|      
Želiš odstopiti?
Preden se dokončno odločiš, se seznani s posledicami te odločitve.
V kolikor potrdiš svojo odločitev, da odstopiš, bomo v tvoj spletni brskalnik namestili piškotek, ki nam bo omogočil, da te ob vsakem obisku do vključno 13. novembra 2014 prepoznamo in ti zagotovimo nemoteno uporabo portala, brez prikazovanja Ringarajinih dreves in igralne kontrole ob desnem robu ekrana.

Hkrati ti bodo odštete vse do sedaj zbrane točke in žal izgubiš tudi pravico do morebitnih prisluženih nagrad.

Želiš še vedno odstopiti?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  32 33 34 35 [36]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septemberke 2017
19.6.2017 21:33:07   
Dorotheia
Živjo septemberke! Se vam samo na hitro oglasim v tej temi. Jaz sem sicer avgustovka, ampak če je katera od vas iz gorenjskega konca in bi bila za kako druženje, kavico, naj se mi javi. Me kar malo skrbi, kako bom potem brez družbe, ker so vsi po službah, jaz pa doma.
No, skratka, če bo katera za kako kavico, sprehod, naj mi kar piše. user posted image

(odgovor članu andi0711)
Neposredna povezava do sporočila: 876
20.6.2017 10:55:38   
annnaa
andi0711 nič kaj fajn za otrdevanje trebuščka, ampak nič ne moreš, samo da gre nazaj. Pa super, da je dete tako navito. Jaz pa še nič kaj ne jemljem - ala magnezija. Bom počasi začela donat pit. Proti koncu prve nosečnosti sem dobivala krče v noge in je pitje donata pomagalo. Druga nisem rabila.
Ajša je meni sicer pasje ime. Ampak mi je veliko kao modernih imen bolj za pse. Jaz se na tvojem mestu ne bi ozirala na to. Če ti je všeč, pa daj ime Ajša! Kaj pa Asja? Mi smo tudi imeli dolgo tega psico Niko, pa mi je zdaj to čist normalno človeško ime. Vsak po svoje boga moli user posted image
Vroče bo pa res, ja! Baje napovedujejo za ponedeljek in torek preko 35 stopinj. Mi gremo hvala bogu na morje, upam, da bo tam bolj znosno.

Dorotheia držim pesti, da najdeš nosečko iz tvojega konca za kofetkanje in druženje. Je res fino imeti "sotrpinke". Jaz sem jih ogromno spoznala na nosečniški vadbi in potem na vadbi za dojenčke! Srečno!

Je imela katera te dni kakšen pregled? Je še kak fantek med nami? Jaz imam jutri. Bom poročala!

Lep dan vsem!

(odgovor članu Dorotheia)
Neposredna povezava do sporočila: 877
21.6.2017 11:13:44   
annnaa
Evo (govorim sama s sabouser posted image ) sem iz pregleda, posteljica se je dvignila visoko, tako da juhuhuhuuser posted image ! Dete pa še ni obrnjeno na glavo, sicer ima še čas. Sva pa naredili še kar 3D, ker se je ful lepo vse videlo. Sploh obrazek. Si je cuzala prstke na nogah in zraven pokala različne mimike, hihi. Naslednji pregled imam čez en mesec (sem mislila, da bo kaj prej).

Uživajte in popijte čim več vode v teh vročih dneh!

(odgovor članu annnaa)
Neposredna povezava do sporočila: 878
21.6.2017 15:56:55   
Tara9
Annna evo zaradi tebe sem šla sem gor, tko da neeee, ne govoriš sama s seboj. Vesela za tvojo posteljico, sem vedela, da bo vse ok, superca, vrjamem, da greš zdaj še z večjim veseljem na morje.

Jaz sem predčasno začela z dopustom oz nego, ima tamala vneta ušeska in smo prvič v 2 letih do antibiotika prišli ehhhh. Tako da že uživava doma, se sicer dobro počuti in nima vročine tko da se imava čisto lepo.

Pregled imam v petek, ampak pri meni pomoje ne bo uz, samo tehtanje in pritisk, čez 1 mesec pa kontrola rasti z uz, vsaj praksa je taka.

Glede imen se strinjam s annno, če mi je nekaj všeč ne gledam preveč na druge, se mi zdi, da ima vse več psov čisto človeška imena in da je že vse zmešano. Osebno pa je tudi meni Asja bolj všeč.

Lepo bodite in božajte buškote

(odgovor članu annnaa)
Neposredna povezava do sporočila: 879
22.6.2017 8:43:33   
Član123
Pozdravljene srečke nosečke, da se vam še jaz malo oglasim. Ta vikend in teden sva imela pestro, nama je mizar montiral omare, potem je bilo treba še vse prepucati, pospraviti ... ni nama uspelo še vsega spraviti v red.
Sicer je res, da se je ozračje ogrelo, a meni to res zeeelooo paše. Tudi počutim se še vedno odlično.
Ooo, prve že šibate na morje. Uživajte in čofotajte še za nas, ki še trpimo v službi.
Annnaa, kako lepo je slišati, da je z deklico vse OK in da se ti je dvignila posteljica. Pa kako prijazno od tvoje ginekologinje, da je naredila malo obsežnejši pregled. Jaz ga imam danes, verjamem, da je s pikico vse OK, a hkrati upam, da se je obrnila in jo bom lahko prvič videla v obrazek. Iiii, kako se že veselim user posted image
andi0711, pikici daj ime, ki se ti dopade. V vsej poplavi izmišljenih imen je Ajša (Aiša) nadvse običajno ime. Midva rada potujeva, zato sva se odločila za ime, ki se tudi v tujini izgovarja vsaj približno enako kot pri nas. Je pa prav, da so okusi različni, da da vsak starš otroku takšno ime, ki se njemu dopade.

Ha, danes se je pa kar ohladilo, jaz imam v službi dolge hlače, upam, da se na poti do ginekologinje ne skuham.

Drage dame, uživajte, lepo božajte svoje zakladke, jaz se vam pa ponovno javim po pregledu user posted image

(odgovor članu Tara9)
Neposredna povezava do sporočila: 880
22.6.2017 9:10:07   
annnaa
Hihi, hvalaaa Tara9 user posted image
Revca hčerka, da bo hitro zdravauser posted image !

Član123 super, da se fajn počutiš! Waaaa, kako ti paše tale vročina, meni je popoldne too much. Še v senci mi ni prijetno, ko je soparno. No, včeraj se je malo sfrišalo, ker so bile nevihte v okolici. Ampak bomo že preživele, ane! Meni paše pa kr oblekice nosit, da sem bolj luftig, hehe.

Uživajte!

(odgovor članu Tara9)
Neposredna povezava do sporočila: 881
Stran:   <<   < Prejšnja stran  32 33 34 35 [36]
Stran: <<   < Prejšnja stran  32 33 34 35 [36]
Pojdi na:

Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Prva znamenja poroda
Ko se bliža dan poroda, je vse več znamenj, ki nakazujejo na to, da se bo porod začel. Nekatera so prava, nekatera pa ne...

Kaj pokloniti otroku?
lenca8

Otrok želi žival...

Psička (54%)

Muco (8%)

Zajčka (30%)

Ribice (8%)

Število vseh glasov: 37

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!