|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   torba
8.9.2007 22:13:54   
zirafa76
povejte mi punce, kakso torbo priporocate za dvojcke..tako, ki so prav za dvojcke al je enojna dosti, ali nahrbtnik al????

hvala....................

p.s.mi smo se doma ampak tik pred...ze imam krce in spremljajo moje popadke in MV.....................v 32 tednu

_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: torba
9.9.2007 8:24:17   
LIDJOČKA
Jaz uporabljam nahrbtnik, ki sem ga uporabljala že pri prvi, ni nič posebnega, le ko sta bili še bolj majhni je bil nabito poln, zdaj pa vse manj user posted image

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: torba
10.9.2007 11:31:15   
emaa
Mi imao enojno torbo, na začetku je bila pač malo bolj nabasana, pa še zdaj je kdaj. 

(odgovor članu LIDJOČKA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: torba
10.9.2007 13:25:56   
Jesica
Jaz imam kar en ruzak, tisti dojenčkov nahrbtnik od Nivea, sem ga dobila za darilo. Za plenice, kako rezervno cunjo je. Če pa vzamem še hrano s sabo, je pa gužva. Ne dojim in rabim flaške in termosko.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: torba
10.9.2007 13:28:29   
emaa
Jaz sem to vse stlačila v torbo, se človek kar znajde. Zdaj imao pa notri plenice, rezrvne slinčke, kaj za preobleč, dve flaški in še pollitrsko plastenko pijače za dotočit. 

(odgovor članu Jesica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: torba
11.9.2007 11:52:45   
CUKRČEK
Jaz imam tudi kar navadno torbo od Nivee. PA mi je čisto dovolj prostorna za dvojčka + še starejšo hčer, za katero je tud treba vedno kaj vzet s seboj. 

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prvi mesec z dojenčkom: Zakaj je začel tol...
Dojenček, ki je bil prej »priden« in je jokal v mejah normale in predvsem, kadar je kaj potreboval, nenadoma dobi neutol...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?