|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prevelika teža???
20.4.2007 8:43:53   
*alja*
Zdaj ko berem ta forum, me je začelo res skrbet.

Moja user posted image ima pri 18 mesecih 88 cm in skoraj 15 kg. Se ne dojive že od 4 meseca, je vse, cel dan govori sam am am ( jesti ), dam ji ogromno sadja in zelenjave,...

Kaj jo naj pustim lačno med obroki?   Vsi mi pravjo kako je debela,... tak da se kar sekiram zaradi te teže. user posted image


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prevelika teža???
20.4.2007 8:47:09   
Mina1
Vsi mi pravjo kako je debela,... tak da se kar sekiram zaradi te teže.


Ne sekiraj se, pri večini se malo kasneje vse pogliha. Mojemu prvemu so tudi govorili, da je debel, sem se odzvala kot levinja in tako, pa je zdaj pri petih letih in v bistvu že zelo dogo fit in fan, v bistvu zelo suh in zelo velik za svoja leta.

Punčka naj se čimveč giba, energijo bo pa že še pokurila, nič bati.

Kadar je pač lačna, ji ponudi sadje, albert keks, zelenjavo recimo svež korenček in podobno.

Pusti ostale, folk govori in govori. Lep dan vama želimuser posted image , pa  CMOK za malo. 

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prevelika teža???
20.4.2007 8:51:42   
pikapolona2
če sama veš da ji ne daješ veliko sladkarij in packarij ki redijo....potem veš da ne delaš nič narobe....se bo že kasneje poglihalo...kot pa je rekla mina...veliko se gibajta in bodita zunaj da jo zamotiš in utrdiš...
pa ne sekiraj se če ima kak kg preveč...spomni se na vse tiste ki pa so bolani ali imajo kakšno drugo še bolj resno težavo. Na pripombe ostalih se pa ne oziraj.....
mejta se
papa
P

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prevelika teža???
20.4.2007 9:05:36   
*alja*
aja pa še to!

Hodi že od 10 meseca, je cele dneve na nogah, na sprehod ne hodimo z vozičkom ampak peš, teža pa kar narašča, ker se drugim ustavi ko začnejo laufat in podobno.

Res pa je da je hvalabogu zdrava, razen enega prehlada, nič do zaj! Pa spi rada ( od 8.30 zvečer do 8.30 zjutraj- al še dlje, pa od 13.00 do 15.30 popoldan ). Mogoče to redi user posted image


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prevelika teža???
20.4.2007 9:09:23   
Mina1
še to mogoče:

kadar je bolezen v igri, se ti otroci, ki iamjo kako kilo več kot povprečni ecimo, se veliko bolje držijo ob bolezni, a veš, kolikokrat je mojega to reševalo ven.

Če pomislim na drugega sinčka, malega piškotka, ki je veliko bolj drobcan in suhcan, ga je vsaka bolezen do sedaj fino izčrpala, tako da res se ne sekiraj.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prevelika teža???
20.4.2007 9:19:53   
Anonimen
Mislim, da ni nič narobe! To so mere od mojega sina pri 18 mesecih:

18.mesec: 87,5 cm, 14400g

(odgovor članu Mina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
20.4.2007 9:40:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prevelika teža???
20.4.2007 9:44:25   
*alja*
IZVIRNO SPOROČILO: zivepo

aljahanzel, en dan preden si ti odprla to temo je ena odprla že isto težka kategorija
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1481515



Saj sem brala, in me je začelo še bolj skrbet, ker so take mere in višino imeli fantki, naša je pa punca.

Hvala vsem.


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prevelika teža???
20.4.2007 9:56:07   
mala maja
naš je imel pri 20 mesecih 90 cm in 11,4kg. So vsi govoril da je presuhuser posted image


kot ti je napisla že  ena. če ji ne daješ sladkarij in redilne hrene se nimaš kaj sekrati.
Bo že zgubila kligrame, če pa te vseeno skrbi da je kaj narobe z njo pa jo pelji do pediatra.
Kaj pa na posvetovalnici ti nič ne rečejo?

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: prevelika teža???
20.4.2007 10:02:31   
*alja*
IZVIRNO SPOROČILO: mala maja


Kaj pa na posvetovalnici ti nič ne rečejo?


Ja rekla je da je sorazmerno z višino in da je pač bolj močnauser posted image .


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: prevelika teža???
23.4.2007 16:56:11   
Balerina
Če bi bila premočna bi ti sigurno tud oni kaj rekli. Če ne drugega bi te vprašali koliko sladkarije poje in če jo preveč da jo je potrebno omejit.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?