|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   polaganje keramičnih ploščic - cena??
22.4.2005 19:58:57   
Magi*
Ali katera slučajno ve koliko je cena za polaganje ploščic (najbrž se računa po kvadratnem metru al kako:zmeden:). Moramo jih položit na terasi in imamo enega majstra, sam bi rada preverila ceno. okvirno. da nas ne bo kaj okoli prinesel.

hvala! M
Neposredna povezava do sporočila: 1
   polaganje keramičnih ploščic - cena??
22.4.2005 20:03:41   
Tejk@
Polaganje se računa po m2 Cene so pa od 2.500 SIT navzgor, odvisno od ploščic, pa če ti da račun ali ne:)-

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   polaganje keramičnih ploščic - cena??
22.4.2005 20:04:48   
lol
Cene so različne od kraja do kraja,pa če imaš ti material al on.Pri nas imamo mi material in je po kvadratnem metru 2800.sit.Sem pa iz Grosuplja.Upam da sem ti kaj pomagala.

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   polaganje keramičnih ploščic - cena??
22.4.2005 21:12:44   
Magi*
hvala punci!! se je meni zdela cena 50.000 za 8m2 izredno visoka. pa moj material je.:grrr:

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   polaganje keramičnih ploščic - cena??
22.4.2005 21:13:42   
Anonimen
Uradna cena po ceniku je od 2.500 dalje, po navadi okrog 3.000/m2, brez materiala, ploščice kupiš sam.
V LJ in okolici je okrog 3.000/m2 +- par sto tolarjev.

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   polaganje keramičnih ploščic - cena??
22.4.2005 21:51:50   
PiaM
Če je to cena samo za polaganje, je to čez 6000/m2, kar je absolutno preveč, za cca. polovico.Ali je on zraven računal tud izravnalno maso, lepilo, letve, križce in fugirno maso, silikone? Če je, je približno o.k., čeprav ne poceni.
LP:rozica:

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   polaganje keramičnih ploščic - cena??
22.4.2005 22:13:12   
Gina
Moj tudi to dela in pravi, da je cena od 2.500, včasih 3000.- po kvadratu, odvisno od ploščic in kopalnice, stene... Ali ti je tvoj mojster povedal ceno z zbijanjem starih ploščic dol? Tisto se računa ponavadi posebej. Skratka, moj je rekel: O, šit, ali je ta nor???!!!

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   polaganje keramičnih ploščic - cena??
22.4.2005 22:56:32   
tinadvojčica
Moj oči polaga ploščice in računa 1800 sit na uro.Ampak na žalost brez računa!

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   polaganje keramičnih ploščic - cena??
23.4.2005 0:01:15   
Magi*
ja, ja, nor. mi pa tudi skori:)- jaz mam že teren čisto pripravljen za položit, imam ves material in ploščice. saj sem tudi ploščice že sama polagala, samo ne zunaj in ne zdaj, ko imam otroka. hvala še enkrat. se mi tudi sanjalo ni, koliko to stane.

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   polaganje keramičnih ploščic - cena??
23.4.2005 11:07:57   
Baldi
Ravnokar sm govoril s kolegom, ki je keramičar. Cena za polaganje zunaj na terasi se giblje med 2500 in 2800 SIT. Če želiš me osebno kontaktiraj in te povežem z njim. Je pa potrebno kakšen mesec prej rezevirat:ups:. A ti imaš pa že se pripravljeno :ups:

LP:pujs:

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   polaganje keramičnih ploščic - cena??
23.4.2005 11:32:01   
Magi*
ja, imam že vse pripravljeno. sem danes majstru povedala kaj si jaz mislim o njegovi ceni... mi je pa že soseda zrihtala njihovega keramičarja tako, da v pon. začnemo:bravo::bravo:. Hvala vsem še enkrat za pomoč. če nisi pazljiv te pa res mimogrede nat...

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   polaganje keramičnih ploščic - cena??
23.4.2005 11:34:36   
Baldi
No super, pa fajn zrihtite:bravo:

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: polaganje keramičnih ploščic - cena??
3.12.2015 9:42:14   
mpritr1
Keramičarja sem jaz zelo hitro in dobrega našel na Omisli.si/keramicarja.

V bistvu pošlješ povpraševanje, potem pa prejmeš 5 ponudb keramičarjev in je za iskalce brezplačno.

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?