|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   voziček!!
24.8.2006 16:44:30   
Anonimen
a so nori al kva:
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=149488

to mi je pa res predrago...sm mal brskala in najdla tole...ufff!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: voziček!!
24.8.2006 16:47:29   
borovnička
Kolk so nori ne vem, sam tazga vozička pa res ne bi mela. Mal preveč vesoljski zame, pa tud če bi bil pol cenej. Pa tud mi ne deluje glih ne vem kolk udoben za malčka. Samo so pa tud taki, ki dajo tolk al pa še več za vozičke.

Pozdravček user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: voziček!!
24.8.2006 16:50:24   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image ja samo pazi to je samo ogrodje + en sedež od6. meseca naprej...

(odgovor članu borovnička)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: voziček!!
24.8.2006 16:53:47   
ta.nja
Nama s fantom je pa zelo všeč in ga bova tudi kupila, čeprav veliko stane.

Lp

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: voziček!!
24.8.2006 17:00:34   
gaja*
Midva bova voziček nabavljala okrog novega leta (upava na kakšne popuste tudi), sam se mi ta zdi res drag. Cel komplet kar nanese...
Saj je zanimiv, samo mislim da bolj primeren za mesta in bloke, kjer je veliko stopnic...



_____________________________

*** Vse v življenju se zgodi ob svojem času ***
5. aprila se je rodila najina princeska Gaja :)
18. julija se nam je pridružil še Ažbe :)

(odgovor članu ta.nja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: voziček!!
24.8.2006 17:38:27   
Anonimen
Jaz pa bi točno tega!!! Je pa moj malce bolj staromoden in hoče buzza - je rekel, da vsi pa za njim že ne bodo zijali.

V prvo sem pri vozičku čisto mimo ruknila, v drugo bom kupila takega, da bo uporaben kar se da dolgo - ne glede na ceno!

Če suma sumarum sešteješ, buzz ni dosti cenejši od tega.

(odgovor članu gaja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: voziček!!
24.8.2006 17:40:23   
škratek
Če ne bi bil tako drag. Drugače se mi zdi pa super. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: voziček!!
24.8.2006 17:47:53   
PiaM
Jaz bi ga tudi imela. Pa ne rabim 3 vozičkov...user posted image   

(odgovor članu škratek)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: voziček!!
24.8.2006 17:48:55   
Anonimen
ja dobr no sj je kul samo s ceno pa res pretiravajo....user posted image

(odgovor članu škratek)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: voziček!!
24.8.2006 18:49:59   
anjaa
meni se zdi totalno nepriročen! otrok sploh nima prostora imet kakšno igračko razen če jo drži v roki! poleg tega spodaj nimaš odlagalne košarice kamor lahko spraviš kakšno malenkost ( npr. svojo torbico ali kaj za dojenčka, poleg tega nima niti torbe ki si jo daš na ročaj ( da lahko mogoče vsaj tam kaj spraviš ) ...

uglavnem totalno brez vsega je! poleg tega pa je otrok izpostavljen vetru, soncu, ... v navadnem vozičku je otrok zasščiten s strehico ( veliko večjo kot je ta ), pa ob strani, ... tukaj pa je enostavna "sedeča lupinica" kjer se niti obrnit ne more.

no takšno je pač moje mnenje.  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: voziček!!
24.8.2006 18:57:39   
Jacqueline
Imajo pač svojo ciljno skupino potrošnikov in temu prilagojeno ceno. Sicer pa Stokke je poznan po kvaliteti in tudi ime nanese nekaj dodatnih deset tisoč tolarjev. Voziček je pa super za po mestu. Sem ravno včeraj zasledila rdečega na ulicah štajerske prestolnice in otroček se je v njem prav prešerno smejal.

Lp,
Jackie

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: voziček!!
24.8.2006 19:04:49   
*goldfish*
Moj otrok rad zaspi v vozičku. Še sedaj pri leto in pol starosti. V tem vozičku pa si ravno ne predstavljam nekakšen spanecuser posted image
Pa koliko krat bi bila že flaška na tlehuser posted image

Drugače pa je fanj voziček, za majhne otroke pa mi glih ni ....tam od leto dni daljeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anjaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: voziček!!
24.8.2006 19:13:05   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: anjaa

meni se zdi totalno nepriročen! otrok sploh nima prostora imet kakšno igračko razen če jo drži v roki! poleg tega spodaj nimaš odlagalne košarice kamor lahko spraviš kakšno malenkost ( npr. svojo torbico ali kaj za dojenčka, poleg tega nima niti torbe ki si jo daš na ročaj ( da lahko mogoče vsaj tam kaj spraviš ) ...

uglavnem totalno brez vsega je! poleg tega pa je otrok izpostavljen vetru, soncu, ... v navadnem vozičku je otrok zasščiten s strehico ( veliko večjo kot je ta ), pa ob strani, ... tukaj pa je enostavna "sedeča lupinica" kjer se niti obrnit ne more.

no takšno je pač moje mnenje.  


Anjaa, govoriš o nečem o čemer nimaš pojma, je pa res, da je tako tvoje mnenje, ki je podano na osnovi ocene vozička po sliki, ne pa tudi dejanske uporabe:

- otrok ima čisto dovolj prostora za igrače, res pa je, da ni treba, da na njih sedi....in če se igra z njo, predvidevam, da jo ima v rokiuser posted image
- košarica: te res ni, je pa spodaj ogromna torba, kamor spraviš cel paket največjih plenic pa še fasungo za en dan, pa nobeden ne vidi, kaj si kupil, ker se ta torba lepo zapre....sicer je na tej sliki ni, je pa v osnovnem kompletu...se pa zapre z zadrgo in zgleda ful majhna....
- tudi previjalno torbo ima, ki jo zapneš na ta drog in imaš vedno vse pri roki....
- strehica je tako velika, da če jo potegneš čisto dol, ko otrok sedi, niti revež ven ne vidi....za majhne otroke pa je itak košara, ki je pa fajn zaščitena

Kaj ga odlikuje:
- sedežni del je zelo podoben lupinici in se otrok krasno v njem počuti
- z enim samim gibom ga lahko spustiš v ležeči položaj
- sedež lahko obrneš v obe smeri
- vozek je lahko porivati po stopnicah ( mi je prišlo zelo prav na kopališču, v zdravstvenem domu,....na tekočih stopnicah:::)
- zelo zelo okreten
- zelo zelo lahek
- se enostavno zloži
- otrok je malce dvignjen od izpušnih plinov, na kar jaz nisem niti razmišljala, pa me je enkrat ena znanka vprašala, če sem kaj vdihovala zrak tam spodaj, kjer so po navadi otročki....
- zelo lep razgled otroka, ne gleda ljudem samo v kolena
- uporabiš ga lahko namesto stolčka v restavraciji
....

to je, kar se na hitro spomni.

In govorim iz prve roke, ker ta vozek s pridom uporabljamo. Ostala dva, traxx in chicco ala pp pa sta parkirana doma, ker se mali v njiju očitno ne počuti tako dobro kot v stokkeju.



(odgovor članu anjaa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
24.8.2006 19:15:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: voziček!!
24.8.2006 19:21:34   
soncece24
Meni je tudi ful grd, pa sem drugače bolj alternativec - vozim multiplo user posted image user posted image , samo to je pa too much, mi res ni všeč ne glede na to kar je rija zgoraj naštela. Drag se mi pa proti ostalim stokke izdelkom sploh ne zdi. če kupiš katerokoli znamko, ki so zdaj "moderne" si na istem.

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: voziček!!
24.8.2006 19:27:18   
Anonimen
ja dobr no rija jz sm napisala da je prekleto drag in ne njegovih prednosti ali slabosti....

mislm za en pofuser posted image  ogrodje pa sedežek BREZ tekstila pa res nebi odštela tolk dnarja pa če je še kako kvaliteten...ja bi če bi dal magar košaro al pa kej zravn..tko pa ne hvala!

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: voziček!!
24.8.2006 19:33:07   
Jacqueline
rija: Kako pa se obnese na snegu, travi in makedamu?
 
Lp,
Jackie

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: voziček!!
24.8.2006 19:44:06   
KIRA
men je voziček kolkor tolko v redu, boj kot trikolesni. ampak tolko dnarja ne bi dala v nobenem primeru. razen če bi bil zlat. user posted image user posted image user posted image user posted image pol bi si pa še alarm dala vgradti in spojlerje.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: voziček!!
24.8.2006 19:45:41   
Anonimen
kira ja sj men tud ne fali sam sj pravm cena je pa druga stvar

(odgovor članu KIRA)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: voziček!!
24.8.2006 21:51:30   
Naja31
Sorry, ampak če tudi se valjaš v denarju, je greh dati toliko denarja za voziček.
Moj nikakor ni hotel sedeti  v vozičku, smo jih sporbali 4, na srečo so bili 3 sposojeni, tako da ni bilo kakšne finančne škode.
Da bi dala 120.00 za voziček v katerem otrok še sedel ne bi. Pa da se mi zmeša!  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: voziček!!
24.8.2006 21:57:14   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Jacqueline

rija: Kako pa se obnese na snegu, travi in makedamu?
 
Lp,
Jackie


Podobno kot vsi vozički z malimi kolesi: ne preveč! Vseeno pa veliko bolje kot chicco ali pp, ki ima vsa kolesa majhna. Ta ima zadnja dva velika, pa je bolje. S chiccotom smo se na vsak najmanjši kamen in krpo snega obesili in zabremzali. To je mestni voziček. Za makadam smo si omislili traxxa...

user posted image user posted image user posted image  Naja31, pa da nebi hotel not sedet? Ga dol zacvekam.....user posted image user posted image user posted image  
Šalim se. Če ne bi hotel, pač nebi hotel. Pa se svet ne podere....user posted image

< Sporočilo je popravil rija -- 24.8.2006 22:00:13 >

(odgovor članu Jacqueline)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: voziček!!
25.8.2006 18:17:27   
gaja*
No, me je matral firbec user posted image user posted image pa sem šla mal primerjat cene... Na koncu sem ugotovila, da je stokke od quinnyja (voziček in košara) dražji le za enih 25.000...
Tako da, sem predvidevala večjo razliko user posted image


_____________________________

*** Vse v življenju se zgodi ob svojem času ***
5. aprila se je rodila najina princeska Gaja :)
18. julija se nam je pridružil še Ažbe :)

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: voziček!!
25.8.2006 23:00:25   
Jacqueline
Sem še sama enkrat preverila ceno (sorry Gaja):

Stokke Xplory vs Quinny Buzz
 
Stokke Xplory:
user posted image
 
osnovno ogrodje: 119.990 sit
 
user posted image
košara: 46.990 sit
 
=166980 sit
 
dodatki: potovalna torba 18.990 sit + previjalna torba 22.990 sit + vreča 22.990 + senčnik 8.990
= 240940 sit (no sicer pa vsega tega ne rabiš)
 
Quinny Buzz
 
user posted image
osnovni model: 88.990 sit
 
user posted image
košara: 42.990 sit
 
= 131980 sit
 
dodatki: mreža 3.990 sit + vreča 14.990 sit -ostali dodatki na spletni strani BC niso navedeni
=150960 sit
 
Zaključek:
 
Stokke : Quinny
 
166980 sit : 131980 sit
 
razlika: 35000 sit
Jaz bi rekla 1:0 za Stokke Xplory user posted image , glede na dizajn, uporabnost, ...
 
Lp,
Jackie

(odgovor članu gaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: voziček!!
26.8.2006 8:21:15   
gaja*
No, Jackie, ti si se pa potrudla... user posted image user posted image user posted image
Jaz sem to bolj "na oko" seštevala, tako, da se nisem ne vem koliko zmotila. user posted image



_____________________________

*** Vse v življenju se zgodi ob svojem času ***
5. aprila se je rodila najina princeska Gaja :)
18. julija se nam je pridružil še Ažbe :)

(odgovor članu Jacqueline)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   [Brisano sporočilo]
26.8.2006 9:24:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Jacqueline)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?