|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vlečeno testo za štrudl
7.12.2008 22:01:44   
vija vaja
danes sem ga omesla (moka, voda, olje), pa me zanima koliko časa ga lahko pustim stat v hladilniku, predno ga razvlečem-nardim štrudl.

Jutri namreč ne bom imela časa pa me zanima če bo še v torek, sredo dober.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vlečeno testo za štrudl
8.12.2008 8:42:15   
robinzon
Dalj časa bo stal, boljši bo, boš videla, kako se ti bo v sredo vlekel. Samo iz kakšne moke dobi že drugi dan noter rjave pikice, pa to ne more bit nič slabega.

(odgovor članu vija vaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vlečeno testo za štrudl
8.12.2008 8:45:40   
Anonimen
Testo mora počivat pol ure v hladilniku.
Meni ga je nekaj ostalo in sem nameravala dva dni kasneje narest še en štrudel.Testo je bilo za v smeti, zdrizasto mehko, neuporabno.

(odgovor članu robinzon)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vlečeno testo za štrudl
8.12.2008 9:27:41   
vodica
Jaz pa ga sploh ne dam v hladilnik,ga pustim na pultu pokritega eno uro in je ful ok.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vlečeno testo za štrudl
10.12.2008 12:26:42   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: vodica

Jaz pa ga sploh ne dam v hladilnik,ga pustim na pultu pokritega eno uro in je ful ok.


Enako. S tem da dodam v k vodi še ene 2-4 kaplice kisa. SE bolj raztegneuser posted image

(odgovor članu vodica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





3 odlične jedi za doječo mamico
Za mamice, ki dojijo velja, da to kar same pojedo, poje tudi njihov dojenček. V želji, da dojenček ne bi imel težav s pr...
4 preprosti recepti za zdrav domač sladoled
video
Sladoled obožujemo odrasli, nad njim pa so še posebej navdušeni naši malčki. Poiskali smo nekaj zdravih različic prepros...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?