|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   za tiste, ki dojite...
20.7.2005 21:40:17   
Naja31
... a vas tudi vsak v joške pogleda?

Pa to je ze too much.
Najprej pogledajo malega, potem recejo kako je velik, potem pa "A dojite?" in pogledajo v joške?

Ma saj vem, da se brez veze obremenjujem, ampak mi gre to ornk na zivce :hudicek::hudicek::hudicek: Se posebej ce to kaksen moski naredi. No, potem pa kaksna tetka obvezno se v trebuh pogleda kao "ga se kar imate, pa je ze 3 mesece od poroda".

Sem se morala izkasljati:)-
Lp, Naja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
20.7.2005 21:49:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   za tiste, ki dojite...
20.7.2005 21:50:16   
špelica
O groza!Ja, verjento se mi je zgodilo, ko sem se dojila.Ampak kaj češ, to spreglej, ker ni pomoči. v začetku sem vsakič pogledal, če mi je mleko skozi pricurilo! Je pa seveda neprijetna zadeva in gre pošteno na živce. no, jaz ne dojim več(ima 10 mesecev) in sem se kar oddahnila.

Ciao!

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   za tiste, ki dojite...
20.7.2005 21:58:51   
Divja vijolica
Ja me, še posebej sedaj, ko je poletje in se nosijo oprijete majčke :)-. Me pa ne moti, naj gledajo, če jim tako zelo paše. Opažam pa da so moški zelo navdušeni :)-

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   za tiste, ki dojite...
20.7.2005 22:34:32   
evci
yup. zadnč se je en skor zaletu!

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   za tiste, ki dojite...
20.7.2005 22:49:50   
Margareta

Ej prav res:)- to sem tudi sama opazila, takoj ko vidijo, da imaš dojenčka te vsak v joške pogleda.


(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   za tiste, ki dojite...
20.7.2005 23:10:34   
ninci
ej tole pri zdravniku...
čisto popolnoma isto sem se počutila... mali je imel pri 6 mesecih samo od dojenja 10,5 kg pa me že začne nadirat, pol pa šele vpraša če dojim...
brez veze . škoda živcev,
kar se pa trebuha tiče... po 7 mesecih od poroda so me zdej že ene trije vprašal če bo jure hmal dobil bratca al pa sestrico pa me zraven tko pomenljivo gledal u trebuh. in to PREDVSEM MOŠKI.
mislim barabe oni majo pa tiste velke pirovske vampe, pa je vse kul ane!

lih prej sm se razkurla na to temo tko da mi je tole zdejle prov fajn pasal.-

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   za tiste, ki dojite...
20.7.2005 23:22:18   
Annny
To je res...pa ne samo moški:zmeden2:

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   za tiste, ki dojite...
21.7.2005 6:45:09   
ditkaaida
Sva se ravno včeraj srečali z eno mamico, ki sva včasih skupaj delali.
Naš bo 23.7. star eno leto, njihov bo pa decembra star dve leti.
Obe (še kar ) dojiva in obe še mava tolk kil, da tiste, ki jih bolj skrbi za druge kot zase, kar zelene od zavisti in radovednosti a sva ali nisva spet noseči.
Pa lepo sončno poletje vsem vam in vašim sončkom (malim in velikim)- sej skor ne rabmo sonca, ker mamo sončke doma.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   za tiste, ki dojite...
21.7.2005 8:30:56   
Lana_s
Ma ja, pri meni je isto. Pa res so moški tisti, ki imajo pripombe. Mene pa ne samo v prsi, premerijo me od pet do glave in potem seveda ima vsak nek komentar (ženske so tiho, samo moški glasni): ti si se pa kar zredila, ne?! In to se mi je dogajalo predvsem prva dva tedna po porodu. Kot da bi mogla iz bolnice prit taka kot sem bila pred nosečnostjo.:hudicek:

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   za tiste, ki dojite...
21.7.2005 8:58:04   
kaja11
Ko sem šla stolček za hranjenje kupit, me je prodajalka vprašala kdaj imam rok. Mali je bil pa 3m star.... Sem ji skor eno primazala:hudicek: Najbolš pri celi stvari je pa to, da sem bila že kar zadovoljna sama s sabo:zmeden:
Prvih 6m sem se jaz tudi k Samanta Fox počutila... da ne govorim o unih modrcih za dojenje... nobene oblike ti ne naredijo... kr neki:)-

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   za tiste, ki dojite...
21.7.2005 9:14:28   
Leni72
Zdaj začenjem razumet probleme žensk z velikim bogastvom.:)- Vedno sem imela majhne, potem sem se pa že pred nosečnostjo zredila, v nosečnosti sem postala tak na hitro velika joškarica, da sem strije dobila. hehe, če sem si včasih želela številko večje, me je zdaj nekako minilo. Ja, res te vsak preskenira.
Joj, sma se šle s kolegico v ponedeljek kopat. Pa saj če vse skupaj na hec obrneš.... no, pa se začnem tlačit v kopalke... pa stlači eno št. večje joške v kopalke če moreš, pa da o trebuhu ne govorimo!! Sem se v brisačo zavila pa hitro v vodo. Je pa ena prednost vode - neskončna lahkost bivanja! Drugače sem bla pa ko kit orka.
Sam da ta mala veselo papa, bo že boljše (upam vsaj;))

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
21.7.2005 11:18:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   za tiste, ki dojite...
21.7.2005 12:57:45   
Anonimen
Ma to ni nič... Jaz sem iz košarice A (nikjer nič) po porodu prisopihala na košarico F. vsak, ki me je srečal, je rekel: "Vidim, da dojiš!" Potem, ko sem pa imela pol kufer vsega, pa sem enemu kar mrtvo hladno rekla: "A boš ti tudi malo?"
Trebuh pa je tudi meni ostal. In potem mi vsak reč: "No, saj bodo kile tudi dol šle." Na trebuhu pa sama odvečna koža. :)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   za tiste, ki dojite...
21.7.2005 13:02:46   
SU
Se kar nasmejim ob vseh teh prigodah...:)-:)- Sicer pa so se tut men napihnile s košarice B ,na C ali D. Poleg tega pa je šel še obseg gor:( . Tko, da sem že tudi prežvečila kar nekaj takih "fajnih" pripomb. Poleg tiste "najboljše" :"A tole bo pa potem, po dojenju, ostalo??"...in seveda obvezen pogled v joške. Ne vem zakaj je, ob takih vprašanjjh, ta pogled v joške tako zelo obvezen:grrr: (da ne omenim, da tut ženske ob svojem : a še dojiš? pogledajo v joške...)?! LP, Saša

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   za tiste, ki dojite...
21.7.2005 15:13:13   
totimato
...


Ko ste ženske noseče, se počutite neprivlačne in se pritožujete, ko pa je otrok osvobojen, se še vedno pritožujete, ker ste obdarjene.

Resnica pa je takšna, da vas moški gledamo (smo vas gledali) v joške tudi pred nosečnostjo, samo takrat niste bile tako občutljive.

Če bi bil jaz noseč, in bi mi zaradi tega zrastle mišice, bi bil vesel, če bi se katera zazrla vanje.

lp

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   za tiste, ki dojite...
22.7.2005 7:12:25   
Bina01
:)Totimato, tudi jaz bi bila vesela mišic, povešenega trebuha pa prav nič.

Sem 3,5 mesece po porodu. Zgledam pa kot v 6 mesecu nosečnosti z dodatkom kislosti in flekov.Polno dojim, pa še vedno ni izginil trebuh (pa tako so na veliko razlagali v materinski šoli), joške povečane in povešene (saj tiste povečane kilaže modrc ne more držati v pokončnem stanju). Ko gremo na obiske, naša zvezdica pridno spi in prepozno je. Meni pa začne mleko tako teči, pa pricurlja skozi blazinico, modrc in majco - evo pa je flek št. 1, drugega pa dobim, ko svoje dete podojim in podre kupčka. Ravno takrat ko je najmanj treba pa še bruhne. Pa imam še flek št.2 z vonjem po naravni kislosti.

Komentarji in predlogi pa veselo padajo. Pa sem si jutro popestrila z branjem teh postov.Kar oddahnila sem si, ker nisem edina.

Lep dan vsem in še naprej veselo dojenje:zajcek:

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   za tiste, ki dojite...
25.7.2005 14:41:37   
totimato
:)

Precej večje joške odtehtajo malenkost nižji položaj. Po lastnem opazovanju, vložko za dojenje popijejo cel overflow. Nazadnje, ko sem kupoval, sem (nevede) kupil takšne, ki imajo emulacijo bradavičke, v primeru, da dama nosi malenkost tanjši modrc.

In pol naj ne gledamo?

:)-

Kar se pa tiče fleka št. 2, bi lahko bilo slabše. Zamisli si, da ima kakšen golob drisko.

lp

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?