|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vaginalne kroglice
3.9.2008 9:04:50   
Anonimen
Rada bi si kupila vaginalne kroglice, pa ne vem katere. Glavni namen naj bi bil ta da si utrdim te mišice, ker so po dveh porodih kar ohlapne postale, in pri bolj intenzivni vadbi ali smehu mi uhaja urin. Sedaj pa ne vem katere bi bile prave. Malo sem gledala in je izbira prevelika, in ne vem kateri material je bolj kvaliteten plastika, silikon, lateks, srebro, potem kaka naj bo vrvica, da se ne bi nabirale bakterije, kakšna velikost kroglic naj bi bila, ali naj bodo gladke ali ne, kako se vzdržujejo te kroglice, da so čiste, na kakšen način se uporabljajo, koliko časa naj bi jih imela, in v kolikšnem času lahko pričakujem rezultate? Kam naj jih grem kupiti ali naj jih raje naročim preko interneta?
Ogromno vprašanj zato upam, da dobim tudi ogromno odgovorov.
Hvala vam.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vaginalne kroglice
3.9.2008 9:12:19   
baguSka
Vse take odgovore dobis ravno v stacuni, kamor gres te kroglice kupit. Vse ti pove do potankosti, pa se tam jih imas na ogled in izberes sebi najbolj primerne.

Sploh za ta namen, kot je tvoj, je boljse da gres kupit tja, kot narocit preko neta.

To je moje mnenje.

Navodila za uporabo, imas pa itak vedno prilozena zraven..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vaginalne kroglice
3.9.2008 9:37:18   
Anonimen
Lahko pa tukaj narocis medenicne utezi,pomoje je sicer ista finta kot z vaginalnimi samo,da so kaj drazje.Cene pa ne poznam...ž

http://www.zora.si/femina/

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vaginalne kroglice
3.9.2008 10:35:35   
aiwich
za krepitev vaginalnih mišic obstajajo prav posebne kroglice za kegleve vaje.
so brez štrikca, majhne in malo težje zato, da mišice skup tiščiš.user posted image
upam, da sem kej pomagala. drugače pa res najbolje da greš v trgovino, poveš kaj
bi in ti vse pokažejo razložijo in svetujejo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vaginalne kroglice
3.9.2008 11:27:35   
pikicao.
http://www.intimna.si/eroticni-pripomocki/vaginalne-kroglice/smartballs-lila.html

te mam jz pa so super, so cist tihe, pa se kvalitetne so, ni tiste plastke.
aja pa ce slucajno tuki narocis, ti posljejo v taksni skatli, d nihce ne ve kaj je not, kr je zlo diskretno.

_____________________________

"Človek nosi v sebi moč, da uresniči vsako svojo željo."

...never give up.... :c)

(odgovor članu aiwich)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
3.9.2008 11:39:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu aiwich)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vaginalne kroglice
4.9.2008 20:05:45   
uršika***
Joj Lukrecija, si ti pokvarjenauser posted image
Pokažejo ti kaj imajo na izbiro ne pa kam si jih vtaknešuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vaginalne kroglice
1.12.2010 15:35:01   
gmajnalj
Midva sva včasih kupovala v Venera shop, ampak zdej raje kupujeva v tem spletnem sex shop, kjer sva se tudi odločila, da kupiva vaginalne kroglice. Izkušnja s svetovanjem (po telefonu) in z dobavo je bila zelo dobra. 

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vaginalne kroglice
3.12.2010 13:55:34   
bubu_bibi
Jaz ti priporočam Educator (baje se ga že da dobiti tudi v Sloveniji).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vaginalne kroglice
23.1.2011 18:34:07   
primka
vaginalne kroglice za krepitev so tele od Red shop http://www.redshop.si/sex-shop/vaginalne-kroglice/japonske-kroglice-japonske-kroglice-za-krepitev/33/51/
Pa še drage niso. Mislim, da ti bodo pomagale.

(odgovor članu bubu_bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vaginalne kroglice
24.1.2011 9:42:56   
Zlata verižica
Ti bom jaz nekaj razložila o vaginalnih kroglicah. Te za krepitev so nepovezane in so težje. Če rabiš vaginalne kroglice za stimulacijo, ko počneš "tisto", so lažje in povezane. Nekatere pa tudi vibrirajo. Poglej si na Red shop, pa vprašaj kaj Nado, si jo tudi na TV sigurno že vidla. Ti bo rada razložila in svetovala.

(odgovor članu primka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: vaginalne kroglice
25.1.2011 6:50:44   
poljanka1
Tudi jaz sem imela te japonske krepitvene vaginalne kroglice, kot jih navaja Primka.
Vzela sem jih pa v Red shopu. In so mi pomagale.

(odgovor članu Zlata verižica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?