|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   razvojna ambulanta
28.2.2008 21:32:46   
miki8
Živjo mamice, s sinkom sva bila prejšnji teden v razvojni amb., zdaj me pa zanima kaj pomenijo besede na izvidu ; ( bauer pozitiven, galant še nakazan, ATVR izzivalen, moro simetričen)
Pa še to kolikokrat ste morale svoje otroke peljat v razvojno, ker naš je imel hudo zlatenico in je bil zato napoten v razvojno.

Pa pa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: razvojna ambulanta
29.2.2008 20:00:18   
LINA31
Nevem, kaj bi pomenile te kratice.
V RA (če ni nič posebnega) na kontrolne preglede do 1  leta ene 4x. Je odvisno tudi od RA.

(odgovor članu miki8)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: razvojna ambulanta
3.3.2008 15:51:41   
kmarija
To so refleksi user posted image
Mi hodimo redno na RNO

(odgovor članu LINA31)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: razvojna ambulanta
8.3.2008 22:02:11   
klepetka
ojla
punce ,boste še meni svetovale?!

Hčerka je stara 2 meseca in 1 teden .

Občasno(2x na dan povprečno ,včasih tudi več.) uvije glavo precej nazaj.Naj povem ,da smo jo veliko nosili pokonci ,ker do zdaj nisem vedela da to ni vredu.Jaz pa sem bila prav vesela in ponosnauser posted image , da kako glavico pokonc drži.V položaju lunice je zeloo rada ,ko jo pestujemo ;z glavico rine naprej( in ne nazaj!!). Mislite da je to ok,da se tako rine naprej?

Zadnji teden opažam (mogoče je bilo že prej prisotno pa nisem bila pozorna)da je v rokicah-v "mišicah"nad komolćki trda ,ko se z njo igram in ji raztegujem rokice.Se mi zdi da tudi manj krili z njima.Pesti ima še stisnjene ,ampak ji h tudi že razpre občasno.Sice rza to predvidevam da ima še nekaj časa.
Z nogicami živahno brca.
Pediatrinji sem v posvetovalnici v torek omenila ,da glavo uvija nazaj ,pa mi je odgovorila ,da je to zvijanje pač moderno,ekr je baje pri vsakem otroku in da tista telovadba na FTH je kar nekaj.Skratka ,sploh me ni jemala resno.

To mi je čist mimo odgovor,ker ne vem če to glih drži.Pa še rekla je ,da zdaj pri dveh mesecih je itak sam okontrola teže ,da se težave obravnavajo pri treh mesecih v posvetovalnici.Ne vem no ,to m ije res čist mimo.

Zdaj pa me zanima ,kaj mislite tiste  k iimate že podobne izkušnje;ali bi bilo dobro iti na NFTH že kar kmalu;namreč rada bi šla s hčerko vsaj na en pregled ,da jo pregleda strokovnjak in mi pokaže prave gibe .Ker tele handling prijeme sem videla na sliki ,samo predvidevam da je videti v živo čist nekaj drugega.
.Šla bi tudi samoplačniško.kaj menite ,ker z najino pediatrinjo se ne da nič zmenit.?!Ne bo nič prepozno če čakava še 1 mesec na pregled v posvetovalnici?

Nosečnost in porod sta potekal bp,otrok je donošen,napreduje vredu-zaenkrat.

ali jo lahko dajem na trebušček pasti kravice ;je kar rada v takem položaju ali ji bom s temi trdimi mišicami naredial več škode kot koristi v v takem položaju?.





_____________________________



(odgovor članu kmarija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: razvojna ambulanta
8.3.2008 22:12:34   
klepetka
in še,če mi lahko priporočite kakšnega zares dobrega fizioterapevta/ko.Ljubljanski konec

_____________________________



(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: razvojna ambulanta
8.3.2008 23:40:14   
Nisaa
oj!
jst vem samo za našo nevrofizioterapevtko ,je pa na žalost iz Radovljice.Tvoja pediatrinja pa res ni resna da take izjave ven daje da ne terapija kr nekej,mi hodimo z obema in nam je in tud še ful pomaga..Ti kr sama zahtevej napotnico v razvojno ambulanto,no upam da vama uspeuser posted image


_____________________________

Papa Nina
27.8.2006 je na svet pokukal najin Maj
11.7.2007 pa je prišel čudežni herojček Gaj

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: razvojna ambulanta
10.3.2008 12:22:16   
kaya2007
in še,če mi lahko priporočite kakšnega zares dobrega fizioterapevta/ko.Ljubljanski konec


vsi hvalijo gospo Breznikovo (k njej hodimo tudi mi), njena telefonska: 01/519 36 48

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: razvojna ambulanta
11.3.2008 19:51:30   
ajsika83
ZD Bežigrad razvojna ambulanta dr.Ana Marija Keršič  tel. 01-3003 317 pon,tor:pop.,sre-pet:dop

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?