|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   recept za torto-za krst
5.9.2010 20:30:23   
Žaka
Pozdravljene!
Ima katera dober recept za torto za krst ?

Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: recept za torto-za krst
5.9.2010 20:57:33   
blaža
a obstaja prav kakšen poseben recept za kako krstno torto? ker to prvič slišim.

Če ne receptov je pa zelo veliko za kako dobro tortico, okrasiš pa primerno priložnosti.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: recept za torto-za krst
8.9.2010 8:40:30   
Žaka
Kje bi dobila figurico primerno za na torto ?
Kakšna spletna trgovina če katera ve ?

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: recept za torto-za krst
8.9.2010 8:49:58   
jana84
živjo!
Jaz sem letos za nečakinjo naredila običajno torto kot jo naredim za rojstne dneve (bel biskvit z jogurtovo strjenko in gozdnimi sadeži - lahko kakšno drugo sadje). OKrasila sem jo s stepeno smetano. Za okraske na njej sem v smetano vmešala malo soka gozdnih sadežev, lahko uporabiš tudi tiste arome ali ekstrate (jagodni, marelični, bananin...). Na vrh pa sem dala angelčka, ki sem ga kupila v katoliški knjigarni...Porcelanast angelček je nečakinji ostal kot spomin na krst, torto smo pa pohamsali user posted image

še slikica torte...
user posted image

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: recept za torto-za krst
10.9.2010 16:12:49   
Žaka
Prvič sem kupila ticino maso. Zanimam me,na kaj moram paziti. Kakšen je postopek?Ima katera dober preverjen recept za čokoladno torto. Delala pa bom knjigo.

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Danes so na jedilniku šparglji
photo
Šparglji so znani po svojem zdravilnem učinku. Preverite kuharske trike, ki jih morate poznati pri pripravi jedi iz špar...
Kdaj otroku ponuditi ribe in ostalo morsko...
Poletje je tu in že nam diši morska hrana. Kdaj in kako ponuditi takšne specialitete dojenčku?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?