|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pralni stroj Gorenje
28.9.2009 14:01:05   
*alja*
Imam ta pralni stroj od Gorenja
http://www.gorenje.si/gospodinjski_aparati/pralni_stroji_in_susilniki_perila/pralni_stroji?c=152262

Drugače je vse super, lepo opere, ampak zdi se mi da prehitro vzame mehčalec, oziroma da po tem ko vzame mehčalec še ful dolgo z vodo izplahuje. Vglavnem cunje ne dišijo, ampak imajo tak čuden vonj.
Imamo še en pralni stroj (doli ga ima mama) tudi od Gorenja in z istim prahom in istim mehčalcem (na istem programu) cunje ful lepo dišijo niso čist "izžete".

Sem razmišljala da pokličem na Gorenje servis, mogoče se to da kaj nastavit da bi mehčalec vzel pozneje al ka te jaz vem kajuser posted image

Nasvet prosim!user posted image


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pralni stroj Gorenje
28.9.2009 14:15:12   
debeluška
http://www.gorenje.si/gospodinjski_aparati/pralni_stroji_in_susilniki_perila/pralni_stroji?c=102804                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
Mi imamo tega doma in nič nevzame mehčalca prej. Če ti misliš da ti vzame mehčalec prej kot bi moral pokliči na servis od Gorenja.
Jaz zelo zadovoljna s strojem.


lp  


_____________________________

Rada se pogovarjam....

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pralni stroj Gorenje
28.9.2009 15:03:14   
Saša27
No kar se tiče mehčalca, imam tudi jaz enak problem, pa enak tip pralnega stroja user posted image

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu debeluška)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pralni stroj Gorenje
28.9.2009 18:03:02   
*alja*
IZVIRNO SPOROČILO: Saša27

No kar se tiče mehčalca, imam tudi jaz enak problem, pa enak tip pralnega stroja user posted image


res?
Potem pa treba pralni stroj zamenjatuser posted image , čeprav je 2 leti star.

Res me jezi ko dam prat pa ni nobenega vonja, taki čuden zatohli vonj, doli v onem pa vse lepo dišiuser posted image



_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pralni stroj Gorenje
29.9.2009 0:55:42   
vika1
Moj tudi ga sračka,glede mehčalca,pa je star komaj leto dni. Jaz sem pa tkole rešila problem,da dodam mehčalec čist na koncu (na displaju kaže 10 min do konca),oz.zadnji zajem vode.

_____________________________

Mi pa imamo že 5 sončkov
pa še PRAVEGA PSA,čivavo!!!!


(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pralni stroj Gorenje
29.9.2009 7:15:22   
Saša27
no jaz pa ponavadi počakam da do konca opere, ne dam mehčalca zdraven, potem pa še enkrat dam na program za mehčalec.

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu vika1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pralni stroj Gorenje
29.9.2009 9:23:31   
noranate
Svetujem ti, da pokličeš servis. Saj ne moreš pri vsakem pranju "taborit" pri stroju in čakat, da naliješ mehčalec. Imela sem podoben problem, pa je serviser ugotovil, da je nekaj z grelcem. Pokliči, saj te nič ne staneuser posted image .

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pralni stroj Gorenje
12.10.2009 13:44:46   
Metuljček Cekinček
Potem pa treba pralni stroj zamenjatuser posted image , čeprav je 2 leti star.

Res me jezi ko dam prat pa ni nobenega vonja, taki čuden zatohli vonj, doli v onem pa vse lepo dišiuser posted image


Zamenjat je treba mehčalec. Pri nas se na Gorenjevem pralnem stroju najboljše obnesejo mehčalci od Lune in Silana - morajo biti malo gostejši, zato kakšen Lenor odpade.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pralni stroj Gorenje
19.10.2009 13:34:44   
Tiara123
Jaz imam tudi tak pralni stroj in sem bila vedno zadovoljna. Cunje lepo dišijo, mogoče me malo moti vonj edino takrat, ko perem ponoči, in so cunje še nekaj ur do jutra zatohlo zaprte v stroju. Jaz zadnje čase sploh ne uporabljam mehčalca, ampak imam Frosch pralni detergent in so cunje zelo mehke in dišeče.

Mogoče je res napaka v tvojem dotičnem stroju in bi bilo dobro preveriti pri serviserju? user posted image

(odgovor članu Metuljček Cekinček)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pralni stroj Gorenje
19.10.2009 14:31:29   
sabri
No to je pa loterija, ravno danes sva šla z mojim izbrat nov pralni stroj in izbrala tega in ga greva jutri iskat in plačat. Zdaj ste me pa v dilemo spravile. Jaz pa skoraj nikoli ne dajem mehčalca in me mal skrbi, da bodo cunje tudi zatohle potem al kaj. Ali naj bi bila to njihova hiba?

(odgovor članu Tiara123)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pralni stroj Gorenje
20.10.2009 9:32:34   
sabri
Še vedno se nisem odločila, a ga vzamem al ne. Če bi se še enkrat odločale, ali bi vzele isti stroj ali raje kakega drugega?

(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pralni stroj Gorenje
20.10.2009 12:51:39   
Tiara123
Jaz imam vse gospodinjske aparate od Gorenja in če bi se ponovno odločala za nakup pralnega stroja, bi po vsej verjetnosti spet vzela Gorenje. Jaz imam dobre izkušnje z njimi, malo podpiram domače gospodarstvo in konec koncev mi imajo zelo lep dizajn - kar sicer ne bi smelo imeti vpliva pri odločanju, a nekaj točk pa doprinese h končni odločitvi.

Če si v dilemi in če te moti samo to glede mehčalca, bi se jaz na tvojem mestu odločila zanj in če bi se slučajno res zgodilo to, da cunje ne bi dišale, bi poklicala servis...

(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: pralni stroj Gorenje
28.11.2009 9:18:27   
gregors
da prej pobere mehčalec ste krivi sami
1. prevelika količina mehščalca v posodi, ko zaprete posodo naredi preliv in mehčalec steče takoj notri.to lahko stestirate da nalijete vodo v del kateri je namenjen za mehčalecin zaprete posodo.čez kakih 10s odprite in videli boste da ni več vode notri.
2.sšistite nastavek kateri je v dozirni posodi (natego) ta luknica mora biti vseskozi prehodnja


glede vonja perila po zatohlem pa

verjetno uporabljate programe nižjih temperatur.
priporočam da enkrat na 14 dni daste v boben direktno 2dl kisa ali pa 3x količino praška,boben naj bo prazen
pri nizkih temperaturah se v stroju začnejo nabirati glivice in od tam smrad.


mogoče vam bo kakšna informacija pomagala

lp gregor gorenje servis :)

(odgovor članu Tiara123)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?