|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zanima me
14.11.2013 11:14:03   
pinko palinko
Nekaj me zanima..kako bi bilo to da bi fant punci vtaknil penisa zvecer noter in zjutraj ga potegnil ven? Al bi bilo to sploh izvedljivo in ali bi bilo bolece za punco ali ne?? :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zanima me
14.11.2013 11:28:44   
LuLu
za fanta bi bilo boleče, ker bi spoznal, da to ni izvedljivo

(odgovor članu pinko palinko)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zanima me
14.11.2013 11:38:02   
pinko palinko
Zakaj nebi bilo izvedljivo?? Rad bi poskusil ampak pac ja no..res me zanima. Lahko prosim obrazlozitev??

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zanima me
14.11.2013 11:42:28   
Barby.
pinko palinko -> učitno še nisi dovol star/stara da bi sploh lahko probala, kr če bi bla bi vrjetno takšne stvari že vedla/vedo ! ne napadam, samo moje mnenje, kr se mi takšne izjave tu gor zdijo res "MIMO" .
lep dan user posted image

(odgovor članu pinko palinko)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zanima me
14.11.2013 11:49:43   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: pinko palinko

Zakaj nebi bilo izvedljivo?? Rad bi poskusil ampak pac ja no..res me zanima. Lahko prosim obrazlozitev??


Ni izvedljivo, da mlahavi penišček ostane v luknji. Pade sam ven. Nobena nima znotraj rokic, da ga drži pri sebi celo noč. Od večera pa do jutra pa tudi ne more stati pokonci. Probaj, pa boš videl user posted image

(odgovor članu pinko palinko)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zanima me
14.11.2013 11:49:58   
pinko palinko
Nism jst nec mickin in me pac zanima no..brez zamjre ampak res nevem zakaj nebi bilo izvedljivow

(odgovor članu Barby.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zanima me
14.11.2013 11:52:19   
Barby.
o bog, česa vse ne čuješ :) .. probaj pa boš sam vido zakaj ni izvedljivo se ti ne zdi ? mogoče pa pri tebi je user posted image kaj veš ..

(odgovor članu pinko palinko)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zanima me
14.11.2013 11:56:47   
petea
pinko,
a tvoja erekcija bi naj trajala celo noč? Verjetno ne bo. Posledično bo penis 'zlezel skupaj' in zdrsnil v svoj najljubši položaj.


Če bi bil tak položaj boleč za punco? Glede na to, da bi slej ko prej prišlo do 'drgnjenja na suho', bi znalo biti za oba vedno manj prijetno.



A ti ležiš celo noč nepremično?
Večina ljudi tekom noči večkrat menja položaj.

Kako je spati z nekajdesetkilsko utežjo na sebi si raje sploh ne predstavljam, spreminjanje položaja spanja združenih partnerjev pa je verjetno tudi malo težko izvedljivo, sploh če partnerja rada spita v različnih položajih, npr. eden na hrbtu, drugi na boku.

Celonočno zbujanje obeh in ustrezno premeščanje pa tudi ni ravno prijetno. Enkrat za poskusit še mogoče, potem pa imaš počasi dovolj.



(odgovor članu pinko palinko)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zanima me
14.11.2013 12:03:54   
Tippi
IZVIRNO SPOROČILO: pinko palinko

Nekaj me zanima..kako bi bilo to da bi fant punci vtaknil penisa zvecer noter in zjutraj ga potegnil ven? Al bi bilo to sploh izvedljivo in ali bi bilo bolece za punco ali ne?? :)


jao kakšni patroni user posted image

(odgovor članu pinko palinko)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zanima me
14.11.2013 12:05:21   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: petea

in zdrsnil v svoj najljubši položaj.



user posted image si ziher, da je to njegov najljubši položaj? user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zanima me
14.11.2013 12:06:53   
pinko palinko
Ja vem vem da ce je mlahavi lulcek da pade sam ven ampak ce imas res res velikega in da lezis na boku in se ne premikas bi stal celo noc noter? In ali bi punco bolelo oz motilo to da ga ima celo noc noter? Mogoce nebi upala zaspati zaradi tega?

(odgovor članu Barby.)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zanima me
14.11.2013 12:10:07   
pinko palinko
Ja ne vem kjri je njegov najbolsi polozaj ampak fantu pomojem bi to ugajalo ali ne?

(odgovor članu pinko palinko)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zanima me
14.11.2013 12:10:30   
Tippi
IZVIRNO SPOROČILO: pinko palinko

Ja vem vem da ce je mlahavi lulcek da pade sam ven ampak ce imas res res velikega in da lezis na boku in se ne premikas bi stal celo noc noter? In ali bi punco bolelo oz motilo to da ga ima celo noc noter? Mogoce nebi upala zaspati zaradi tega?


dej pinko povej kolk je to zares zares, ZARES velik! pliz user posted image
pa še nekaj me zanima? pa zakaj ne poskusiš???? potem pa prid povedat, kako je šlo user posted image

(odgovor članu pinko palinko)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zanima me
14.11.2013 12:10:33   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: pinko palinko

Ja vem vem da ce je mlahavi lulcek da pade sam ven ampak ce imas res res velikega in da lezis na boku in se ne premikas bi stal celo noc noter? In ali bi punco bolelo oz motilo to da ga ima celo noc noter? Mogoce nebi upala zaspati zaradi tega?

probaj in jo vprašaj. Smo si različne...

(odgovor članu pinko palinko)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zanima me
14.11.2013 12:16:19   
pinko palinko
Dam primjr da ga fant ima 30cm ko vstane..torej je mera mlahavega lulcka okrog 15cm in pomojem nebi kar tako sam zdrsnil ven aa

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Zanima me
14.11.2013 12:16:35   
Barby.
dvomim da bi punca ležala celo noč samo na boku da bi ga (če bi ti sploh uspelo) imela "not" user posted image celo noč, tudi če je še taaaaako VLKI kot praviš, ga vrjetno v tistem mlahavem stanju sploh nebi čutila user posted image sicer pa še nikoli nisem pomisla na kaj takega tak da ti neznam pomagat user posted image ni bolše "opravit" kaj misliš, ga pospravit in lepo normalno zaspat ? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Zanima me
14.11.2013 12:18:24   
Barby.
30cm .. a to o svojem govoriš al nasploh ? sem malo zmedena user posted image

(odgovor članu Barby.)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Zanima me
14.11.2013 12:18:54   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: pinko palinko

Dam primjr da ga fant ima 30cm ko vstane..torej je mera mlahavega lulcka okrog 15cm in pomojem nebi kar tako sam zdrsnil ven aa


če že sam ne bi zdrsnil, bi ga pa ona zabrisala ven. Ni koristi od njega, naj se greje drugje user posted image

(odgovor članu pinko palinko)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Zanima me
14.11.2013 12:19:32   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: petea

in zdrsnil v svoj najljubši položaj.



user posted image si ziher, da je to njegov najljubši položaj? user posted image



LuLu,
a tebe je tudi treba še malo podučiti ali kako? user posted image

Najljubši položaj vzburjenega penisa je med njenimi nogami, nevzburjenega pa med njegovimi ... user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Zanima me
14.11.2013 12:21:28   
alda

IZVIRNO SPOROČILO: pinko palinko

Dam primjr da ga fant ima 30cm ko vstane..torej je mera mlahavega lulcka okrog 15cm in pomojem nebi kar tako sam zdrsnil ven aa



čaki čaki : a si ti mogoče črnec?
Na eni drugi temi so rekli, da naj bi imeli tako velike user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu pinko palinko)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Zanima me
14.11.2013 12:22:28   
Tippi
IZVIRNO SPOROČILO: pinko palinko

Dam primjr da ga fant ima 30cm ko vstane..torej je mera mlahavega lulcka okrog 15cm in pomojem nebi kar tako sam zdrsnil ven aa


ne mi dajat primera, povej mi mere za TA penis?

(odgovor članu pinko palinko)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Zanima me
14.11.2013 12:22:37   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: petea


LuLu,
a tebe je tudi treba še malo podučiti ali kako? user posted image




Ti kar... tu se vedno lahko kaj novega naučiš user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Zanima me
14.11.2013 12:23:46   
Tippi
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: petea


LuLu,
a tebe je tudi treba še malo podučiti ali kako? user posted image




Ti kar... tu se vedno lahko kaj novega naučiš user posted image



če je gratis, se še jaz fočkam za eno učno uro! user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Zanima me
14.11.2013 12:23:56   
Barby.
mene zanima od kje ljudem takšna všrašanja in ideje, nevem no mogoče sem pa jaz čudna user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Zanima me
14.11.2013 12:25:11   
Tippi
IZVIRNO SPOROČILO: Barby.

mene zanima od kje ljudem takšna všrašanja in ideje, nevem no mogoče sem pa jaz čudna user posted image


ah dej nouser posted image .... tale je softič! še veš ne kako bujno domišljijo imajo nekateri....

(odgovor članu Barby.)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?