|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kopanje v bazenu, da ali ne?
18.9.2007 11:20:06   
Pingvinčica
Zanima me ste se v nosečnosti kopale v bazenih?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kopanje v bazenu, da ali ne?
18.9.2007 11:29:56   
Anonimen
ja, samo ne v vsakem. Tam, ko sem vedela, da je z vodo vse OK

(odgovor članu Pingvinčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kopanje v bazenu, da ali ne?
18.9.2007 11:34:31   
Pingvinčica
Kje pa je to?Mi bi jutri šli nekam, pa me je mal strah.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kopanje v bazenu, da ali ne?
18.9.2007 11:41:35   
Klaudia
Jst sm se kopala do nekje 33tedna. Hodili smo samo v Dolenjske toplice, ker ni bilo veliko ljudi. Vedno sem zraven uporabila tampon, ki preprečuje vnetja.

Res pa je, da nimam vnetij ponavadi. V celi nosečnosti jih nisem imela nič.

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kopanje v bazenu, da ali ne?
18.9.2007 11:44:25   
Pingvinčica
Kar navaden tampon?

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kopanje v bazenu, da ali ne?
18.9.2007 11:53:05   
Anonimen
Jaz se pa nisem. Sem pa se v morju. user posted image

(odgovor članu Pingvinčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kopanje v bazenu, da ali ne?
18.9.2007 11:54:13   
sasa79
Dobijo se posebni tamponi za v bazen. Jaz se cicer nisem upala kopati v bazenih, ker imam že tako vnetja in nisem riskirala.

(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kopanje v bazenu, da ali ne?
18.9.2007 12:04:04   
Inigo
ja kako pa naj veš če je v kopališču ok voda? user posted image ona na recepciji ti lahko vse nabluzijo, na koncu pa stakneš vnetje al pa celo kakšno hujšo stvarco... kako vedet?... user posted image

(odgovor članu sasa79)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kopanje v bazenu, da ali ne?
18.9.2007 12:06:33   
jinksy
Jaz sem se kopala v bazenu, ampak sem vedno uporabljala tampone, ki preprečujejo vnetja in dostop bakterij. Dobiš jih mislim da skoraj v vsakem večjem supermarketu, kr zraven ostalih tamponov so zloženi. jaz sem jih kupila v Mercatorju.

(odgovor članu sasa79)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kopanje v bazenu, da ali ne?
18.9.2007 12:09:28   
sasa79
Ne moreš vedet. Recimo moj tast je šel v zdravilišče na terapije in je prav tam staknil šen. Pa mu je osebna zdravnica potem povedala, da ni edini. Je pa odvisno od zdravilišč in niso vsi malomarni.

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kopanje v bazenu, da ali ne?
18.9.2007 12:16:57   
jinksy
Sasa79 to je res kar si napisala, zelo dosti je odvisno od vsakega zdravelišča posebej, čeprav če mene vprašaš lahko še ne vem kako čistijo in se trudijo, ampak tam se obrnejo take gruče ljudi, da ne govorim o tistih packih, ki lulajo v vodo, ker je težko stopit do stranišča, tak da je vseeno bolje uporabit te tampone. Če ne druga vsaj veš da si storil vse, da bi preprečil kakršnokoli obolenje,garancije pa valda ni, to pa je tud res.

(odgovor članu sasa79)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kopanje v bazenu, da ali ne?
18.9.2007 12:18:41   
Anonimen
SAj je lahko povsod voda OK ali okužena s kakšno bakterijo. Ni toplic ali kopališč, da ne bi bilo nevarnosti. Jaz imam malo protekcije, pa sem vedno poklicala kaj so pokazale zadnje analize in kolikšen je Ph, in vsebnost vezanega klora, ki ti pokaže čistočo vode.

(odgovor članu sasa79)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kopanje v bazenu, da ali ne?
18.9.2007 12:22:04   
Anonimen
pa če se greš kopat se obvezno izogibaj malim bazenčkov, whirpulov, kamor gre ogromno folka in je zelo malo vode. tudi tam, kjer so stopnice ali rob bazena ne sedi zaradi morebitnih glivic. Pa masažne šobe preskoči!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kopanje v bazenu, da ali ne?
18.9.2007 12:23:11   
Anonimen
Jaz imam malo protekcije, pa sem vedno poklicala kaj so pokazale zadnje analize in kolikšen je Ph, in vsebnost vezanega klora, ki ti pokaže čistočo vode.


ja, bejž no user posted image  In potem si iz enega konca Slovenije tekala na drugega, da si se lahko v neoporečnem bazenu namočila user posted image

Glejte, če ni huda sila (ne vem, kaj bi to sploh lahko bilo) je brez veze, da se izpostavljate po kakšnih bazenih, kjer mrgoli bakterij in še marsikaj drugega. Počakajte, da rodite, saj ne gre za življenje ali smrt. Ali pač user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kopanje v bazenu, da ali ne?
18.9.2007 12:32:57   
sasa79
Al bina, se čisto strinjam s tabo, ker po toči zvoniti je prepozno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kopanje v bazenu, da ali ne?
18.9.2007 13:11:02   
Dejča
Jaz se v 1. nosečnosti nisem, v 2. pa, ker imamo malo nadobudnico in sem hotela biti vsaj malo z njo tudi jaz (da ni bil samo ati user posted image ), pa je bilo vse OK. Sicer tudi drugače nisem podvržena vnetjem.

(odgovor članu sasa79)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kopanje v bazenu, da ali ne?
18.9.2007 13:26:45   
Samrela
Meni se zdi, da je Pušenjak na forumu govoril, da nobenih tamponov... ne vem...pobrskajte kaj pravi...morda sem se zmotila. 
Jaz sem v 2. nosečnosti G vprašala o tem in mi je odgovoril podobno kot nekaterim: Lahko, če je voda čista. user posted image  In ker je v našem mestu nov zaprt bazen in zelo malo ljudi v njem sem v nosečnosti hodila plavat. Malo sem tvegala a pozimi mi je bila to skoraj edina rekreacija.  

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kopanje v bazenu, da ali ne?
18.9.2007 13:26:50   
Anonimen
Albinca, jaz sem zaposlena v kopališču, ki ima ogromno bazenov in ni bilo potrebno nobenega tekanja. user posted image  Samo izbira dneva ali bazena

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kopanje v bazenu, da ali ne?
18.9.2007 13:29:45   
Pingvinčica
No tako kot je napisala Dejča. Jaz tudi zaradi same sebe se ne bi odločila za bazen, ampak mi je pa težko zaradi male ko tako uživa v vodi. Sej itak da je ati večina z njo sam kaj, ko si zaželi, da se namoči tudi mami. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kopanje v bazenu, da ali ne?
18.9.2007 13:30:13   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Glejte, če ni huda sila (ne vem, kaj bi to sploh lahko bilo) je brez veze, da se izpostavljate po kakšnih bazenih, kjer mrgoli bakterij in še marsikaj drugega. Počakajte, da rodite, saj ne gre za življenje ali smrt. Ali pač user posted image

Jp, se strinjam. Poleg tega, da tvegaš razna vnetja in okužbe, pa je na bazenih tudi možnost, da te kdo, ki plava mimo, nenamenoma brcne v trebuh.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kopanje v bazenu, da ali ne?
18.9.2007 13:37:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Glejte, če ni huda sila (ne vem, kaj bi to sploh lahko bilo) je brez veze, da se izpostavljate po kakšnih bazenih, kjer mrgoli bakterij in še marsikaj drugega. Počakajte, da rodite, saj ne gre za življenje ali smrt. Ali pač user posted image

Jp, se strinjam. Poleg tega, da tvegaš razna vnetja in okužbe, pa je na bazenih tudi možnost, da te kdo, ki plava mimo, nenamenoma brcne v trebuh.



nič bolj rizično kot, če te kdo v trgovini butne s komolcem. Se pač izogibaš gužve in paziš. Pa še kako imaš to v krvi. JAz sem se avtomatsko zavarovala, če se mi je kdo preveč in nevarno približal. Kako pa paše sprostitev v vodi pa ne moreš opisati. Pa tudi jaz sem se šla kopat, ker imamo še enega paglavca, ki nenormalno uživa v vodi. Pa zaradi vzgona vode sva se lahko zato bolj stiskala,, nosila,  skakala in uživala.

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?