|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Umik partnerja pred koncem seksa
20.1.2011 7:42:32   
Anonimen
Mogoče eno smešno vprašanje, ampak mene res zanima: če se vaš partner umakne preden mu pride (pazi varianta), kam potem špricne spermo? A mate skos robčke pripravljene al kako to zgleda?

Pa ne me mislit, da sem kakšna frklja, ki je komaj začela seksat, ker sem že poročena in imam otroka, samo nikoli nisva z možem tega prakticirala (najprej so bili kondomi, pol tabletke, pa nosečnost, zdej pa spet tabletke), zmeraj konča v meni in si res ne predstavljam, kam date pol spermo. user posted image user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Umik partnerja pred koncem seksa
20.1.2011 7:50:22   
Anonimen
tud ko sem umela tabletke in potem ko sem bila nosečna ni vedno končal v meni, sedaj pa sploh ne, ker imamo pazi varianto.

vedno pozabiva na robčke user posted image . kje konča? na moj trebuh, na hrbet, med joške  po obrazu, v usta, v ritko...milijon  enih variant a ne? men bi bilo u iber dolgočasno, da mu vedno pride v mucouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Umik partnerja pred koncem seksa
20.1.2011 9:19:13   
Anonimen
od poroda se tudi midva greva metodo pazi ,brez zaščite,hm..največkrat si kar v roko konča ali pa na meni...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Umik partnerja pred koncem seksa
20.1.2011 10:29:14   
Anonimen
Na hrbet, na trebuh... Nikoli v roko ali v robček. Pa tudi v moja usta ali po obrazu nikoliuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Umik partnerja pred koncem seksa
20.1.2011 11:26:15   
Anonimen
Točno tako. Včasih mi paše v usta, večinoma pa kombinacija usta + povsod: po meni, po posteljiuser posted image . V roko nikoli. To mi je pa res malo mimo. Robčki pa prav tako. Je pa res, da me kasneje lepljivi občutek moti, no, takrat pa pridejo na vrsto robčki ali voda. Simpl.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Umik partnerja pred koncem seksa
20.1.2011 12:05:55   
Anonimen
**** cunjica !!! Niste še slišali ? Robček se dostikrat prilima na glavco.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Umik partnerja pred koncem seksa
22.1.2011 16:50:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

**** cunjica !!! Niste še slišali ? Robček se dostikrat prilima na glavco.


Kaj pa OSVEŽILNI robček user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Umik partnerja pred koncem seksa
24.1.2011 13:09:51   
lananai
Kaj vas je pa sram, da ste same anonimne? user posted image
Pride mu name in potem obriševa. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Umik partnerja pred koncem seksa
25.1.2011 21:35:54   
goa
Pride mu na mene (trebuh, hrbet, noge) in obriševa. user posted image In ko končava oba pa iščeva kakšen robček, cunjo, ali pa pač vzamem iz omare kakšno spodnjo majčko user posted image  

_____________________________

Vedno lahko dosežeš vse kar si želiš, samo vztrajati je treba.

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?