|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sejem dom
29.2.2008 13:46:21   
2.2.
a bo šel kdo na ta sejem?
kako je pa z parkiranjem v tistem delu čez teden? ali imajo posebno parkirišče za obiskovalce sejma? nevem ali bi šli čez teden ali pa v soboto?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sejem dom
29.2.2008 14:05:02   
sazi
Jaz grem.
Ponavadi je vse zaparkirano že, četudi ni sejma. Mogoče je lažje parkirati popoldne, ko se nekateri že odpravijo iz služb.
Sama grem tja peš - imam do tja cca 10 min.

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sejem dom
29.2.2008 15:02:26   
2.2.
koliko čaa bi pa bilo dovolj da si ga vzameno za ogled, pa nemislim se vstajat pri vsakem štantu?
jaz nisem iz lj. imela pa sem namen it rano zjutraj no saj se ob 9h odpre potem bi pa še šla v city park. bom pa verjetno šla prej v cp potem pa na gospodarca. ali pa šla v soboto saj v soboto ne bo gužve ali pač. ne bi pa nekje daleč parkirala.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sejem dom
29.2.2008 16:02:51   
Miška76
Mi tud gremo, parkirava pa ponavadi blizu Lesnine, če ti kaj pomaga.


(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sejem dom
29.2.2008 16:23:33   
Lu
Kdaj pa je?

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu Miška76)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sejem dom
29.2.2008 16:36:28   
Pingvinčica
V torek 4 se začne pa ne vem čist točn do kdaj traja do sobote ali nedelje. 

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sejem dom
29.2.2008 16:42:08   
Miška76
Sejem Dom je odprt od 4.-9. marca 2008.

(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sejem dom
29.2.2008 21:37:33   
Anonimen
jp grem po službeni dolžnosti. za parkirat je ponavad problem pa se peleš mal gor pa dol pa že najdeš. kamot greš na sejem pa še v šoping ni problema.

(odgovor članu Miška76)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: sejem dom
29.2.2008 22:10:36   
Dadi
Kakšna luknja se že najdeuser posted image  za parkirat....Ja drugače greva pa tudi midva.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: sejem dom
29.2.2008 22:39:20   
Anonimen
kako je pa z parkiranjem v tistem delu čez teden?


Dopoldan je dovolj prostora, popoldne pa totalni kaos, ponavadi. Ena ura brezplacno, vec se placa.

(odgovor članu 2.2.)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: sejem dom
1.3.2008 7:48:45   
2.2.
odločitev je padla. greva z dragim čez teden dopoldne potem pa še v šoping. odpre se pa ob 9 a ne?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: sejem dom
1.3.2008 21:19:57   
bini
ja, bo kar treba it, čeprav se mi nekak zdi, da bova potem še težje kakšno odločitev sprejela user posted image ...
ampak je lušno tkole izbirat, če le ne bi blo cen zraven oz. če bi imel človek mošnjiček brez dna user posted image

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: sejem dom
5.3.2008 7:02:16   
2.2.
a je že katera bila? kako je

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: sejem dom
5.3.2008 11:40:25   
sazi
bila včeraj
je toooooliko stavri, da potem več ne veš, kaj bi gledal - no, pač odvisno, kaj potrebuješ
Imajo pa (nekateri) razstavljene res samo ta "top" stvari in so potem take cene, da te kar mine. In ko vidiš taka vrata, kar ne bi imel navadnihuser posted image  - samo stanje na računu omejuje tole sanjarjenje

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: sejem dom
5.3.2008 12:06:06   
katjandraž
Sazi, kako je kaj s sejemski popusti? Se splača iti zaradi tega ali se da tudi drugače zmenit za enake popuste? Govorim pa predvsem o nabavi parketa, ploščič ipd.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: sejem dom
5.3.2008 16:45:09   
Annny
Ja, po moje se ti splača iti tudi zaradi popustov...5% tu in tam, pa se da kaj prihraniti. Sploh pa, če že točno veš, kaj iščeš.Mi2 greva v soboto dopoldne.

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: sejem dom
5.3.2008 17:02:18   
Antilopa
IZVIRNO SPOROČILO: katjandraž

Sazi, kako je kaj s sejemski popusti? Se splača iti zaradi tega ali se da tudi drugače zmenit za enake popuste? Govorim pa predvsem o nabavi parketa, ploščič ipd.


Evo, zaradi parketa ti ni treba it  user posted image user posted image user posted image      LINK
Od pričetka Ljubljanskega sejma Dom do konca meseca marca, vam pri nakupu parketov in laminatnih podov iz našega prodajnega programa pripada 10% popusta, pri nakupu zunanjih lesenih talnih oblog (outdoor decking) pa 15% popusta.

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: sejem dom
5.3.2008 20:16:22   
sazi
kot pravi Antilopa - večina prodajalcev ima v tem času tudi v svojih trgovinah popuste
če bi res že točno vedela, kaj rabiš, potem mogče, amapak 5%user posted image  Ma toliko se da po mojem tudi v trgovini v redni prodaji spogajat. Malo čaraš z gotovino, pa še kaj vprašaš, pa 5% skoraj zagotovo dobiš. Samo zaradi popusta jaz ne bi hodila na sejem - bolj zato, da vidiš, kaj je na voljo, za kakšno ceno, kje in kakšni so dobavni roki.

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: sejem dom
7.3.2008 16:05:13   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: katjandraž
Govorim pa predvsem o nabavi parketa, ploščič ipd.

Ploščic na sejmu NI. Parketov pa je kar nekaj.

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: sejem dom
7.3.2008 22:29:18   
bini
ja, res je ogromno vsega...
midva sva šla predvsem okna gledat... ampak dejansko so  zelo izpostavljene res tiste hudo drage stvari, ki si jih lahko recimo privošči 10% ljudi (če sploh tolk)... so pa lušne, ampak ko ceno vidiš, ti kar niso več tolk všeč user posted image user posted image user posted image ...
jest pravim, da je blo našim staršem velik lažje gradit - mel so dva tipa parketa in tri tipe kuhinj, so izbrali in imeli in srečno živeli user posted image

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: sejem dom
9.3.2008 15:16:08   
Dadi
IZVIRNO SPOROČILO: bini
jest pravim, da je blo našim staršem velik lažje gradit - mel so dva tipa parketa in tri tipe kuhinj, so izbrali in imeli in srečno živeli user posted image


To je  tudi moj reku...Drugače pa nobene novosti...Ali pa nisem prav gledala...pa nobenega, ki bi se z rekuperacijo ukvarjal ni bilo....No ja sva pa pozdravila vsaj firmo k nama bo hišo delalauser posted image ...so imeli pa gužvo ni kej...

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: sejem dom
16.3.2008 1:34:09   
Annny
Ja, z rekuperacijo se po moje (od teh na sejmu) ukvarja samo Arhem..drugega nisem zasledila. Drugače je bilo ok, ampak kaj, ko se meni ne da gužvatuser posted image

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: sejem dom
16.3.2008 18:45:33   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Annny
Ja, z rekuperacijo se ukvarja samo ...

Rekuperacijo česa?

Za prisilno prezračevanje mi je lokalni obrtnik postavil cevi. Iz nemčije (naslov še dobim od enga, ki ima že narejeno) bom naročil rekuperator, obrtnik mi bo naredil škatlo z ventilatorjem in pač kar je potrebno ter priklopil rekuperator (na podstrehi). Okrog bom postavil leseno ohišje in ga dobro izoliral, enako kot cevi za zračenje.

Taka varianta pride precej ceneje kot nakup celega sistema pri nekem proizvajalcu.

Postavitev cevi za zračenje je stala 750Eur. Zaenkrat smo do sem prišli.


< Sporočilo je popravil tehnofil -- 16.3.2008 18:49:03 >

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: sejem dom
16.3.2008 19:06:17   
Annny
Well done, tehnofil. Moj odgovor se je nanašal samo na Sejem dom, kolikor sem si ga ogledala.Lp

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: sejem dom
16.3.2008 19:30:07   
Dadi
IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil

[
Za prisilno prezračevanje mi je lokalni obrtnik postavil cevi. Iz nemčije (naslov še dobim od enga, ki ima že narejeno) bom naročil rekuperator, obrtnik mi bo naredil škatlo z ventilatorjem in pač kar je potrebno ter priklopil rekuperator (na podstrehi). Okrog bom postavil leseno ohišje in ga dobro izoliral, enako kot cevi za zračenje.

Taka varianta pride precej ceneje kot nakup celega sistema pri nekem proizvajalcu.

Postavitev cevi za zračenje je stala 750Eur. Zaenkrat smo do sem prišli.



No me prav zanima kako in če bo delovalo...

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?