|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 18 19 [20]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
30.9.2014 8:33:50   
tajazan
Chocolatecake držim pesti da je user posted image in da maš še premalo hormona da ti pokaže...jutri ponovi test ker se podvaja hormon pa boš videla kaj in kako...
Mah sj bo ko nam bo dano :) sam tisoč vprašanj kaj se dogaja da sedaj ne rata

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 476
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
30.9.2014 9:42:19   
_pika_
chocolatecake: Še vedno je na testu lahko user posted image . Meni je test pokazal user posted image šele 45. dan, pa sem imela ovulacijo okoli 20. dneva (sem imela UZ).

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 477
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
30.9.2014 10:44:12   
jabuk
Ojla punce, jaz sem danes 2x naredila test z FirstSignom-enega ob 7ih, drugega ob 8ih in sta oba pokazala 2 zelo močni user posted image . Rezultati so se pokazali takoj po 30ih sekundah. Jutri bom delala še CBdigital. Nekako imam nek grenek filing, da bo pokazal negativno-ali je pa to samo strah.

(odgovor članu _pika_)
Neposredna povezava do sporočila: 478
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
30.9.2014 11:43:40   
jabuk
Ojla punce, nisem mogla čakati pa sem naredila test še z cbdigital in mi je pokazal user posted image 2-3 tedne. :D..tako, da zgleda, da je bil september najin :)

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 479
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
30.9.2014 12:36:16   
chocolatecake
jabuk bravo! Iskrene čestitke, res sem ful ful vesela zate. Pa za tale septembrov seznmček tudi, da si ga malo polepšala. Želim ti lepo nosečnost in zdravega user posted image .
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 480
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
30.9.2014 12:36:58   
ancy69
tajazan user posted image user posted image user posted image user posted image bo pa naslednji mesec. Stiskam pesti.

jabuk user posted image user posted image user posted image to je to :) kdaj si si izracunala rok? Bova skupaj v junijckih?

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 481
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
30.9.2014 12:42:12   
jabuk
Čestike tudi tebi :)...Imam problem, da sem imela neredne menstruacije, tako da niti ne vem, kdaj sem zanosila user posted image ...Nekako se mi zdi, da bo prvi teden v juniju..pa pri tebi?

Punce, ki se selite v naslednji krog en velik user posted image in veliko upanja, ter uživajte življenje v sončku in v stvareh, ki jih radi počnete.

(odgovor članu ancy69)
Neposredna povezava do sporočila: 482
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
30.9.2014 12:45:28   
jabuk
Chocolatecake, najlepša hvala. Tudi jaz upam, da bo vse ok. Tebi in ostalim pa želim veliko srečeuser posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: chocolatecake

jabuk bravo! Iskrene čestitke, res sem ful ful vesela zate. Pa za tale septembrov seznmček tudi, da si ga malo polepšala. Želim ti lepo nosečnost in zdravega user posted image .
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 483
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
30.9.2014 14:02:11   
ancy69
Po mojih izracunih 6.6...vec bom vedela 16.10...imam ze prvi pregled.

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 484
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
30.9.2014 14:15:41   
jabuk
Super....Jaz sem danes klicala ginekologa, pa je na dopustu, tako da moram poklicati v čertek. Jaz jim bom rekla, da me naročije prej, ker me po 20.10 za 3 tedne ni v SLO.

(odgovor članu ancy69)
Neposredna povezava do sporočila: 485
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
30.9.2014 15:23:53   
Tikie
tajazanuser posted image user posted image jaz sem tako navijala zate.Zdaj pa res upam,da nama v tem krogu obema uspe.In nehava smetit to temo.
jabuk user posted image user posted image lepo nosečnost in zdravega user posted image ti želim.

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 486
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
30.9.2014 15:27:03   
angelsi
Jabuk čestitke!!!!!user posted image user posted image user posted image
Za vse, ki še čakate na plusek, držim pestiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!user posted image

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 487
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
30.9.2014 18:01:16   
Tikie
Punce eno vprašanje...a vas tudi v času ovulacije oz. po njej začnejo pečt/bolet bradavice?
user posted image

(odgovor članu angelsi)
Neposredna povezava do sporočila: 488
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
30.9.2014 18:13:07   
Marčevka2010
IZVIRNO SPOROČILO: Mavrica84

Marčevka2010, jaz sem po odstranitvi par dni krvavela, ampak nič posebnega...čez dober mesec, ko bi mogla pa dobit M sem pa 10 dni krvavela tako, kot da bo vse se zlilo iz mene...in potem so se začele procedure z orgametrilom, primolutom in zdaj z Dabrostonom, ki trajajo že eno leto...
glede na to, da sta pri tebi že skoraj 2 meseca mogoče ne bi bilo slabo da pokličeš G...lahko da se ti je naredila kakšna cista, lahko je cel "sistem" zavrt...sploh če delaš na tem, da zanosiš je pametno it na pregled, da začneš stanje reševat čim prej...pa good luck...



Sem klicala in se naročila, je rekel, da to ni normalno. Upam, da se bo rešilo. Bo očitno dal kaj za sprožit.
Hvala. Tudi tebi srečno, da se ti porihta vse. user posted image

Čestitke vsem, ki se jim je pokazal plus. Upam, da ga tudi sama še letos doživim.

< Sporočilo je popravil Marčevka2010 -- 30.9.2014 18:18:15 >

(odgovor članu Mavrica84)
Neposredna povezava do sporočila: 489
   [Brisano sporočilo]
30.9.2014 18:50:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Marčevka2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 490
   [Brisano sporočilo]
30.9.2014 18:52:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 491
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
2.10.2014 16:57:05   
Tikie
LadyJen kako je bilo včasih z o testi ne vem,ampak sedaj piše na vseh,da o nastopi 24-48 ur po vrhu LH (najmočnejša črtica na testu).Saj sicer test itak ne bi bil preveč smiseln,ker je potem že fertik za tisti mesec.Pa v končni fazi to niti ni tako pomembno,saj ob upoštevanju dejstva,da plavalčki preživijo v ženskem telesu do 5 dni,bi se moglo vse pokrit,seveda če je z obema vse ok in če imaš v tistem ciklu pač malo sreče,ker je nekje 25% možnosti,da rata.
Naviiijjjaaammm za vse nasuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 492
Stran:   <<   < Prejšnja stran  16 17 18 19 [20]
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 18 19 [20]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?