|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zbiranje podpisov za brezplačne vrtce
29.9.2006 11:56:02   
Tiamo
S petkom, 29.9.2006-danes začnejo na upravnih enotah zbirati podpise za razpisreferenduma za uvedbo brezplačnih vrtcev. Tisti, ki imate predšolske otreke, ali pa ste v letih, ko jih boste v kratkemimeli, ste lahko verjetno precej zainteresirani... Ostali pa - nam mladim v podporo, hvala! (sicer bodo pa vaši otroci kmalu zainteresirani, ker jim vi kot dedki in babicene boste mogli paziti vnukov doma, ker bo do penzije še daleč...)  lep dan in napad na UE! Tia74

< Sporočilo je popravil Tia74 -- 29.9.2006 11:59:10 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zbiranje podpisov za brezplačne vrtce
29.9.2006 12:25:40   
lojzika
moj podpis že oddan. Pri nas sta pred UE stali dve, ki sta vzpodbujali, itak moraš potem iti poštemplat

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zbiranje podpisov za brezplačne vrtce
29.9.2006 12:30:37   
Erdbeere
uf jaz bom šla tud podpisat se 

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zbiranje podpisov za brezplačne vrtce
29.9.2006 12:32:52   
KIKI*
do kdaj zbirajo podpise??? Ker jaz danes ne morem-a čez vikend tud-ker je drgač zaprtoa ne? Pa pr nam je ob petkih do 12 odprta UE.

_____________________________

Ničesar nikoli ne naredimo tako dobro, da ne bi mogli naslednji dan storiti še boljše.

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zbiranje podpisov za brezplačne vrtce
29.9.2006 12:36:13   
BLAŽIKA
Gren za ziher podpisat.

(odgovor članu KIKI*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zbiranje podpisov za brezplačne vrtce
29.9.2006 12:37:19   
mojca*
a ni ta zadeva že mimo? saj je stranka mladih zbrala dovolj-še preveč podpisov, pa so predlog zavrnili...

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zbiranje podpisov za brezplačne vrtce
29.9.2006 12:53:21   
CUKRČEK
Sorry, ker bom vletela vmes: Pa vi res mislite, da je mogoče, da bi bili vsi vrti zastonj???? PA to sploh ni mogoče . Pač spet ena  predvolilna mladihuser posted image Si predstavljate, da bi bili vsi vrtci zastonj? Kdo bi potem plačeval vse? Država?? Bi itak takoj propadlo vse. VEste koliko košta vse hrana zastonj, plače za vzgojitelje, kiharice, čistilke...To košta , dragi moji... Saj bi bilo fino res vse zastonj..ampak zdrava pamet pravi, da to ni mogoče.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zbiranje podpisov za brezplačne vrtce
29.9.2006 12:58:24   
sašaš
Cukrček ima prav - žal... Pa naj bo še toliko podpisov zbranih. user posted image

_____________________________

ČebELA je k nama priletela 20. 7. 2006

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zbiranje podpisov za brezplačne vrtce
29.9.2006 13:02:02   
muška
Pa naj bo tako kot v šoli! Plačaš hrano in vse ostalo!Osnova pa naj bo zastonjska.

Tukaj v vrtcu pa plačaš prav lepo ceho, potem pa moraš prinest še robčke, pa servetke, pa vrečke, pa denar za to, pa denar za ono!!!!

(odgovor članu sašaš)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zbiranje podpisov za brezplačne vrtce
29.9.2006 13:06:24   
Anonimen
Tudi če kao dosežete da bodo bili vrtci "zastojn"-bodo  financirani iz državne blagajne .In kdo je državna blagajna kakor jaz rečem???TO SMO MI
Bolj realno bi bilo,da bi se cene znižale vrtca,to bi uspelo in bi lahko uresničili.
večina Slovencev je preveč naivna
A mislite ,če bi bili vrtci zastojn,da vas ne bi kje drugje izmuzli??Povečali bi kje drugje in zopet bi bili na istem,samo eni pač ne bi skužili,glavno da so vrtci zastojn.
razmišljajmo trezno in ne z glavo skozi zid

(odgovor članu sašaš)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zbiranje podpisov za brezplačne vrtce
29.9.2006 18:18:14   
CUKRČEK
Če bi bil vrtec zastonj, bi nas pa drugje morali "obrati" oz. noter prinesti. TAko pač je. Nič ni zastonj. Sem pa absolutno zato, da se izrnačijo cene vrtcev....ne da je isti program v dveh vrtcih močno drugače ocenjen.

Mladi si pa vedno najdejo nekaj takega, da folk "prime" in jih voli. Ravno toliko naivnih, da gredo naprej.


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zbiranje podpisov za brezplačne vrtce
29.9.2006 18:44:46   
Primoza
Sem odločno proti brezplačnim vrtcem. In upam, da bodo ljudje dovolj pametni in ne bodo nasedali ceneni propagandi o tem, da je kaj takega možno. Zbudite se, nismo kaka naftna država s 30 miljard USD letnih prihodkov od nafte in 100000 populacije.

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zbiranje podpisov za brezplačne vrtce
29.9.2006 19:08:46   
mala
se popolnoma strinjam s cukrčkom in primozo, sem tudi proti temu in se mi zdi nemogoče, da bi država sama financirala vrtce, kje bi pa denar dobil????

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zbiranje podpisov za brezplačne vrtce
29.9.2006 20:29:32   
lelaval
Saj itak ne bomo dosegli, da bi bili brezplačni vrtci, pa vendar bom vseeno oddala glas. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
29.9.2006 20:30:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mala)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Zbiranje podpisov za brezplačne vrtce
29.9.2006 21:41:49   
Dashenka
Z idejo o "zastonj" vrtcih se ne strinjam, ker v resnici ni nič zastonj.
Vrtce v veliki meri že zdaj financirajo občine, kar pomeni, da jih v veliki meri financirajo vsi davkoplačevalci.

Žal Slovenija nima v piranskem zalivu naftnih vrtin in pod ljubljanskim gradom rudnika diamantov, da bi zastonj vrtce plačevala z pobranimi koncesijami.
Kar pomeni le to, da bi bil davkoplačevalski denar porabljen za zastonj vrtce, ne pa na primer za obnovo zdravstvenih domov, asfaltiranje razritih cest, obnove kanalizacije in vodovodov, itd.

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?