|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   steklenička
1.12.2007 14:44:54   
15.7.
Zanima me zakaj naj bi potrebovali stekleničko za user posted image , če ga misliš dojiti oz. imaš tudi dosti mleka?

_____________________________

...18.12.2007 sva postala presrečna starša najinemu čupavemu Klemnu..
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: steklenička
1.12.2007 15:07:33   
Naja30
Nikoli ne veš, če boš lahko dojila. Vsaka upa na to, kakšna pa tudi ne more, nima mleka ali kaj podobnega. Pride pa prav steklenička tudi, če moraš nujno kam in pustiš otroka v varstvu in mu dajo tvoje načrpano mleko po njej.

(odgovor članu 15.7.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: steklenička
1.12.2007 16:37:53   
kristinaj
kako pa veš, da boš imela dovolj mleka?

(odgovor članu 15.7.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: steklenička
1.12.2007 17:16:03   
Marogica
Potrebuješ jo za čaj ali vodo, kasneje pa za sok.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: steklenička
1.12.2007 17:20:14   
Anonimen
Ne moreš vedeti, če boš imela mleko ali ne, jaz sem si stekleničke za vsak slučaj nabavila... In ni bil zgrešen nakup..

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: steklenička
1.12.2007 19:45:46   
Anonimen
rabiš za čaj in sok ki ne teče iz jošk :) pa tudi ni rečeno da boš lahko dojila.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: steklenička
1.12.2007 19:54:50   
Anonimen
Če boš izčrpavala odvečno mleko, potrebuješ stekleničko tudi za dodajanje tega tvojega mleka.

Ker nazaj v joško ga ne moreš več shranit.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: steklenička
1.12.2007 20:01:14   
Strawberrie Cherrie
Če ti dojenje steče (v večini primerov kar gre), nekje do 6meseca otrok ne potrebuje dodatne tekočine po steklenički. Kasneje lahko stekleničko nadomestiš kar z magičnim lončkom, ali pa otroka navadiš piti po slamici, kozarčku.

Če ti pa dojenje ne steče ali moraš dodajati, pa ne bo šlo drugače kot s stekleničko. Nabavi eno, za začetek bo dovolj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: steklenička
1.12.2007 20:47:19   
TONČI.
Če ti pa dojenje ne steče ali moraš dodajati, pa ne bo šlo drugače kot s stekleničko. Nabavi eno, za začetek bo dovolj.


Pa cucelj z samo eno luknjico.
Flaška ti pa čez noč lahko prav pride. Vsaj pri nas je, ker je čez noč moral preidet na dodatek. Jaz sem šla na nujno operacijo. Star 3m.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: steklenička
1.12.2007 22:44:51   
Klarita
Jaz sem tudi hotela samo dojit in sem slučajno eno flaško dobila pri eni reviji. No, izkazalo se je, da sem jo potrebovala prej kot sem si mislila, saj mi je zmanjkalo mleka in sem mogla začet dodajat in to ponoči user posted image . Kasneje sem nabavila še več flašk in še eno druge barve za čaj.

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: steklenička
2.12.2007 18:34:00   
katra55
Jaz sem prvo stekleničko kupila 6 mesecev po porodu in to za čaj in sok. Če nebi mogla dojiti pa bi stekleničke kupil partner.
Lahko pa nabaviš eno za vsak slučaj.

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: steklenička
3.12.2007 8:27:59   
Bonnie_RR
Js pred porodom sploh nisem razmišljala, da bomo potrebovali flaške za mleko. Kupila sem samo eno majhno Nukovo za čaj (pa še to za kasneje).
No, v bolnici se je izkazalo, da se ne bova mogla dojit in tako sem poslala mojo mami in dragega v nabavo flašk, grelca, termovske in mleka. Drugače bi prišla domov in mali ne bi imel nič za jest...




_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: steklenička
3.12.2007 9:34:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: 15.7.

Zanima me zakaj naj bi potrebovali stekleničko za user posted image , če ga misliš dojiti oz. imaš tudi dosti mleka?


Kvečjemu za čaj. Jaz sem kupila samo ta male za čaj, pa še teh nismo potrebovali, ker se je potem samo djila. Za mleko pa nisem kupila nobene, ker sem vedela da bom dojila. Če bi jo slučajno potrebovala, pa jih prodajajo povsod, a ne?

(odgovor članu 15.7.)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?