|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   porodniška PROSIM za pomoč
15.7.2012 9:48:08   
tijati
od
1.1.2012-30.9.2012 imam pogodbo minimalca (580E).......to je 9 m. delovne dobe....potem pa mi ne bodo podaljšali JU, zanima pa me sledeče
- 1.10 se prijavim na zavod in mi priprada 3 mesece nadomestila do (jan.2013)
-rok imam marca.....
-ali me naj partner zaposli za 2 meseca,ker se gleda porodniška za 12 mesecev in koliko mi potem sploh pripada porodniška sploh nimam pojma o tem, namreč doma imam pikico staro 4 leta-sem prejemala okoli 200E(nisem bila zaposlena)
-zasledila sem da CSD gleda 3 leta....sploh ne razumem.....(ali bodo meni gledali samo od marca 2012-marca2013)
Se opravičujem za tok vprašanj ampak res vas
za pomoč kaj se mi izplača narediti.....
HVALA
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: porodniška PROSIM za pomoč
15.7.2012 12:59:58   
caramel
Če boš na dan nastopa porodniške zaposlena, se ti porodniška izračuna na podlagi povprečja zadnjih 12 mesecev. Višino si lahko izračunaš tukaj: http://www.csd-lj-siska.si/prejemki/izracunOSNOVA.asp . Če skleneš pogodbo do konca porodniške, ti teče tudi delovna doba, poleg tega si potem ponovno upravičena do treh mesecev nadomestila za brezposelne. Imaš tudi možnost podaljšanje porodniške (v primeru prezgodnjega poroda, zdravstvenih težav otroka...).

Če na dan nastopa porodniške ne boš zaposlena, pa se ti bo upoštevalo to, da boš za starševsko varstvo zavarovana 12 mesecev v zanjih treh letih. Višina nadomestila se ti bo izračunala po ključu 55% min. plače (upoštevajo 588€ bruto) + 2% za vsak mesec zavarovanosti (torej + 24%) = 79% od 588€ bruto. Možnosti podaljšanja porodniške v tem primeru nimaš, prav tako ti ne pripada nadomestilo za brezposelne po preteku porodniške.

(odgovor članu tijati)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?