|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vrtčevske bolezni
15.6.2006 12:15:11   
lukec
Pozdravljeni, zanima me po kolikem času so vaši otroci (tisti, ki so v vrtcih) začeli "normalno" hoditi v vrtec brez nenehnih bolezni8

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vrtčevske bolezni
15.6.2006 12:32:35   
KODA
Odvisno od otroka.Pri nas je tastarejši bolj odporen,kot mlajši.Pri isti starosti(cca 3 leta),je bil tastarejši bolj odporen(dosti manj bolan,kot mlajši).Tamali je vse pobral(vsako virozo in prehlad).

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vrtčevske bolezni
15.6.2006 12:54:28   
NinaŠ
Anže je šel v vrtec pri 1,5 leta, pa je bil od sept. do sedaj le 3x po 3 dni odsoten zaradi bolezni.  ...tako da lahko rečem, da že celo leto "normalno" hodi v vrtec.

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vrtčevske bolezni
15.6.2006 13:09:49   
viv_
Nikoli ni bila veliko bolna v vrtcu.

2x je dobila angino ampak sem 100% da psihosomatsko -
1. po enem tednu v vrtcu
2. sredi poletja, ko so zamenjali vrtec

Sicer pa je imela:
1 x norice
1x blago obliko rota

To je pa vse - v letu in pol.

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?