|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otroški piškoti
20.12.2007 19:10:11   
buči
A ima kdo preiskušen recept za otroške piškote / kekse? Naj bi bili čokoladni oz. kakavovi, ne obliti, taki, da se jih da delat z modelčki. Ampak, da uspejo, ker sva zadnjič z malim delala nekaj, kar se ni dalo niti razvaljat, kaj šele odtisnit. Sem skoraj pop...user posted image , mali pa je razočaran odšel. Pa še zanič so bili. Pa mogoče še kakšna ideja za enostavno dekoriranje ...

Kako sem zahtevna.

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: otroški piškoti
21.12.2007 9:26:36   
bamby
Kaj pa če bi naredila čisto preproste maslene kakse, pa jih z modelčkom odtisneš in spečeš?

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: otroški piškoti
21.12.2007 9:59:25   
buči
Ja, kakšne take, samo da so čokoladni - naš mali je le čokolado in čokoladne kekse in nobenih drugih sladkarij, da ne bi slučajno kje našel kaj marmelade ali sadja. Za pop...user posted image  je zoprn glede hrane!

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: otroški piškoti
21.12.2007 10:03:39   
riders
Mislim, da lahko en majhen del moke zamenjaš s kakavom ali čokolado v prahu. Najdi en recept za krhko testo, zmanjšaj moko in dodaj kakav. Bom malo pobrskala za kakšnim receptom.

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: otroški piškoti
21.12.2007 10:16:28   
riders
Tole http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=10800 je že eden izmed receptov. Če se vama ne da pomakat v čokolado, jih lahko naredita brez obliva in nadeva. Spustiš lahko tudi naribano pomarančno lupino, mandlje pa zamenjaš z mletimi orehi. Važno pa je, da testo počiva, ker se potem lažje valja. Če se ti mudi, ga lahko daš za 15 minut v zmrzovalnik, pa bo ravno tako v redu. Jaz ga imam ponavadi pol ure v hladilniku.




(odgovor članu riders)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: otroški piškoti
21.12.2007 19:19:20   
buči
Hvala, sem nekaj poskušala, predno si ti tole napisala, pa nisem dala manj moke in so kar malo trdi. user posted image  Bom pa za drugič vedela.

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu riders)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: otroški piškoti
21.12.2007 19:55:28   
Nea_teja_
http://kulinarika.net/recept.asp?ID=10672
http://kulinarika.net/recept.asp?ID=10672(preizkušeni in res dobri pa čist simpl)

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: otroški piškoti
21.12.2007 21:08:23   
Paštetka
Ja, ti 1. ko je prilepila nea_teja- so ful dobri. preverjeno! Jij vsak vikend pečemo.

Jaz potem, ko zgnetim, maso prepolovim in v eno dam še kakav, da je potem rjava masa. In potem, ko oblikujemo modelčke in če jih želim lepiti skupaj (temne in svetle), premažem čez jajčko. lahko pa posipaš potem kakšne smrečice z mrvicami ali sesekljanimi lečniki, lističi mandeljev...

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: otroški piškoti
22.12.2007 7:50:01   
buči
Hvala, bom še te poskusila speči. Saj tisti niso tako slabi ... Mali je zelo engea pojedel, mož pa si je skoraj zlomil zobe ... user posted image user posted image user posted image  Tašči si jih ne upam dati probat, ker bo spet smeha v hiši! Edina zadeva, ki mi sedaj res uspe je Sahar torta in panna cota, ampak, ker niso sladkosnedni v to smer, tega niti ne probajo. Moja "ljuba" svakinja pa takoooooo dobro peče ... Jaz pa ena črna ovčka ... user posted image
Evo, neham jamrat, grem pečt!

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako iz kuhinjskih ostankov ustvariti rast...
Tale priročnik Naj zraste spet bi moral biti v vsaki družinski kuhinji! Zakaj, preverite v članku.
Recept tedna: Šparglji v rižoti iz kuskusa
Šparlji veljajo za nizkokalorično zelenjavo, ki je odlična popestritev družinskega jedilnika, saj z njimi lahko pripravi...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?