|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   riževi kosmiči Alnatura
21.7.2006 11:42:02   
živa
Živjo!

V navodilih piše, naj se Alnaturine riževe kosmiče pripravlja s pol polnomastnega mleka in pol vode, to naj bi zavrel in zamešal vanje kosmiče. Ker je naš mali še premajhen za kravje mleko, me zanima, kako se jih naredi z materinim mlekom in pa z adaptiranim?

Star bo 6 mesecev in bi bilo fino počasi začeti kaj uvajati.

Lp,

živa 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: riževi kosmiči Alnatura
21.7.2006 12:11:24   
Jančika_
Jaz sem vzela adaptirano mleko (normalno zmešano po navodilih) ali malo svojega mleka in not zamešala malo kosmičev. Nobena umetnost.

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: riževi kosmiči Alnatura
21.7.2006 17:43:34   
Jančika_
Še to sem se spomnila: te kosmiče sem uporabljala tudi za zgostitev kakšnih zelenjavnih ali še raje sadnih kašic (sploh te znajo biti precej redke). Ali pa sem jih kar zmešala z vodo in je bila to priloga k zelenjavi (namesto da bi kuhala in pasirala riž).

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: riževi kosmiči Alnatura
21.7.2006 17:56:17   
živa
Hvala; torej so kosmiči očitno topni tudi pri telesni temperaturiuser posted image .

Veliko veselja z dojenčkom ti želim  - pa z malčkom seveda tudi.

Lp,

živa

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?