|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zaščita
18.5.2010 20:49:12   
Eva19
Mam eno vprašanje, in sicer, sem pol leta po porodu, na prvem pregledu sem rekla ginekologinji za zaščito in dobila kontracepcijske tabletke, čeprav mi niso lih pri srcu neki...bi velik rajš kej druzga. no pa sem vsen vzela in zdej je po 2 mescih moja teža pršla skor nazaj na porodno user posted image s tem da res jem normalno kot prej, oziroma še manj, ker sem hotla neki kilc še dol dobit in sem se res merkala, a moja teža kr raste in mislm da je to zarad tabletk. za katero zaščito naj ji rečem? sploh nevem, ker ta moja ginekologinja itak vsem tabletke takoj predpiše druzga skor noče dat, ker smo kao še tok mlade. sam tkole ne bo šlo več, ker ne mislm bit kot slon na konc. zdej pa nevem a se to pol ravnovesje vzpostav po neki časa jemanja, k to bi pol še šlo nekak...sam če bo pa skos gor rasl, pa nevem. nisem več zadovolna sama s sabo, bl k se trudm kilce dol spravt, bolj gredo gor. Kakšne imate vi izkušnje in kaj se mi najbolj splača rečt ginekologinji, za katero zaščito? 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zaščita
18.5.2010 20:50:58   
Anonimen
Odvisno od KT - ne redis se z vsemi. Vsaj jaz se se z nobenimi nisem - imela sem pa Yasminelle in Nuva Ring. Menjaj tablete ali pac uporabljajta kondome.

(odgovor članu Eva19)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zaščita
19.5.2010 15:43:29   
RAKICA2007
sem zelo zadovoljna z Mireno...
v 2,5 letih sem se zredila za 3 kg - ampak ne od kontracepcije user posted image  (nepravilna prehrana)

a o tem si že kaj razmišljala???

< Sporočilo je popravil RAKICA2007 -- 19.5.2010 15:44:42 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zaščita
19.5.2010 15:45:42   
Anonimen
kako pa zgleda ta mirena? ne poznam te zadeve...

(odgovor članu RAKICA2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zaščita
19.5.2010 15:48:29   
RAKICA2007
Mirena je maternični vložek

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zaščita
19.5.2010 15:55:11   
Anonimen
Uporabi tablete brez estrogena

(odgovor članu RAKICA2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zaščita
26.5.2010 15:22:42   
egleria
kondomi so še najbolj zdravi user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zaščita
26.5.2010 15:30:35   
Anonimen
A ni ta mirena tud neki na hormonski bazi narjena???

(odgovor članu egleria)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zaščita
26.5.2010 19:43:24   
egleria
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

A ni ta mirena tud neki na hormonski bazi narjena???


točno tako

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?