|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 10 11 [12]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decemberski biseri 2009
22.6.2011 20:43:36   
TandJ
Če mogoče katero zanima poslikava otrošklh sobic ali drugih prostorov stanovanja: http://www.gugu.si/component/adsmanager/?page=show_ad&adid=7956&catid=316

LP

(odgovor članu tintara)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: Decemberski biseri 2009
4.7.2011 14:38:15   
*nivea
Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej

Tincy in Tintara, ge sta vidve? kako gre?
javita se kaj

(odgovor članu TandJ)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: Decemberski biseri 2009
14.7.2011 0:30:40   
tintara
Nivea, tukaj jazuser posted image
v poznih urah pregledujem kaj smo naročili za kopalnico, pa ploščice, pa... Jutri bom pa zaspana.

Sicer smo en dopust dali že skozi, smo šli na Korziko s šotorčkom, blo luštno. Pa za vikend bli v Ptujskih, upam še na kak dober vikend, da gremo še kam. posočje me že dolgo mami.

Mi letos še nismo bili, čeprav za kak lep viknd bomo že skočili. Morda pa sprobamo kake druge na vašem koncu, k imajo tudi kamp.

Kako kaj ostale punce, araz še 3 v 1? Pozdravi jih prosim

(odgovor članu *nivea)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: Decemberski biseri 2009
20.7.2011 6:54:39   
araz
Ojla punce! Tintara jest sem še 3v1. Danes imam pregled v porodnišnici in bomo videl kaj bo. Verjetno pa mi bodo sprožili porod.
Sporočim oz. bo katera druga verjetno sporočila kaj se bo dogajalo.

(odgovor članu tintara)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: Decemberski biseri 2009
20.7.2011 21:18:07   
tulpika
Zoja je dobila sestrici Živo in Brino. Vse so OK. Araz se dobro počuti. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu araz)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: Decemberski biseri 2009
20.7.2011 22:25:25   
*nivea
Čestitke araz še tukaj user posted image user posted image user posted image lepo se cartajte

(odgovor članu tulpika)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: Decemberski biseri 2009
21.7.2011 16:46:17   
Tincy90
Suprca!!user posted image user posted image user posted image čestitke Araz in lepo se crklajte!user posted image user posted image

_____________________________

Najina sreča in veselje - Alisa, 19.12.2009 & Alis, 24.4.2011

(odgovor članu *nivea)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: Decemberski biseri 2009
22.7.2011 14:39:24   
*nivea
mamo še eno dojenčico user posted image
včeraj je rodila taipai, hčerkico Evo user posted image user posted image user posted image

čestitke

(odgovor članu Tincy90)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: Decemberski biseri 2009
22.7.2011 23:21:53   
tintara
O, same babe!!!!!!!!!!!!!!!

ČESTITKE!!!!!!!!!!!! ARAZ, najprej tebi, čestitke za Brino in Živo. Sem zelo vesela, da se je vse lepo in srečno zaključilo!!!!!! Verjetno si si kar oddahnila kaj. Ampak zdaj si v P dobro odpočij, prav. In doma si pusti pomagati in vključi vse možne pomoči. OOooooooooooooooo, kolk boste lušne punce. Pa to bo kasneje, ko bodo malo večje, ena in ista starost za videt... Superca.

Taiapi, tudi tebi čestitke za Evo! Zelo lepo mi je videti, da naši decmbrski biseri dobivajo bratce, pardon sestrice.user posted image  

Katera je naslednja? Jaz sem mal out tule, ampak vseeno vztrajam pri svojem NE FB.

Čau bau punce, fajn se rihtajte.     

(odgovor članu *nivea)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: Decemberski biseri 2009
23.7.2011 16:16:27   
Tincy90
Oooo, lepooo!!user posted image user posted image user posted image čestitke taipai in lepo se cartajte!user posted image user posted image user posted image user posted image ona ma zdj tud parček ne, al sm zamešala??user posted image

_____________________________

Najina sreča in veselje - Alisa, 19.12.2009 & Alis, 24.4.2011

(odgovor članu tintara)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: Decemberski biseri 2009
1.8.2011 21:15:54   
METULJ1
Še z moje strani iskrene čestitke Araz in Taipai. user posted image user posted image vse dobro vsem

Se nism javla že 100 let. Naša druga pupa je stara že 5 mesecev, prva pa 19. Mamo res noro gnečo, ampak bomo preživeli. Starejša gre sept. celo mogoče v vrtec. Bo veliiiiiiiiiiiiiko lažje. Zdej imam doma obe. Tako da smo same od 6.30 pa do cca. 16.30 ure. Je res noro. Posebej kar se tiče uspavanja. Ampak bo že.

Pozdravčki vsem od nas

(odgovor članu Tincy90)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: Decemberski biseri 2009
26.10.2011 12:44:39   
*nivea
vse najboljše Matevžu in Vanetu za 2.rojstni dan.

pa mamicam prav tako čestitke.
lepo praznovanje user posted image user posted image user posted image


user posted image

(odgovor članu METULJ1)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: Decemberski biseri 2009
2.11.2011 20:32:58   
tulpika
hej... tudi z moje strani čestitke za 2. svečke!

(odgovor članu *nivea)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: Decemberski biseri 2009
4.11.2011 22:56:45   
Ninča77
hvala za čestitke:) VANEEEE vse najboljšeeeeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tulpika)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: Decemberski biseri 2009
8.11.2011 11:57:19   
vijolca
Pozdravljene mamice!

Ne morem verjeti, da je že čas za 2 svečki upihnit!! user posted image Seveda čestitke zgodnjim decembrčkom!

Kako ste kaj, FB skupina še deluje? Mene na FB že dolgo ni več, tako, da kar malo pogrešam debate o podobno starih otrocih. OK, nekaj jih imam tudi v nevirtualnem življenju. user posted image

Nam gre kar dobro, mala je navihana, zgovorna in polna energije, še vedno veselo hodi v vrtec, na žalost pa tudi še vedno mlati samo korenje in riž (no, pa še kak krompir in grah se znajde na krožniku). Zaenkrat smo upanje, da bo kakšna bistvena sprememba na boljše prestavili na 3. RD. Je pa bistveno manj bolna in tudi precej dobro spi. To se je pa res izboljšalo v zadnjih 2 mesecih.

Aha, še ena novička, naslednje leto bomo že 4 in spet prav veselo odštevamo tedne... (je še daleč).

Čestitke tudi vsem 2., 3. ali še kaj več mamicam in upam, da vam mali decembrčki ne delajo preveč preglavic!

(odgovor članu Ninča77)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: Decemberski biseri 2009
8.11.2011 21:14:58   
*nivea
vijolca čestitke za user posted image

(odgovor članu vijolca)
Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: Decemberski biseri 2009
9.11.2011 7:30:49   
neanja duo
Joj,res kako čas beži....že 2.svečka.....včasih mi je kar malo hudo in pogrešam tiste čase do 1 leta.....
...drugače pa naš je vse,govori pa hmmm,no glavna beseda ,ki jo razločno reče je NEuser posted image ,ostalo je bolj na kazanje in jamranjeuser posted image

lp vsem

(odgovor članu *nivea)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: Decemberski biseri 2009
9.12.2011 22:18:48   
bugimajstr
pozdravljene..ja na fb dogaja na polno.zato je tukaj bol zatišje.naš pero bo dobil čez dober mesec in pol sestrico pol bo pa fulhaus..:)lepo preživite decembr!!

(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: Decemberski biseri 2009
30.7.2014 8:58:05   
Polona31
Kje vas najdem na FB...bi rada klepetala s kakšno mamico ki ima doma decemberčka 2009?

(odgovor članu bugimajstr)
Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: Decemberski biseri 2009
30.7.2014 14:03:46   
bugimajstr
polona težka bo..ne dodajamo glih oseb ki jih ne poznamo..mislim da se punce strinjajo z mano..drugač pa dodaj me na fb pa mogoče še katero najprej na privat..potem pa mogoče prideš v skupino..smo useeno preveč domači v skupini da bi dodajali neznance.. moj nik je pa bugi majstr.:p

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 295
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 10 11 [12]
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 10 11 [12]
Pojdi na:





Deček s posebnimi lasmi, ki so prava redkost
Tale je deček na prvi pogled povsem običajen fantek - ko nosi kapo. Ko pa je brez nje, je nekaj res posebnega. Imam namr...
BLOG: Vsaj za dan žena bi mi lahko kupil š...
Vse to, po čemer ženske tako zelo hlepimo od svojih moških, si lahko in moramo dati tudi same. Tudi in še posebej na dan...