|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pozdravljene
27.6.2005 8:37:34   
žiža
Uf, že celi trije tedni so minili od kar sem zadnjič prižgala računalnik. Med tem smo bili na morju. Bilo je super. Ta mala je ful uživala, malo se je namočila tudi v morju, čeprav je imela voda dobrih 20 stopinj. No, ko smo prišli iz morja smo dobili prva dva zobka. :bravo: Brez težav in bolečin :sloncek:
Prejšnji teden sem potem šivala ko nora sestrino poročno obleko pa še sebe sem mogla oblečt. In je ratalo. :bravo: Tako smo imeli v soboto eno dobro ohcet. Danes pa končno zlo na izi diham in spet uživam na RR.
Aja še to, dobili smo tudi novo stanovanje, selimo se konec avgusta :bravo: :kuza: :bravo:
Kaj pa kaj novega pri vas?
Lp žiža :rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   pozdravljene
27.6.2005 8:44:54   
Anonimen
pr ns so pa nove norice :)

lp, lara

(odgovor članu žiža)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   pozdravljene
27.6.2005 8:52:18   
Anonimen
Samo da si uživala to je važno edino termin ste imeli ko je bilo:morje:še hladno...sedaj je že mlaka.
Da ne rečem bazeni...manjka samo še da z seboj vzameš petršilj zeleno in korenček vržeš v bazen in evo ti župca:)-:)-:morje::morje:

(odgovor članu žiža)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   pozdravljene
27.6.2005 8:57:10   
viv_
Mi smo pa dali LARI norice :)-

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   pozdravljene
27.6.2005 8:57:47   
žiža
uf tale župca
Ma ni blo panike z vremenom. Sicer pa ta glaven dopust šele pride :sloncek: :morje: :morje:
Lara kje ste pa norice staknili? A v Kranju kaj razsaja? No sej prej jih skoz daš bolš je.

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   pozdravljene
27.6.2005 8:58:40   
žiža
a tako torej so ble norice darilo

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   pozdravljene
27.6.2005 9:01:24   
Anonimen
hehe ja to je blo :darilo: mirne tisi pred točno tremi tedni :) mirna hvala! :rozica:
najbl smešn mi je pa to da smo bli v soboto ko še ni blo pikc na bazenu v kranju in smo vrjetn okužl vse otroke, ki še niso bli pike nogavičke :)-

se že v naprej opravičuejmo :) hehe!

lp, lara

(odgovor članu žiža)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   pozdravljene
27.6.2005 9:19:30   
Anonimen
Uf, tebi se je pa dogajalo.

Jaz jih tudi pričakujem, čeprav jih ne bi ravno pred morjem, k je zadnjič v ambulanti ena punčka v čakalnico uletela z noricami. Sicer neposrednega stika z našim ni imela, ampak vseeno, Mislite, da je bilo dovolj?

(odgovor članu žiža)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   pozdravljene
27.6.2005 9:29:25   
Margareta
Al bina upam, da jih ne dobi. Jaz sem bla 2 meseca noseča in moja skrbna sestrična privleče na rojstni dan mojega nečaka, svojega otroka z noricami. :(
Tam pa cel kup otrok.

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   pozdravljene
27.6.2005 9:34:52   
Anonimen
In ti noseča! :grrr:

(odgovor članu žiža)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   pozdravljene
27.6.2005 10:24:31   
Anonimen
pa še nisi mela noric ko si bla noseča?

(odgovor članu žiža)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   pozdravljene
27.6.2005 13:34:51   
Margareta
nisem mela in jih takrat tud nisem dobila, hvalabogu.

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?