|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   urejanje papirjev na CSD - porodniška
26.8.2012 17:03:05   
pupika_30
Zanima me, če ste tiste, ki imate manj kot 2 meseca do PDP, že urejale papirje na CSD?
Ste vlogo za paket ob rojstvu dale že sedaj ali boste dale po rojstvu (baje, da so možne obe variante)?
Veste mogoče če se za cenzus upošteva tudi že nov družinski član ali ne?
Meni strokovna sodelavka na CSD tega ni znala jasno povedati.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: urejanje papirjev na CSD - porodniška
27.8.2012 10:00:18   
honey
Mislim, da če ti manjka več kot 2 meseca do poroda, še niti ne moreš vložiti vloge. Jaz sem jo vložila, ko je bilo malo manj kot 8 tednov do poroda (kakšna 2-3 dni). Vlogo za paket sem že oddala, za cenzus pa mislim, da se novi član ne upošteva. To sklepam po tem, ker sem oddala vlogo za subvencionirano šolsko malico in otroške dodatke, pa bom morala čez 14 dni, ko bom rodila 3. otroka, oddati vse skupaj na novo. Torej po tej logiki se novi član ne upošteva - če bi se, bi mi ga že zdaj upoštevali.

_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu pupika_30)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: urejanje papirjev na CSD - porodniška
27.8.2012 11:51:45   
archie
Pupika30, kolikor so oktoberke spraševala po različnih CSDjih, vlogo za paket oddaš po rojstvu, ker moraš napisat zraven še emšo novorojenčka. In ja, le-ta se upošteva v št. članov.
Na CSD šiška si lahko izračunaš, kdaj lahko oddaš vse papirje (glede na tvoj PDP).

_____________________________

16.9.2010 se nama je spremenilo življenje... :)

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: urejanje papirjev na CSD - porodniška
27.8.2012 12:26:39   
me83
Archie lahko das link strani kjer si lahko izracunas datum oddaje papirjev za CSD :) sem
Bila na njihovi strani pa ne najdem user posted image

(odgovor članu archie)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: urejanje papirjev na CSD - porodniška
27.8.2012 12:36:34   
archie

IZVIRNO SPOROČILO: me83

Archie lahko das link strani kjer si lahko izracunas datum oddaje papirjev za CSD :) sem
Bila na njihovi strani pa ne najdem user posted image

ni problema user posted image
http://www.csd-lj-siska.si/prejemki/izracunOSNOVA.asp

_____________________________

16.9.2010 se nama je spremenilo življenje... :)

(odgovor članu me83)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: urejanje papirjev na CSD - porodniška
27.8.2012 13:33:26   
Anonimen
V Domžalah so mi rekli, da daš tudi vlogo za pomoč ob rojstvu lahko že pred rojstvom (takart ko ostalo papirologijo pedenaš), samo da se o tej pravici oloča šele po rojstvu, ko očka pride sporočit emšo in ime na csd. Upošteva se pa tudi že novi družinski član. Aja papirje se pa odda lahko najprej 60 dni pred PDP in najkasneje 30 dni pred PDP.

(odgovor članu archie)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?