|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prosena kaša
14.2.2007 12:24:44   
*Uršula*
Pozdravljene!
Mene pa zanima kako pripravite proseno kaš za vašega user posted image ?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prosena kaša
14.2.2007 15:19:54   
Lara28
Kuhano zmešam med zelenjavo ali sadje.
Obožuje zdušene bučke in korenček  s proseno kašo, včasih pa dodam še kakšen košček mesa.
V bistvu jo uporabljam na zelo pooben način kot riž.

Občasno pa mu v sadje vmešam ovsene kosmiče.

(odgovor članu *Uršula*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prosena kaša
14.2.2007 18:47:26   
*Uršula*
Mogoče sem narobe zastavla vprašanje. Zanima me prav postopek priprave prosene kaše, ker v vseh receptih piše da se dela z maslom pa mlekom, ampak tega naj ji še ne bi dajala. Tako da me zanima prav celoten postopek:)
Hvala

(odgovor članu Lara28)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prosena kaša
14.2.2007 19:54:06   
eya
Lahko jo nekaj časa namakaš in potem skuhaš, lahko jo takoj daš kuhat in kuhaš pač malo dlje. Kar v vrelo vodo, pa kuhaš do mehkega. Nato zmešaš v kako juhico, ali pa serviraš kot prilogo zraven zelenjave. Lahko jo tudi malo zabeliš z žličko olivnega olja. Če user posted image že je kislo smetano, jo lahko tudi dodaš.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu *Uršula*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prosena kaša
14.2.2007 19:56:09   
2mama
Lara28 pise, da jo skuha. Kaso odmeris (koliko pac potrebujes), splahnes pod hladno vodo in zakuhas v vrelo (jaz tudi rahlo solim) vodo. Kuhas do mehkega. Ce je tekocine prevec, jo odcedim.
Mlecno pa zakuham v mleko in skuham.

(odgovor članu *Uršula*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prosena kaša
16.2.2007 11:52:05   
Lara28
Točno tako 2mama! Jaz jo samo skuham v rahlo soljeni vodi in potem dodam kar pač že (zelenjavo, sadje, včasih meso...).

(odgovor članu 2mama)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dragi, danes si pa vzamem prost dan!
Kar me je danes fasciniralo, je bil izraz na obrazu mojega dragega moža, ko sem mu rekla, da si bom vzela prost dan. 
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?