|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   punce prosim -koliko časa se kuha marmelada?
21.12.2007 17:43:45   
Anonimen
Punce koliko časa se kuha marmelada. Delam karibsko pomarančno marmelado(3 kg pomaranč, 1 kg jabolk, 1 limona, 1 kg malirnega in 1 kg navadnega skadkorja ter liter vode). No in zdaj se to kuha in kuha ampak imam občutek da je vedno enake gostote. Koliko časa jo je treba kuhat??
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: punce prosim -koliko časa se kuha marmelada?
21.12.2007 18:13:15   
FORZA
Nevem točno kolk časa jas kuham tko po občutku. Kaj pa želin si dala?
Ponavadi sem kuhala breskovo,slivovo tko dauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: punce prosim -koliko časa se kuha marmelada?
21.12.2007 18:21:26   
gala
V skrinjo daj majhen krožniček in ko se popolnoma ohladi, nanj kapni malo marmelade. Ker je tako hladen, bo marmelada v trenutku ohlajena in videla boš, kako gosta je. Jaz vedno tako delam, pa mi ratajo super marmelade.
Uspešno kuhajne!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: punce prosim -koliko časa se kuha marmelada?
21.12.2007 18:22:38   
Anonimen
No saj zdaj se je malo zgostila.user posted image user posted image   Želina pa nisem dala, ne maram teh želirnih sredstevuser posted image

(odgovor članu FORZA)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: punce prosim -koliko časa se kuha marmelada?
21.12.2007 18:27:32   
Anonimen
V skrinjo daj majhen krožniček in ko se popolnoma ohladi, nanj kapni malo marmelade. Ker je tako hladen, bo marmelada v trenutku ohlajena in videla boš, kako gosta je. Jaz vedno tako delam, pa mi ratajo super marmelade.
Uspešno kuhajne!


uauu kakšen trikuser posted image  Bom poskusila!! Hvalaaa

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: punce prosim -koliko časa se kuha marmelada?
21.12.2007 21:14:24   
Sibil_
KAko pa daš pomaranče noter kuhat-mislim, s kožico, z olupkom menda ne?Kako jih olupiš?Če jih ne, kako precediš marmelado?Ker ti olupke verjetno ostanejo trdi...al ne?user posted image

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: punce prosim -koliko časa se kuha marmelada?
21.12.2007 23:43:44   
Anonimen
Pomaranče sem olupila in postrgala dol vso tisto belo kozico in dala kuhat. precedila je nisem, ker se med kuhanjem koscki lepo zmehcajo.

marmelada se je pa zgostila in je dobraaaaaa

(odgovor članu Sibil_)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako pripraviti popolno pokovko?
photo
Se tudi vi sprašujete, zakaj so 'kokice' v kinu vedno tako okusne, doma pripravljena pokovka pa se kar nekako ne more pr...
Jedi, ki ustavljajo drisko
Preverite, s katerimi jedmi lahko preženete drisko pri otroku, ki pogosto spremlja gripozna in virusna obolenja oziroma ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?