|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vedeževalka iz postojne?
27.11.2007 13:08:24   
tisa80
Pred kratkim je bila pri meni kolegica ,ki me je snubila da bi se skupaj odpravili k neki vedeževalki Stanki iz Postojne.Pri vedeževalki oz.jasnovidki sem enkrat že bila ampak ta, ki mi je šlogala se je še sama učila tako da od nje nisem mogla kaj pričakovat in tudi nič ni bilo od tega.Sem pa slišala že veliko pozitivnega o tej Stanki in me zanima,če jo katera pozna oz. je že bila kdaj pri njej in kako se ji je zdelo.Ali res toliko ugane?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vedeževalka iz postojne?
27.11.2007 13:23:33   
*alja*
Odvisno kolk verjameš. Bolj verjameš, več se uresničiuser posted image

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu tisa80)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vedeževalka iz postojne?
27.11.2007 13:40:02   
Anonimen
Tale Stanka samo denar vleče in nič drugega.user posted image jo poznam.

(odgovor članu *alja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vedeževalka iz postojne?
27.11.2007 13:41:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taly

Tale Stanka samo denar vleče in nič drugega.user posted image jo poznam.


Kot vseuser posted image .....taly kaj ti je pa prerokovala?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vedeževalka iz postojne?
27.11.2007 14:02:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: Taly

Tale Stanka samo denar vleče in nič drugega.user posted image jo poznam.


Kot vseuser posted image .....taly kaj ti je pa prerokovala?user posted image




Svega in svašta. med drugim imam brata, pa mlajšo sestrico. japajade,bom mende ja vedla kaj imam v družini. Si pa nekam dobre volje danes? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vedeževalka iz postojne?
27.11.2007 14:08:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taly

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: Taly

Tale Stanka samo denar vleče in nič drugega.user posted image jo poznam.


Kot vseuser posted image .....taly kaj ti je pa prerokovala?user posted image




Svega in svašta. med drugim imam brata, pa mlajšo sestrico. japajade,bom mende ja vedla kaj imam v družini. Si pa nekam dobre volje danes? user posted image


Zadeta smuser posted image ....so me že ob sedme zjutrej nafutral z eno kemijo....zabavna stvar touser posted image .....ej sam mogoče pa maš brata....kaj pa veš....mogoč ti sestra kej skrivauser posted image

No, jst te vedeževalke ne poznam. Je pa od mojga bratovi punci napovedala otroka do konca leta 2007. Pa ni še nč na svet pršlo. Pa poroko ji je prerokovala....tud še nč. Ne vem no....sej zna bit zabavno jit mal povprašat....sam jst jim ne verjamem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vedeževalka iz postojne?
27.11.2007 14:15:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: Taly

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: Taly

Tale Stanka samo denar vleče in nič drugega.user posted image jo poznam.


Kot vseuser posted image .....taly kaj ti je pa prerokovala?user posted image




Svega in svašta. med drugim imam brata, pa mlajšo sestrico. japajade,bom mende ja vedla kaj imam v družini. Si pa nekam dobre volje danes? user posted image


Zadeta smuser posted image ....so me že ob sedme zjutrej nafutral z eno kemijo....zabavna stvar touser posted image .....ej sam mogoče pa maš brata....kaj pa veš....mogoč ti sestra kej skrivauser posted image

No, jst te vedeževalke ne poznam. Je pa od mojga bratovi punci napovedala otroka do konca leta 2007. Pa ni še nč na svet pršlo. Pa poroko ji je prerokovala....tud še nč. Ne vem no....sej zna bit zabavno jit mal povprašat....sam jst jim ne verjamem.



Kaj pa vem. sej večina jih itaksamo laže in naklada v nedogled. Verjamem samo tisti, pri kateri sem bila. In tista mi je napovedala vse, edino otroka je zamaknilo za 2 leti kasneje. Je blo kar fajnnjeno opozorilo, da ne smem takrat zanosit, oziroma bolje da ne. Bog že ve.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vedeževalka iz postojne?
27.11.2007 14:24:44   
Taula
Je pa od mojga bratovi punci napovedala otroka do konca leta 2007

Mogoče bo medicinski čudež in bo zanosila, rodila v 1 mesecu.user posted image  Ne resno...kaj če ji je napovedala da bo user posted image  do konca leta 2007?

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vedeževalka iz postojne?
27.11.2007 14:26:06   
Anonimen
Taula možnouser posted image
No sam poročila se tud ni. Tak da...nč ne verjamem jst.

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vedeževalka iz postojne?
27.11.2007 17:04:33   
LoCa
če te zanima kaj takega raje pejdi k Maruči v LJ, to pa na razočaranje vseh skeptikov deluje (tj. pove ti stvari o tebi ki ne veš in dejansko napove prihodnost). in če te zanima raje kakega astrologa dobrega kontaktiraj, to je tut prjatlca od sestre bla pr enemu in je je naredil, tko, super dolgo analizo, vse res, vse zgodilo. tko da....za neumne obstajajo šarlatani, za vse druge pa tisti redki, k res napovejo. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vedeževalka iz postojne?
27.11.2007 23:07:11   
* Mateja *
Kaj je Stanka njeno pravo ime? ker jaz tud eno poznam iz bližine POstojne, ki se s tem ukvarja!

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: vedeževalka iz postojne?
28.11.2007 7:59:05   
Peteršilj
Zakaj pa bi hodili tja? Da ti kako slabo novico pove, ki bi se naj zgodila, a ni boljše če ne veš,se potem ne sekiraš non stop., kdaj se bo tisti zgodilo. user posted image user posted image user posted image user posted image
Vas jaz vabim na kavo, pa še zašlogam vam lahko nekajuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: vedeževalka iz postojne?
1.12.2007 19:52:22   
Anonimen
če te zanima kaj takega raje pejdi k Maruči v LJ, to pa na razočaranje vseh skeptikov deluje (tj. pove ti stvari o tebi ki ne veš in dejansko napove prihodnost). in če te zanima raje kakega astrologa dobrega kontaktiraj, to je tut prjatlca od sestre bla pr enemu in je je naredil, tko, super dolgo analizo, vse res, vse zgodilo. tko da....za neumne obstajajo šarlatani, za vse druge pa tisti redki, k res napovejo.


No o Maruči pa res nebi!! To je šele en hud nateg. Meni je pred tremi leti ko sem bila noseča rekla, da se bo otrok rodil, da bo zdrav in oh in sploh. Tud s tedanjim fantom naj bi bila supet truper srečna in bla bla bla.
No da vam povem - otročka ni - splav in tud unga bebota sem spokala kmal po tem, ker je mel poleg mene, namesto da bimi stal ob strani še dve druge na postran.
Ko sem Maručo poklicala da jo povprašam kaj misli da je šlo narobe pri njeni napovedi mi je pa ne boste verjele VRGLA SLUŠALKO DOL!! Toliko o tem.

NATEG PRVE KLASE!

Kar pa se tiče Stanke, pa je bila pri njej moja kolegica in mi potem vsa navdušena pripovedovala, da je zadela da bo rodila fantka.
Res ma pa veliko možnosti aneuser posted image  55% je statistična možnost za fantka, glede na to, da se jih toliko več rodi kot deklic.

(odgovor članu Peteršilj)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: vedeževalka iz postojne?
1.12.2007 20:18:42   
copka
Ja, meni je Stanka, do sedaj vse zadela.

Moji mami je tudi zadela zdravstveno stanje in njeni kolegici tudi- npr. to kolegico je vprasala, ce ima probleme z zolcem? ona je rekla ne, Stanka pa ji je odgovorila: No, imeli jih boste. Cez en teden je res bila hospitalizirana zaradi zolcnih kamnov.

Casovno ti noben pravi vedezevalec ne bo oz. zelo tezko povedal 100% tocno. Pravi ti bo povedal samo kam pelje tvoja pot, ce bos deloval tako kot delujes. Jaz sem bila parkrat, pa mi je vedno do vejice itso povedala. Moji mami je zame isto povedala.

Ce te zanima pojdi, tam bos verjetno srecala veliko ljudi, ki ti bodo povedali svojo zgodbo.

(odgovor članu tisa80)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: vedeževalka iz postojne?
1.12.2007 20:51:10   
LoCa
ne vem, meni je maruča povedala za stvar, k je se je zgodila, in za katero nisem bila še na tekočem, plus druge zadeve in jih je pač zadela. tko da zame ni bil glih nateguser posted image . verjetno je nemogoče da vsakemu napove pravilno user posted image

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: vedeževalka iz postojne?
1.12.2007 22:33:03   
Gina
Jaz tudi poznam stanko. Ona je prav iz postojne, tam v blokih živi. Vsakič ti bo povedala do pikice isto. Večino zadane, vsega pa ne.  Maruča mi je enkrat pred 15. leti, ko je bila še moja soseda v ulici pa ko še ni delala tega profesionalno in je imela energijo za te reči, povedala vso preteklost in prihodnost do pike natančno, čisto vse se je izpolnilo, ko sem prišla drugič, kakih 6 let nazaj, je sfalila vse, totalno vse - (in identično zgodbo kot maruča, mi je isti čas povedala stanka, po moje bolj bere, sklepa na najlažjo opcijo, ki jo vidi v prihodnosti, ne potuje pa po času tako zelo dobro). Njo (maručo) je denar pokopal. Ne vidi več, oz. ona ni nikoli videla, pogovarjala sem se z njo na to temo, ona je kanal. No, ni več kanal.

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?