|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   rjav izcedek v 39 tednu
20.7.2006 15:13:44   
Sandra*
Ojla!

Dones sm mela pregled in ni pokazal nič, maternični vrat ok. Zdle pa sm šla na wc in na vložku je bil temno rjav madež? Kaj to zdj pomeni? A se je začel kj dogajat?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: rjav izcedek v 39 tednu
20.7.2006 15:26:11   
Anonimen
uf, raje vprasaj...je sluzast? pol bi menda lahko bil cep... jaz sem po zadnjem pregledu mela tudi rjav izcedek, ampak to zaradi tega, ker me je pregledovala noter - kak dalec je glavica in to. Po pregledu me je bolelo se ves dan in tud izcedek sem mela ves dan, naslednji dan pa je blo vredu. Pa samo rjav je bil, nic sveze krvav ali pa kaj in tudi ne gost, zato so mi rekli, da je od pregleda in naj ne skrbim.

(odgovor članu Sandra*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: rjav izcedek v 39 tednu
20.7.2006 15:28:21   
total
Jaz sem mela tudi ponoči rjav izcedek,zjutraj sem rodila.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: rjav izcedek v 39 tednu
20.7.2006 15:32:38   
piscancek
pozdravljena, ravno prej sem v knjigi NOSEČNOST Vprašanja in odgovori prebrala naslednje:  (ti bom kar vpr. in odg prepisala)

KAJ NAJ NAREDIM OB LAŽNEM ZAČETKU PORODA?
Ne smete izgubiti glave, če opazite manjšo krvavitev. Povsem normalno je, da je v sluznem zamašku nekaj sveže, svetlordeče, ali stare, temne krvi (kot pri koncu menstruacije). Če ni drugih znamenj, npr. močnih in rednih popadkov, zamašek ne pomeni nujno, da se porod začenja. Vseeno pa je pametno, da pokličete babico ali G in prosite za nasvet.

To je seveda prepisano iz knjige. Js pa sem danes imela pregled in sem povedala mojemu G, da sem opazla rahlo sluzast izcedek, sicer čisto malo, pa je rekel, da je normalno. Da se čep začne izločat pribl. tri tedne pred porodom ali pa še celo prej. Ampak, če čutim otrokove gibe, če nimam krvavega izcedka ali bolečin v spodnjem delu trebuha, da pol ni panike.
Bi pa js na tvojem mestu poklicala G, ali pa v porodnišnico, tam ti bodo najbolje svetovali.

Če pa si se že "odločila" za pot v Rim, ti pa želim veliko srečeuser posted image

_____________________________

z rojstvom najine prinčipeske Ajde, sem dobila najlepše ime - mami

http://princeskaajda.moj-album.com/

(odgovor članu Sandra*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: rjav izcedek v 39 tednu
20.7.2006 21:55:22   
Blacky30
Po pregledu sem tudi jaz v zadnjem mesecu imela rjavkast izcedek. To je normalno in verjetno ne gre za začetek poroda. Se pa nikoli ne ve.

Vso srečo.user posted image

(odgovor članu piscancek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: rjav izcedek v 39 tednu
21.7.2006 5:39:50   
DORI
Jaz sem pri Lukcu zjutraj ob  8-ih imela malo rjavega izcedka, ob 15.45 je bil naš Luka že z nami. Pokliči ginekologa pa srečno.

_____________________________

Čas ne čaka nikogar.
Uživaj vsak trenutek, ki ti ostane,
kajti ta ima vrednost

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: rjav izcedek v 39 tednu
21.7.2006 10:04:39   
Anonimen
JAz sem po odluščenem čepu rodila za 2 dni.

(odgovor članu DORI )
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: rjav izcedek v 39 tednu
19.12.2010 20:22:01   
Miss_Bee
Tudi jaz sem imela danes zjutraj nekakšen rjav sluzast izcedek,kakor sem si znala sama razložit naj bi bil čep user posted image
Zdej pa že cel dan nič,čakam na popadke oz da mi voda odteče da se začne kaj dogajati,ampak nic. Imam pa še 13 dni do PDP.
Naša puža je pa še kr živahna v bušiju :)
Razmišljam,da bi šla kr v bolnico al kaj naj naredim..vsak nasvet dobrodošel. Hvala :)

(odgovor članu Sandra*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: rjav izcedek v 39 tednu
19.12.2010 20:52:47   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: Miss_Bee

Tudi jaz sem imela danes zjutraj nekakšen rjav sluzast izcedek,kakor sem si znala sama razložit naj bi bil čep user posted image
Zdej pa že cel dan nič,čakam na popadke oz da mi voda odteče da se začne kaj dogajati,ampak nic. Imam pa še 13 dni do PDP.
Naša puža je pa še kr živahna v bušiju :)
Razmišljam,da bi šla kr v bolnico al kaj naj naredim..vsak nasvet dobrodošel. Hvala :)


čep bo ja, sam jaz sem tudi čakala popadke vsaj v 24 urah pa nič(čeprav sem povsod brala da je pol do poroda še cca.24 ur), rodila pa šele čez teden. Se pa nekaj dogaja! srečno


(odgovor članu Miss_Bee)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: rjav izcedek v 39 tednu
20.12.2010 8:35:19   
lananai
To je po mojem ful odvisno. Meni je npr. najprej začela odtekat voda, so se pričeli popadki... in šele ob začetku močnejših popadkov je šel čep. Nekaterim pa gre čep in ni potem še nekaj časa nič.

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: rjav izcedek v 39 tednu
20.12.2010 12:50:52   
divans1
Meni je v curku začela odtekati voda, čez par minut se je pojavil rjav izcedek, čez 5 ur sem pa rodila. user posted image

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: rjav izcedek v 39 tednu
20.12.2010 14:29:34   
elevitka
meni se je čep luščil v presledkih nekje 10 dni šele nato so se začli popadki

tako da ni nujno da boš iz danes na jutri rodila (jaz bi počakala  na popadke ali da odteče voda) - razen če nebi čutila več gibov otročka-potem takoj v porodnišnico!!!!!

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prepovedana opravila za nosečnice
Čeprav so nosečke nagnjene k temu, da morajo pred porodom do potankosti urediti svoje gnezdece, je priporočljivo, da se ...
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?