in sem šla prepozno nazaj k zdravniku in potem zdravljenje traja toliko dlje, pa še škodo si večjo narediš.
Poskrbi, da boš res počivala.
Jej in pij, kar ti poželi. Verjamem, da na začetki najraje ne bi nič, ker si utrujen od bolečin in vročine, ampak fajn je, da vsaj tekočino nadomeščaš. Mlečnim izdelkom se izogibaj, vsaj nekaj časa pred in po tableti AB. Lahko si priskrbiš kake probiotike.
Meni je najbolj ustrezal na pol sedeči položaj, mlačni čaj in ko je bilo najhuje sem jedla naribano jabolko z zmečkano banano in malo keksa user posted image
Po parih dneh AB je minila vročina, pa tudi bolečine so bile manjše. Ampak ne bodi pokonci, odleži do konca zdravljenja.
Sama sem 2x precej močno kašljala, kar je povzročalo še večje bolečine, pa tudi počitka nisem imela nobenega. Mi je zfdravnica predpisala nekaj za umiritev kašlja in je bilo boljše. NA lastno pest pa ne jemlji ničesar.
Včasih sem prakticirala, da sem si dala nekaj toplega na prsi, ampak nisem prakticirala, ker mi je na začetku dvignilo vročino, kasneje pa mi itak ni več pasalo.

Lepo se pozdravi

(odgovor članu respect)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pljučnica
7.3.2014 18:22:38   
josephine27
Jaz bi predvsem rekla, da res počivaj, ker zna bit pljučnica res zahrbtna in predvsem okrevanje je lahko precej daljše če ne počivaš. Imamo slabo izkušnjo s plučnico v družini.

_____________________________



(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pljučnica
7.3.2014 18:56:41   
enea
punce hvala za nasvete,.. počivam ja,.. danes,.. do včeraj sem pa hodila v službo,.. traja kašelj že 14 dni,...
vročino sem imela en teden od včeraj je pa nimam,.. ja jest res ne morem, ko dam kaj v usta me preganja kašelj, in to tak da mi gre že na bruhanje in potem zmečem nekaj katarja ven,..
bom počivala obljubim,.. včeraj sem morala v bolnici obljubit zdravnici da me ni obdržala noter,..user posted image

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?