|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pomoč pri eksperimentiranju...
9.8.2007 14:51:45   
solatja
a mi lahka kera pove kak recept za piščanca in melono? a spečem piščanca (no, prsa so) pa kr zraven, pol ko je že pečen, vržen par koščkov melone?? a bi bilo ok? a bo to počakalo (kar bo ostalo) brez bojazni do zvečer? pa kaj še dam? sam mal olivnega olja, mogoče kak topljen sir, bešamel....

navalite!!!!  user posted image user posted image


_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pomoč pri eksperimentiranju...
9.8.2007 15:44:53   
Anonimen
user posted image

naredi piščanca, melona pa za posladekuser posted image .

(odgovor članu solatja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pomoč pri eksperimentiranju...
9.8.2007 15:56:18   
solatja
no, preden sem prebrala tvoj post, ljuba Mišek, sem se ti misla do konca življenja zahvaljevat in postat tvoja sužnja, ker si me rešila... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

po tem pa... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sej vem, sam bi rada mal drgač naredla... ker za ananas vse vemo, da super paše k piščancu in po mojem mnenju tud melona ne bi smela bit švoh, ampak res ne vem... verjetno bo melona res za posladek. user posted image user posted image user posted image bom pa mogoče gor na piščeta vrgla malo rukole. a je to bolj normalno??user posted image user posted image




_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pomoč pri eksperimentiranju...
9.8.2007 16:28:43   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image


Probaj vse je možno. Danes sem celo v cajtngih prebrala, kaka specialiteta je lubenica na žaruuser posted image . Če to delajo, potem se bo tudi tvoja melona ljubila s piščetomuser posted image

Jaz bi mogoče naredila eno tako rižotko s piščancem in melono. Vse na kocke narezano, omake pa sigurno ne bi. Kak korenček, koruza bi še zraven pasala, ker sta bolj sladkauser posted image , pa ne velik riža. Potem pa še rukolo gor vržiuser posted image

Saj itak gre vse v en želodecuser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu solatja)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kravje mleko za dojenčka: da ali ne?
Čeprav je bilo že veliko povedanega in zapisanega, a še vedno tema o kravjem mleku za dojenčke odpira marsikatere polemi...
Danes so na jedilniku šparglji
photo
Šparglji so znani po svojem zdravilnem učinku. Preverite kuharske trike, ki jih morate poznati pri pripravi jedi iz špar...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?