|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   tiste, ki imate airex blazino
14.5.2009 21:51:08   
Abra
katero imate? Predvsem me zanima debelina, ali pa če je kakšna cenejša alternativa. Barvastih puzzlov ne bi imela, za dojenčke pa tko niso primerni - vsaj tko piše na embalaži.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: tiste, ki imate airex blazino
14.5.2009 22:03:21   
Paštetka
Debela je dober cm. Mogoče celo 1,5 cm. Je pa taka močna spužvasta. Če npr. na puzlih padeš se lahko udariš, na tej blazini pa ne, ker izredno amortizira padec.

Zakja pa puzle niso primerne za dojenčke? Primerne niso tiste, ki imajo male delčke. Jaz sem tiste male delčke enostavno ven vzela. Tak s emu je še bolj zdelo zanimivo, ker jih je hitreje razmetal user posted image


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: tiste, ki imate airex blazino
14.5.2009 22:16:21   
Abra
Aha, pol je 1,5 cm dovolj. Imajo tudi 2,5 pa me je zanimalo, katere predpisujejo. Sem jo pri P vidla, pa nisem šla bliže pogledat user posted image
Ma tisti puzli so meni grdi user posted image to bi mi imeli v dnevni sobi in bi rada imela tko, da lahko hitro pospravim. Blazino zrolaš in je, pa še svinjarija se ne tko nabira. Najbrž je pa fajn, da je čimvečja, kajne? Una, ki je za pilates pa najbrž ni primerna?
Na puzlih je pisalo, da niso primerni za otročke do 3 let.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: tiste, ki imate airex blazino
14.5.2009 23:45:56   
pipic
Ja imaš eno kopijo te blazine.Nam je dal fizioterapevt ime firme in številko.Za polovico pride ceneja

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: tiste, ki imate airex blazino
15.5.2009 7:04:51   
Hope2
Jaz sem kupila rabljeno airex 190x120 super, pa zdaj ko se plazi je še premala, ker zmeri z glavo pikira na parket. jaz sem tudi iskala cenejše alternative, pa dobro, da nisem kupila kaj drugega. Puzzli pa tudi meni niso bili všeč, drsijo, tanjši, slabša izolacija, bolj boli udarec, svinjarija, preveč pisani.......

Ko sem spraševala za druge blazine, so mi še punce svetovale blazine za borilne veščine, če najdem link ti pošljem. Tudi za te ponaredke sem dobila telefonsko

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 15.5.2009 7:05:36 >

(odgovor članu pipic)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: tiste, ki imate airex blazino
15.5.2009 7:09:19   
Hope2
Maš že ZS glede teh "ponaredkov"user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: tiste, ki imate airex blazino
15.5.2009 12:52:57   
Abra
Hvala user posted image sem ti odgovorila.

Najbrž pa nobena ni dovolj velika, bi blo treba celo stanovanje tapecirat user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: tiste, ki imate airex blazino
15.5.2009 21:27:38   
anmp2601
Hope2, imaš ZS!

_____________________________

Ponosna mamica dveh sončkov:-))

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: tiste, ki imate airex blazino
15.5.2009 21:40:03   
sanelaa
mi smo tud razmišlajli da bi kaj takega nabavli, ampak pol bi mogli celo stanovanje podložit, ker namreč vse prepleza. Ima na tleh ful klovtrov in povštrov, ampak tam kjer jih ni je 100 krat boljše. 

(odgovor članu anmp2601)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: tiste, ki imate airex blazino
15.5.2009 21:57:40   
rija
mi smo imeli puzzle in preživeliuser posted image  
vsake toliko so šli v kad, da sem jih očistila in to je to....

za čas ko se pa še ni plazil in ne sedel, pa smo imeli na tleh en zelo debel pačvork...seveda na puzzlihuser posted image

pa ko se začne plazit itak nikoli ne bo ne na airexu ne na puzzlihuser posted image
itak bo vedno tam, kjer ne sme bitiuser posted image

< Sporočilo je popravil rija -- 15.5.2009 21:58:04 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: tiste, ki imate airex blazino
15.5.2009 22:01:35   
tajtaja
MI smo dobili Airex na recept in jo imamo še zdaj na tleh v igralnici. Je vbistvu edina preproga, ki jo imamo na naših 350 kvm.user posted image

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: tiste, ki imate airex blazino
16.5.2009 12:26:08   
Taula
Jaz imam Airex (dobila na recept) in tudi en ''ponaredek'' velik 2x2 metra (za na teraso) Za ponaredek sem dala 50 evrov.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: tiste, ki imate airex blazino
16.5.2009 14:29:23   
Tajska
Tule je link od tatami blazin, to si tiste za borilne veščine, primerne pa tudi za otroke.
http://www.silovitudarec.com/sl/izdelki/25/sportne_blazine.html?type=product_group

Pri nas imamo štiri takšne blazine v dnevni sobi in je super za otroka. Imamo pa debeline 2 cm, običajna trdota (35).

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: tiste, ki imate airex blazino
17.5.2009 19:00:16   
anmp2601
Hope2 hvala za informacijo!!!! Sem jim že poslala mail. Upam da bom kej pametnega najdla. Še enkrat hvala.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ponosna mamica dveh sončkov:-))

(odgovor članu Tajska)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: tiste, ki imate airex blazino
17.5.2009 22:02:35   
Abra
Hvala vsem za informacije. Blazino sem mislila tudi sama uporabljat, puzzli so mi pa v prvi vrsti grdi .. sem našla tudi ene lepše, samo ni napisana debelina in izgledajo gladki. Otroček, pa HB ni skoz na blazini, ko se plazi. Za igro in telovadbo je pa najbrž najboljša varianta.

Taula in kakšna je razlika med originlnim in ponaredkom? In tega na terasi imaš skoz zunaj? Pri nas tudi ne bi blo slabo, samo terasa ni pokrita in bi bla na dežju. To najbrž ni ok user posted image

(odgovor članu anmp2601)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: tiste, ki imate airex blazino
22.5.2009 21:47:55   
jajula
pri nas je blazina ful prav prišla in je še vedno v uporabi. itak ti pa ni treba podložit povsod kjer se otrok plazi. najbolj je koristna na začetku ko pase kravice in se začne malo premikat sem in tja in ko začne sedet in se v takem položaju dlje igra.

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: tiste, ki imate airex blazino
5.6.2009 15:49:30   
jackfizio
Zdravo,

Če katero zanima:

http://www.facebook.com/home.php#/pages/Airex-blazina/76690694455?ref=ts

Malo za hec, malo zares, vendar mogoče lahko kaj pripomoremo. Imam eno tako veliko rabljeno blazino, bo kmalu na voljo in jo bom podaril

LP

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: tiste, ki imate airex blazino
5.6.2009 17:13:53   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: jackfizio

Zdravo,

Če katero zanima:

http://www.facebook.com/home.php#/pages/Airex-blazina/76690694455?ref=ts

Malo za hec, malo zares, vendar mogoče lahko kaj pripomoremo. Imam eno tako veliko rabljeno blazino, bo kmalu na voljo in jo bom podaril

LP



Vsaka čast, če jo podariš. Je malo takih, več ali manj vsi ki jih dobijo na napotnico (zastonj), jo prodajo in v žep spravijo po 100 evrovuser posted image user posted image .

(odgovor članu jackfizio)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?