|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otroška sobica
16.4.2008 20:42:18   
Paštetka
A mi jih pomagate poiskati, prosim z linki.

Iščem nekaj malega, sobica je zelo majhna. Postelji bi morali biti ena nad drugo, kombinirano s predali, ker je res vse mini, mini.

Hvalauser posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: otroška sobica
16.4.2008 20:44:46   
sonchek
za kok stare približno?

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: otroška sobica
16.4.2008 20:48:41   
sonchek
 
user posted image
http://img2.timeinc.net/toh/i/a/interiors/kids-bedrooms-01.jpg

a kej tazga?


_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: otroška sobica
16.4.2008 20:49:22   
Paštetka
3 (fantek) in 1 (deklica) leto staro deco.

Hvala tiuser posted image  

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: otroška sobica
16.4.2008 20:54:20   
Paštetka
mere so 2,70 m in 2,50m. S tem da na stranicah kjer sta 2,50 so na eni strani vrata, na drugi pa okno user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: otroška sobica
16.4.2008 20:56:11   
Strawberrie Cherrie
http://www.ikea.com/at/de/catalog/categories/rooms/childrens_room/

6slikicauser posted image user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: otroška sobica
16.4.2008 21:00:18   
sonchek
tukaj imaš navadne pograde
http://www.discounts-furniture.com/bedroom/bunk-bed/

tale je men fulll dobra:
user posted image
http://www.cookiemag.com/images/homefront/2006/09/hoar01_hickman.jpg

pa tukaj imaš kr nekaj tega napisano:
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2274402

pa srečnooooooooo

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: otroška sobica
16.4.2008 21:05:35   
Paštetka
SC premalo predalov je okrog same postelje. Pri postelji mora biti namreč čim več predalov, ker bo omara minimalna.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: otroška sobica
16.4.2008 21:07:53   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

SC premalo predalov je okrog same postelje. Pri postelji mora biti namreč čim več predalov, ker bo omara minimalna.


Škoda, ker glede na to, da se mi zdi, da bi na tvojo poslikavo ful pasala. Zakaj pa je izrišeš, kupiš nekaj lesa, iverke, pač tega, kar misliš, da boste potrebovali, pa do prvega mizarja, pa naj naredi. Recimo približno enaka zasnova, kot je tale Ikeina zadevščna, dvigneš spodnjo posteljo, spodaj daš pa dva ogromna predala. Kot imaš zdaj na kinderpetu, če me spomin ne vara in ima Max tistega luštnega rumenegauser posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: otroška sobica
16.4.2008 21:10:58   
Paštetka
SC, ne ne  vara te spomin. Edino Maxovega ima zdaj Maša on pa njenega mini user posted image user posted image .

sonček, hvala za truduser posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: otroška sobica
16.4.2008 21:13:34   
Strawberrie Cherrie
NA steno pri spodnji in zgornji posteljici dodaš nekaj tehle:

user posted image

Za knjigice pa te zadeve, ob postejo, kjer ti ostane še nekaj prostora pa kakšen ozek predalnik: (v kakšni drugi barvi)

user posted image

Na tisto steno ta drugo, kjer ni vrat in okna pa eno ogromno omaro od stropa pa do tal, dost široko, da lahko not spraviš ni da ni. Recimo spodaj pa pustiš kajjazvem 60cm, predenj da daš police in jima tam not daš še škatle:
user posted image
pa not namečeš igrače, sestavljanke, pa te zadeve....

To bi šlouser posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: otroška sobica
16.4.2008 21:28:18   
Paštetka
Kako se vam zdi tole?
 
 user posted image
 
user posted image

pa nekaj kombinacij z ikeo user posted image
 

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: otroška sobica
16.4.2008 21:39:43   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Kako se vam zdi tole?
 
 user posted image
 
user posted image

pa nekaj kombinacij z ikeo user posted image
 


FUL LUŠTKANAuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: otroška sobica
16.4.2008 21:48:13   
ZmajTolovaj
SUPER, ampak kaj če bi spodnjo posteljo dala še višje in bi bili globlji predali? Znanci imajo podobno in je fajn. Na eno steno, ki je brez oken in tega, bi dala pa vgradno omaro od tal do stropa, če je izvedljivo.



_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: otroška sobica
16.4.2008 22:41:36   
*bubi*
Če imaš 2,70 m dolžine, potem je po moje fajn postelji zamaknit, tako imaš več možnosti za omare.

MALI PRINC
tiste variante v modri ali zeleni

IZI MOBILI
Tukaj mi je 4. varianta ful všeč. Namesto spodnje postelje v predalu se dogovoriš za 2 ali 3 manjše predale in morda malenkost bolj dvignjeno, torej višje predale. Itak delajo vse po meri. Razen če boste kmalu potrebovali sobo za 3 user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image  

No, ta varianta konkretno je predolga, ampak se da tudi manj zamaknit, za eno enojno omaro recimo. Pa ti predali - stopnice znajo bit praktični, ali pa tudi ne user posted image

< Sporočilo je popravil *bubi* -- 16.4.2008 22:46:18 >


_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: otroška sobica
17.4.2008 7:30:50   
Paštetka
bubi a si mislila tole?

user posted image

saj mali princ bi mi najbolj pasal, ker zdaj imamo iz te derije še previjalno, petlek in tole veliko omaro ob strani. Pa bi mi pasalo, da samo postelje kupim. Vendar kaj ko je to zgoraj preveliko. Šle bi postelje, vendar potem ne vem kam omaro dat.

Samo ena stena je 2,70, drugo nasprotno pa moram manj računati, ker se vrata odpirajo noteruser posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: otroška sobica
17.4.2008 8:00:45   
jakaracman
Kaj pa če daš drsna vratauser posted image Tako, je moja kolegica fino rešila problem.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: otroška sobica
17.4.2008 9:21:33   
naniplus4
Saj Mali princ se po elementih kupuje, tako da ni treba omare kupit, če je nimate kam dat.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: otroška sobica
17.4.2008 9:28:45   
Pobalami
Meni se zdi najboljša ideja zamaknjen pograd. Pod zamikom daš predale in na prosto steno daš omarico, točno tako kot zgoraj. Zgornji pograd bi dala jaz malo nižje. in pa brez tavelke omare.

na nasprotno steno lahko daš ne preveč globoke viseče omarice (taka kot na tvoji sliki). Enkat sem vidla ene, ki so bile obešene čisto pod stropom, v isti barvi kot stena in so bile čisto neopazne.

po moje bi se dalo sestaviti iz malega princa, pa še barve imajo lepe.

Tale omara se mi zdi za tako sobico prevelika, edino če bi s posteljo pokombiniral ali pa jo dali nekako predelat.

< Sporočilo je popravil Pobalami -- 17.4.2008 9:36:16 >

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: otroška sobica
17.4.2008 9:44:10   
Paštetka
niste razumeli. Takšno veliko omaro imamo že doma iz kompleta otroške sobice za novorojenčka od Malega princa.

ČE dan zamaknjeni postelji, prideta samo postelji na celo stran. Na drugo stran pa lahko postavim samo še to omaro veliko, ki jo imamo doma za kaj več ni placa. user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: otroška sobica
17.4.2008 9:51:14   
Mišni
Samo ena stena je 2,70, drugo nasprotno pa moram manj računati, ker se vrata odpirajo noter


Saj lahko vrata tudi tako naredite, da se odpirajo navzven, ali pa drsna, kot je ena predlagala. Bi bilo res škoda, da če je tako malo prostora, da bi ga zaradi vrat bilo še manj.

Drugače pa jaz zamaknjenih postelj v tako majhno sobo ne bi dala. Se mi zdi, da to prostor zelo nabuta in da zgleda lepo edino v večjem prostoru.

Po moje moraš ti najti čimmanj masiven pograd.

Po mojem je Mali princ res dobra izbira, če imate že omare.

Pri pisalni mizi bodi pozorna, da ima predale, ker drugače jo boste že čez par let morali zamenjati (moje izkušnje). Pa v tiste predale lahko marsikaj spraviš.

Lahko pa pod okno, če imate prostor, daš pult, ki predstavlja ploščo mize, spodaj pa dva predalnika, tako da imata vsak svojega. Nad pult lahko potem daš police na vsako stran okna.

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: otroška sobica
17.4.2008 10:43:32   
Pobalami
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

niste razumeli. Takšno veliko omaro imamo že doma iz kompleta otroške sobice za novorojenčka od Malega princa.

ČE dan zamaknjeni postelji, prideta samo postelji na celo stran. Na drugo stran pa lahko postavim samo še to omaro veliko, ki jo imamo doma za kaj več ni placa. user posted image


Če hočeš obdržat to omaro, potem pogradi res ne morejo biti zamaknjeni, Ker s tem da jih zamakneš dobiš prostor za oblačila, hkrati pa imaš frej drugo steno. Ostane ti pograd eden nad drugim in sedanja omara + predali pod posteljami. premisli, če se da porabiti kako viseče omarice ala most.

Zamaknjen pograd deluje manj zabito, če je druga postelja nižja kot pri navadnem pogradu, zaradi zamaka pa ima spodnji več prostora spodaj.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: otroška sobica
18.4.2008 8:42:16   
Strawberrie Cherrie
Uf, meni je pa tisti pograd, ki ga je Paštetka nazadnje prilepila najlepši. Pisan. Pa poleg tega zamakjeni postelji v tole sobico jaz ziher ne bi tišala.

Še vedno sem mnenja, da glede na to, da imaš ulala ustvarjalnih sposobnosti, da se en večer dol vsedeš in narišeš načrt sobice, da kje bi dejansko kaj lahko bilo. In kako bo prostor najbolj izkoriščen. Potem pa vsak del posamezni zopet izrišeš, si prepračunaš koliko materiala bo šlo, nakupiš, dostaviš mizarju in ti on naredi čisto tvojo idejo. Pa ne pozabi na barve, pa jaz bi se ne tvojem mestu še vedno držala rumeneuser posted image ... pod prvo posteljo pa ne pozabi dat predalov.user posted image

Pa za začetek, ker potrebujeta prostor za igranje ti niti ni potrebno dat pisalne mize v sobico, ampak jima raje dam mizo pa par stolčkov, tko čist cartlih, mislim, da ima ravno Baby center Medvedek Pu varianto (spet mam v mislih poslikavo sobice) v akciji, tko v lesu, pa da se lahko vsedeta in ustvarjata za mizo. Max tako ali tako še nima niti 3leta, kajne?user posted image


< Sporočilo je popravil Strawberrie Cherrie -- 18.4.2008 8:44:51 >

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: otroška sobica
19.4.2008 12:01:37   
kaya2007
jaz tudi misli, da je najbolje, da daš delati po meri! boš imela vsaj res popolnoma izkoriščen prostor, pride te pa nič dražje (včasih še ceneje).. 

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: otroška sobica
19.4.2008 12:21:23   
Pikca
Paštetka, kje pa prodajajo ta pisan pograd, ravno nekaj takega iščem

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Otroka ne vrtite za roke!
Starši uživamo ob pogledu na široko nasmejanega otroka, ko ga vrtimo tako, da ga držimo za roke. Ne počnite tega več! Pr...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?