|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   utrip srčkov
7.11.2006 19:21:30   
pika79
Pozdravljene,

Včeraj smo bili na UZ in izvedela sem, da bomo imeli dvojčke, sem zelo zelo vesela.

Sem v 9 tednu in me zanima, če so se pri vas že videli ali slišali utripi srčkov.

En utrip smo našli, drugega ne.

Zanima me če je imela katera podobne težave, sicer mislim, da zaenkrat še ni nič za skrbet morda jih bomo videli in slišali na naslednjem UZ.

Hvala za pomoč, pa lahko noč
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: utrip srčkov
7.11.2006 19:41:57   
bianka
Pika79 najprej iskrene čestitke

Tudi jaz pričakujem user posted image user posted image januarja.user posted image user posted image
Jaz sem bila na prvi UZ naročena prav tako v 9t,pa se je že zelo dobro videl in slišal utrip.Ampak kot si napisala tudi pri tebi ni rečeno da je kaj narobe.A ti je kaj rekla gin.ali naj bi bila eno ali dvojajčna?

Najbolje da vprašaš še dr.Pušenjaka na sosednjem forumu on bo sigurno vedel,pa tudi druge ti bojo še odgovorile,saj nas je še nekaj dvojnih srečkuser posted image .
Vsekakor držim pesti zate,pa pridruži se med nas,sedaj ko imamo še malo časa potem ga verjetno ne bo več za razne forume.

lp

(odgovor članu pika79)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: utrip srčkov
7.11.2006 20:44:10   
pika79
Ja moja srčka user posted image user posted image  sta dvojajčna, pomojem moramo še malo počakati,...pa bomo videli pri čem smo,...
hvala za odgovor, mogoče se jutri še kakšna nosečka oglasi, lahko noč

(odgovor članu bianka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: utrip srčkov
8.11.2006 7:58:19   
dodi
Pozdravljena med nosečkami,ki nosimo dva srčka.user posted image user posted image Sem v 12 tednu nosečnosti,naši dvojčki imajo pregrado, nismo pa še videli ali imata eno ali dve posteljici.15.11 grem na pregled še k primariju Cerarju,pa bo on povedal kaj več.Tudi pri meni se na prvem pregledu ni videl srček enega,zato sem bila naročena zopet po 10 dneh takrat pa sta se videla oba srčka in tudi oba sta bila približno enako velika.
Želim ti čim lepšo nosečnost ter da bi prihodnjič videla oba srčka.Sama nisem preveč prestrašena zato,ker že imamo dvojajčne dvojčke in že kar dobro vem kako potekajo stvari,čeprav je vsaka nosečnost zgodba zase.
Pogumno in lep dan vsem,dodi

(odgovor članu pika79)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: utrip srčkov
8.11.2006 17:55:52   
pika79
Oh, hvala Dodo si me prav potolažila,...user posted image

A si drugič noseča in zopet dvojčki?
lp pika

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: utrip srčkov
24.11.2006 17:09:07   
Afnica
Malo sem pozna, pa vseeno. Sem v 7. tednu. Bijeta oba srčka. Kako je zdaj s tabo?

_____________________________

Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
http://oblacilaigrace.moj-album.com/

(odgovor članu pika79)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: utrip srčkov
25.11.2006 8:45:02   
dodi
Pozdravljena Afnica,
vesela sem,da ti je uspelo in da nosiš dva srčkauser posted image user posted image .Lepo in brezskrbno nosečnost ti želim.user posted image user posted image
Lep vikend želim vsem,dodi

(odgovor članu Afnica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: utrip srčkov
25.11.2006 18:03:10   
Jesica
pika živjo,

jaz sem v 18t. pri meni se je v 7t videlo na UZ, da sta dva. oba srčka sta utripala. moja prva nosečnost. Pol so iskali pregrado med dvojčkoma, kar pa sem opisala v temi 'enojajčna dvojčka brez pregrade', pa da se ne ponavljam preveč.
Pri meni ne vedo ali sta dvo/eno jajčna. Imata pa skupno posteljico, zato je nevarnost TTTS. Pregrada pa naj bi tudi bila med njima. STa monohoriata ter biamniata.

Kako je sedaj s tabo? Ali hodiš v LJ na ambulanto za patološko nosečnost?

(odgovor članu pika79)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?