|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nosečnosti brez blagoslova partnerja
21.8.2014 19:05:22   
Anonimen
Pozdravljeni in pozdravljene,

zadnje čase večkrat naletim na znanca, ki je dobil ali pričakuje drugega, tretjega ali katerega že koli otroka. Vsa vesela mu čestitam in sem, kot ženska, ki ima podkrepljeno maternico, navdušena. Potem pa mi pove, da je otroka seveda vesel, ampak, da ga je partnerica "scat" peljala, da je zanosila brez njegovega blagoslova, pa čeprav z njim. Veliko ali vsaj več se govori o posilstvih (kot tabu tema), koliko pa je v resnici takih zgodb. Po mojem mnogo več, kot je videti in vedeti. Seveda v dobri vezi kaj takega nikomur ne pade na pamet, ker pa smo iz mesa in krvi, pa se zgodi marsikaj. Saj življenje samo po sebi je isto vredno in dragoceno, kot če nastane iz dogovora, po neseči ali "po neseči". Seveda če je želja le na eni strani in forsiranje na drugi, to ne more biti dobro za partnerski odnos, a za otroka, ki dobi življenje je sigurno bolje. Kaj vi pravite na to? Ima kdo svojo osebno zgodbo, pozna koga? Kako so očetje to sprejeli, kako so se ujeli s temi otroki, kaj je bilo potem z zvezo? Kako so ženske prenesle očitke, so priznale? (Seveda pa je zgodba možna tudi z drugega konca, a ta se pač konča pri: Ušlo mi je. user posted image )
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nosečnosti brez blagoslova partnerja
21.8.2014 19:23:36   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
kot ženska, ki ima podkrepljeno maternico,



smem vprašat, kakšna maternica bi naj bila to?



IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Potem pa mi pove, da je otroka seveda vesel, ampak, da ga je partnerica "scat" peljala, da je zanosila brez njegovega blagoslova, pa čeprav z njim.


Hja, to se pa zgodi, če moški ne ve, kam se gre 'scat' in rabi pomoč pri tem opravilu ...



drugače pa - dobro bi bilo, da bi delali otroke 'zreli' odrasli - velja za oba vključena starša

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
21.8.2014 19:46:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu petea)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nosečnosti brez blagoslova partnerja
22.8.2014 7:05:57   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: petea
Hja, to se pa zgodi, če moški ne ve, kam se gre 'scat' in rabi pomoč pri tem opravilu ...


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nosečnosti brez blagoslova partnerja
22.8.2014 7:49:04   
DanaBanana
Na žalost poznam tako zgodbo.. Najbolj nastrada otrok, ki ga oče potem sprejme ali pač ne, zato vsem priporočam en velik premislek o tem preden se odločite za kaj takega!!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nosečnosti brez blagoslova partnerja
22.8.2014 9:09:42   
Anonimen
Večkrat sem razmišljala o tem...sicer je tako da...ko se ˝dela˝ otroka ga delata oba...saj...tako da takšni trapasti izgovori moških so za....

Vem da pri nas bi situacija, če bi se zgodila (uporabljava kondome) povzročila hudo škripanje v vezi, če ne popoln razpad...mož pravi da če se zgodi je samo en izhod...jaz pravim da sta vedno izhoda dva....tako da...če bi otroka obdržala bi se on počutil...
če bi pa izbrala njegov edini izhod pa...bi mene bolelo celo življenje...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nosečnosti brez blagoslova partnerja
22.8.2014 9:29:53   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
mož pravi da če se zgodi je samo en izhod...jaz pravim da sta vedno izhoda dva....tako da...če bi otroka obdržala bi se on počutil...
če bi pa izbrala njegov edini izhod pa...bi mene bolelo celo življenje...


kondomi niso 100 % zaščita, enako kot praktično nobena druga kontracepcija - kljub njihovi uporabi še vedno lahko pride do zanositve, četudi izgledajo tiste statistične tabele tako varne ...


če je tako nesprejemljivo za enega od partnerjev, da bi še enkrat postal starš, sta samo dve zanesljivi metodi - vzdržnost ali sterilizacija


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
25.8.2014 12:54:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu petea)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nosečnosti brez blagoslova partnerja
25.8.2014 21:11:23   
Vijoličarka

Preprosti. Če se greš razburljivo avanturo z žensko, ki jo ne poznaš, uporabi kondom. Pa četudi ti pravi, da je neplodna. Kondom ni samo za zaščito pred nosečnostjo, ampak tudi zaščita pred vsemi mogočimi spolno prenosljivimi boleznimi. Pred izmenjavo telesnih tekočin z neznano osebo se je vsekakor pametno zaščititi.



_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nosečnosti brez blagoslova partnerja
3.9.2014 11:29:48   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Večkrat sem razmišljala o tem...sicer je tako da...ko se ˝dela˝ otroka ga delata oba...saj...tako da takšni trapasti izgovori moških so za....

Vem da pri nas bi situacija, če bi se zgodila (uporabljava kondome) povzročila hudo škripanje v vezi, če ne popoln razpad...mož pravi da če se zgodi je samo en izhod...jaz pravim da sta vedno izhoda dva....tako da...če bi otroka obdržala bi se on počutil...
če bi pa izbrala njegov edini izhod pa...bi mene bolelo celo življenje...


Če s tvojim možem nista sposobna prenesti možnega rezultata seksa, pol za vaju velja, da sta nezrela.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nosečnosti brez blagoslova partnerja
30.9.2014 10:52:28   
ronja
Kalbo, ni vedno tako enostavno: ona bi prenesla en izhod, on pa drugega in se ne moreta sporazumet, kaj bi v tem primeru naredila. Mogoče tudi on ne vidi samo sebe v tem, ampak ga recimo skrbi za že rojene otroke - naju bi skrbelo zdaj recimo, ker za te tri je, če bi bili pa 4je ali pa 5 (če recimo zanosiš dvojčke), pa jim ne bi mogla nudit tega, kar si želiva. Pa bi tudi sicer čisto mela še enega, če bi si ga lahko finančno in zdravstveno privoščila. Včasih stvari niso tako črnobele in tudi moški niso vedno egoistični prasci;). Verjetno večkrat bolj realno gledajo na situacijo, kaj bi prinesla kot pa noseča ženska, ki si želi otroka obdržat, ker pač raste v njej (kar popolnoma razumem in sem vedno čutila čisto isto).
Zadnjič sem se pogovarjala z žensko, ki ne naredila splav, ker se jima ni zdelo fer do sina, na katerega bi veliko odgovornosti za dojenčka padlo (zaradi njunih služb, ko bi morala mama spet v službo). Sin je najstnik in bi moral hodit v vrtec po bratca/sestrico in se jima je zdelo nefer ga porinit v to odgovornost, ki v bistvu ni njegova, vendar pa onadva svoji službi rabita, če hočejo preživet... Meni se je zdelo, da je ta ženska res imela zelo rada svojega otroka in je žrtvovala svojo željo zanj.

Anonimna, mej v predalu ves čas PKK, za vsak slučaj, če v tvojem kraju ni dežurne lekarne. Lažje to kot pa splav, če se slučajno zgodi, da kdaj kondom zataji in da to pravi čas opazita.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nosečnosti brez blagoslova partnerja
1.10.2014 11:13:16   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Kalbo, ni vedno tako enostavno: ona bi prenesla en izhod, on pa drugega in se ne moreta sporazumet, kaj bi v tem primeru naredila.


recimo, da bi v tem primeru "naredila" vazektomijo, ce njega to tko skrbi? ne vem zakaj bi si morala ona izpraskat maternico, ker on ni pripravljen sprejet nepredvidenih posledic seksa. temu se da izognit tako da on poskrbi za to da do tega ne pride.
just a thought..

p.s. imam pa mocan obcutek, da mu vazektomija cudezno ne bi odgovarjala, in naenkrat bi bilo pa veliko "razlogov" zakaj pa tega ne - ceprav za praskanje po maternici pa ne vidi blema.. moj obcutek anyway..

< Sporočilo je popravil mateyka -- 1.10.2014 11:16:22 >

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nosečnosti brez blagoslova partnerja
27.11.2014 15:02:08   
ronja
Mateyka, tudi sterilizacija/vazektomija ni 100%;). Pa lahko da š eni star 35 let, mogoče čaka na odobritev komisije, kaj veš. Glede na to, da uporablja kondome, on že skrbi za to, da do tega ne pride...
Kar se praskanja po maternici tiče, se mi zdi, da gre zdaj to s tabletkami, vendar ni operacija/praskanje/karkolipač tisti glavni problem, vsaj meni ne bi bil.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nosečnosti brez blagoslova partnerja
7.1.2015 20:36:43   
jabuk
Definitivno sem mnenja, da si morata otroka zeleti oba. Ni prav za otroka, da eden partner nacrtuje otroka in hoce drugega okoli prenesti.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Nosečnosti brez blagoslova partnerja
3.2.2015 21:36:37   
Balerina
Mislim da je Anonimna bolj spraševala v smislu, da je ženska sicer, rekla da je zaščitena, pa v resnici ni bila. Glede na to da ne čakajo 1. otroka je to že neka daljša veza in ne nekaj frišnega neznanega. Poznam prak ki je na tak način dobil 4. otroka. On si ga ni želel ona se je zaščitla z obročkom, vendar ga je po določenem času odstranila pa partnerju nič povedala. Povedala mu je ko je bila noseča že dobre 4 mesece. No ja to je zame ne vem no veliko huje kot kakršnokoli varanje. Totalno nespoštovanje. On ni imel beside pri tem saj sta se prvotno skupaj odločila za zaščito, ki pa jo je ona odstranila brez da bi z njim o tem govorila.
Ne vem druga pa je če uporabljaš zaščito, nobena ni 100% pa zanosiš. Oba sta nepričakovano vržena v nekaj in oba se potem skupaj ponovno odločata o usodi. Moj sicer ve da bi šla jaz zelo težko delat splav. V bistvu si ne predstavljam. Ker sem imela pri 3. nosečnosti SS in mi je bilo tako hudo ko sem šla na čiščenje kot bi ne vem kaj naredila. Pa praktično nisem nič mogla kaj naj če je SS če ni nič več. Moj dragi me razume in vem da bi mi v takem primeru stal ob strain. V primeru da si odstranim zaščito in mu to ne povem pa ne vem če bi mi stal ob strain, ne vem no vsaj jaz takemu človeku nebi mogla več zaupati.

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Nosečnosti brez blagoslova partnerja
16.2.2015 22:12:11   
Bralec
Torej dejansko obstajajo ženske, ki mislijo, da bodo na ta način pridobile/obdržale moškega? Kako naivno, zmotno...

(odgovor članu Balerina)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?