|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   beluši oz. šparglji
16.4.2007 23:45:59   
Jessy
Prej mi jih je tast dal en velik šop. So zeleni in baje da divji. V glavnem...zanima me, kako veste, kateri del je olesenel in kateri je užiten? Jaz sem jih prejle skuhala nekaj, pa sem očitno skuhala tudi ta olesenelo. user posted image
Pa spodnji, svetlejši del sem nekaj lupila, pa očitno brez učinka...Torej, kako jih pripraviti?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: beluši oz. šparglji
16.4.2007 23:55:06   
eya
Tisti del, ki je trd, je olesenel in tistega ne kuhaš. Ostalo pa skuhaš. Jaz jih nisem nikoli nič lupila, sem pa iz njih naredila juho ali pa rižoto (v rižoto s šparglji ful pašejo še škampovi repki).

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: beluši oz. šparglji
17.4.2007 5:12:12   
dskubin
steblo prepogibaš in do tam, kjer ga lahko komot odtrgaš in je mehko, do tam uporabiš. Poskusi tako, da od vrha tržeš koščke, tolk velike, kot jih rabiš. Ko se ne da več trgat, od tam naprej je olesenelo. Venar boš hitro videla, da gre hitreje z nožem sekljat user posted image , po boš delala po prvem nasvetu. Prepogneš steblo in kjer lahko odtrgaš, do tam je ok. S spodnim delom pa lahko narediš kake juhe.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: beluši oz. šparglji
17.4.2007 7:30:21   
asso
Če so divji šparglji so zelo tanki. Domači beluši so bolj debelejši. Divje šparglje res lomiš od vrha pa do korenine in ko se noče več lomit, ko se samo upogiba tisto vržeš stran.
Divji špargi so najboljši pocvrti (ne kuhani) in nato vmešani z jajcem.
Z Domačimi beluši jaz delam juho, rižoto, lazanjo... tem lahko dodaš tudi divje...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: beluši oz. šparglji
17.4.2007 8:13:48   
Anonimen
http://www.ringaraja.net/forum/m.asp?m=1407807


http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1383587&mpage=1&key=&#1383587

< Sporočilo je popravil neva6 -- 17.4.2007 8:14:28 >

(odgovor članu asso)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: beluši oz. šparglji
17.4.2007 9:38:21   
Putka
Moja mami super fritato naredi. Torej vrže ta mehke nalomljene konce na olje, malo prepraži, doda umešan jajc ali dva, posoli in popopra. Gotovo v nekaj minutah.

Mi smo jih jedli ta vikend. Ampak mi je bilo slabo, ko sem lulat hodilauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: beluši oz. šparglji
17.4.2007 10:00:41   
Anonimen
Seveda Putka,če so pa odličen diuretik in raztrupljevalec ledvic in jeter.Špargljni so zdravilna rastlina.
Poleg fitaje z jajci je dobra priloga polenta.

(odgovor članu Putka)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: beluši oz. šparglji
17.4.2007 10:05:44   
Putka
Saj vem, neva6, zato jih pa jem. Letos sem pa prešpricala tradicionalno družinsko nabiranje v Istri. Se ponavadi vse babnice iz naše familije dobimo, jaz vedno najmanj naberem. Moja mami pa ima pomoje šparug-radaruser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: beluši oz. šparglji
17.4.2007 10:32:00   
Anonimen
user posted image Kot moj mož,ki gre vsak dan tu v bližnji gozd na sprehod s psi in vsakič šopek šparug prinese.Jih imam že polno v zamrzovalniku.

(odgovor članu Putka)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: beluši oz. šparglji
17.4.2007 13:43:25   
Dream
Sama najprej popražim še malo slanine (po možnosti domače), potem pa vse ostalo, kot si opisala ti, Putka. user posted image

Za na WC je pa potem najbolje vzet kar kakšno kljukico za perilo, da si jo natakneš na nos...

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: beluši oz. šparglji
17.4.2007 14:59:15   
Jessy
Hvala vsem za nsvete. Tisto me je najbolj zanimalo, kako veš, kaj je uporabno. Bom danes večerjala fritato. user posted image


(odgovor članu Dream)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: beluši oz. šparglji
17.4.2007 21:37:10   
Jessy
Moram povedat, da me je fritata z beluši fuuuuuul navdušila! Do zdaj špargljev sploh nisem kupovala, saj se mi niso zdeli nič posebnega vse do danes! Od zdaj naprej bodo velikokrat na krožniku. Enkratno, res! user posted image

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: beluši oz. šparglji
18.4.2007 21:28:22   
saving
Ful dobri so tudi za na prvi spomladanski žar.
Da se človek ne baše samo z mesom!
Ko ratajo malo rjavi, so dobri, samo posoliš jih in mnjam.
Ja, trde konce pa stran, kot je že dskubin rekla.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Priredite otroško koktejl zabavo
Brezalkoholna koktejl zabava bo najbolj navdušila starejše otroke in najstnike, pa tudi najmlajši se bodo razveselili sr...
Kdaj otroku ponuditi ribe in ostalo morsko...
Poletje je tu in že nam diši morska hrana. Kdaj in kako ponuditi takšne specialitete dojenčku?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?