|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zanosile septembra
9.10.2006 11:31:15   
zrak
pozdrav

Zanima me katere ste vse tiste, ki ste postale  user posted image user posted image septembra user posted image user posted image ... da se malo spoznamo in spremljamo naše simptome, preglede itd...upam, da se boste kaj javileuser posted image

papauser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zanosile septembra
9.10.2006 11:55:19   
Palčica*
Evo mene !

Datum zadnje user posted image  je bil 30.08.,zdaj pa se že ukvarjamo z slabostmi in podobno.
Tko da...pašem v tale post,a ne user posted image  !

Lepo in mirno nosečnost želim tudi Tebi Zrak in vsem ostalim,ki pričakujejo.

Palčica

(odgovor članu zrak)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zanosile septembra
9.10.2006 12:43:19   
Anonimen
še ne vemo.. čak še ene 2-3dni..

(odgovor članu Palčica*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zanosile septembra
9.10.2006 13:09:50   
Tina26
Evo tudi jaz pašem sem noter.
Zadnjo m. sem ravno tako imela 30.08 zdaj pa že bruham in hodim po svetu kot zombi ker sem skoz zaspana...
G bom klicala danes popoldan da se naročim.
Drugače pa sem že drugič noseča.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zanosile septembra
9.10.2006 13:14:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: biba12

še ne vemo.. čak še ene 2-3dni..


user posted image  enako user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zanosile septembra
9.10.2006 13:48:24   
zrak
meni pa se zdi kot da sem skozi žejnauser posted image , pol pa skozi pijem in trebuh imam kot žaba, zgleda da me je sama tekočina.user posted image
Koliko ve spijete, a imate občutek da imate napihnjen trebuh?user posted image , jaz ja, pa kot pravim verjetno od tekočine. saj samo do 14. ure spijem že kakšen liter vode.user posted image

papa user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zanosile septembra
9.10.2006 20:34:40   
ŠpelaP
Še ena user posted image se javlja na raport.
1. dan zadnje menstruacije je bil 1. 9. 2006.
Test narejen: 2.10. - rahla user posted image , 6.10. pa že lepa user posted image .

Moji zgodnji znaki nosečnosti pa so naslednji:
- napete in občutljive prsi,
- "nezgravžno" svinjsko hud prehlad - kašljam kot star ded (isti znaki kot v prvi nosečnosti).

Še sreča, da sem že prej naredila test, kot pa da se bi začela basati z raznimi sirupi in tabletami proti prehladu, ki se jih v prvem trimesečju ne sme uporabljati. No danes sem pa itak pri zdravniku dobila ospen - en izmed redkih antibiotikov oziroma zdravil, kjer celo v navodilih piše, da ga nosečnice lahko jedo. user posted image

(odgovor članu zrak)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zanosile septembra
9.10.2006 21:09:45   
Kati81
Evo še mene, sem drugače že vpisana med junijkami. Zadnja m je bila 27.8. tko da pašem kar med vas.
Tudi jaz imam full napihnjen trebuh, pa še slabost me daje, sam bruham pa zaenkrat še ne, upam, da tudi ne bom. No pa zaspana sem tudi, skoraj vsak popoldan zaspim vsaj za kako urico, včeraj ko je bila nedelja pa sem kar tri urce potegnila, je kar pasalo.
Sedaj pa komaj čakam, da bo 18.10. prvi pregled in slikica mojeka pikca.

No pa lahko noč za danes.

(odgovor članu ŠpelaP)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zanosile septembra
10.10.2006 12:01:59   
Anonimen
No, da se vam še jaz pridružim. Zadnja user posted image 26.08.2006, test naredila 26.09.2006, pokazal +. Imam zelo boleča prsa, najhuje je ponoči, me moti, ker ne morem spati na trebuhu. Pa želodec me stalno boli. To mi je najhuje, raje bi videla, da bi mi bilo slabo, kot pa da me ta želodec tako zelo matra, a še katero?
Me zanima, če se gre v user posted image lahko na gastro, ker mam jaz že od prej zelo hude težave z želodcem.

Skratka vsem vam user posted image ČESTITKE, pa bomo kaj pokramljale, kako se razvijajo naši malčki, saj smo si blizu z datumi.
No, moj prvi pregled pri G je pa šele 22.11.

Lep sončen dan

(odgovor članu Kati81)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zanosile septembra
10.10.2006 12:10:57   
N _ B
Pozdravljene.

Še ena. ZM je bila 02.09. Počutim se dobro, prsa so sicer malo bolj napeta, pa lačna sem non stop. Trebušček imam tak kot v 3. mesecu 1. nosečnosti user posted image user posted image user posted image .

Prvi pregled imam šele v 10. tednu -  10.11. Uf, kje je še to.
Ne vem kaj naj naredim glede pregleda NS. Naj se kar naročim ali naj počakam do 1. pregleda. Mogoče katera ve, kakšne so čakalne vrste?

Lep dan vsem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zanosile septembra
10.10.2006 12:16:20   
dorina
Pa še jaz...
Zadnjo user posted image imela 29.8., test naredila 26.9. in ugledala user posted image user posted image !
Prvi pregled imam 23.10., moji znaki pa so: občutljive in napete prsi, občasna slabost (še posebej pri vožnji v avtomobilu) in utrujenost.

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zanosile septembra
10.10.2006 12:34:48   
Anonimen
N&B jaz imam še kasneje prvi pregled, zato sem se kar prijavila na NS in sicer jo imam dva dni pred prvim pregledom pri G. Mislim, da ni problem glede čakalnih vrst. Jaz sem se naročila v Postojno, naročijo pa te tam nekje od 11.-13. tedna user posted image . Komaj čakam, čeprav je to še dober mesec in pol do takrat.

Ti se kar naroči na NS.

(odgovor članu dorina)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: zanosile septembra
10.10.2006 13:16:28   
Jasy
Tudi jaz sem med tistimi, ki smo zanosile septembra. Slabo mi nič ni le prsa me zelo zelo bolijo in utrujena sem čez cel dan.

Prvi pregled imam 26.10., upam,da bo vse uredu z mojo pikicouser posted image .



lp
Jasy
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: zanosile septembra
10.10.2006 13:28:44   
pika79
Živijo,
Da se še jaz javim, zadnja user posted image  07.09.2006,...sem prvič noseča in presrečna,

sem pa tudi jaz grozno utrujena in to predvsem v službi,..groza, slabosti in bruhanja pa še ni tako da sem zelo vesela, da me daje le utrujenost,

pa, pa

(odgovor članu zrak)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: zanosile septembra
12.10.2006 10:45:33   
Račka77
Pozdravljene,

evo javljam se tudi jaz. Zadnja mens. je bila 25.8.2006 in včeraj sem imela že prvi obisk pri G, ki mi je potdil da sem v 6,5 tedno nosečnosti.

Moj najmočnejši simptom je trenutno utrujenosti oz bolj zaspanost, saj bi lahko prespala cel dan, občasno pa me zjutraj dajejo tudi slabosti in pa seveda napete prsi.

Vendar je vseeno lepo biti user posted image , kajne


(odgovor članu pika79)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: zanosile septembra
12.10.2006 15:55:20   
superfly
Takole, pa še jaz. Pozitivne test in pikica na ultrazvoku sta pokazala, da bomo okrog 13. junija dobili še enga sončka. Naš prvi sonček bo takrat star dve leti in mesec dni. Sicer mi je že od vsega začetka slabo, kar mi prvič ni bilo, pa še prehlajena sem k šus, tako da sem trenutno na bolniški in se zdravim v objemih mojga malega sončka.
Vsem skupaj lepo in zdravo nosečnost pa seveda zdrave in priden otročke :-)

lps

(odgovor članu Račka77)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: zanosile septembra
12.10.2006 19:19:41   
Tracy
Tudi jaz se pokorno javljam!
ZM 11.9.2006, pregled imam 14.11. (ta bo še dolgauser posted image ), rok bo tam nekje okoli 20.6.2007.

Nikomur še nisva povedala. Ne vem kdaj naj to storiva. Mož prav da počakamo do prvega pregleda, jaz pa pravim, da počakamo še kakšen teden.user posted image user posted image user posted image
Ne vem. Mislim da bom preveč neučakana, da bi zdržala.
Sicer slabosti ni! Počutje je OK. Le malo me spodnji del trebuha boli, ko sem utrujena.
Upam da bo sicer nosečnost potekala tako kot v prvo.
LP

_____________________________

Če ste sklenili da nekaj zmorete, potem imate zagotovo prav.

(odgovor članu superfly)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: zanosile septembra
12.10.2006 20:35:57   
Anonimen
Tudi jaz sem vpisana med junijkami, sem pa sicer imela zadnjo menstruacijo 6.9. PDP je predvidoma 15.6.

Počutje zaenkrat ok, brez večjih problemov. Edino na jok mi gre nonstop.

(odgovor članu Tracy)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: zanosile septembra
13.10.2006 0:03:10   
pearl
Malo sem poškila na vašo stran, se mi je kar spomin zavrtel na tiste prve dni, ko sem zvedela, da sem noseča. Jaz sem imela samo kovinski okus v ustih, nobene slabosti, skratka nosečnost je bila super. Le dosti vitaminčkov uživajte v naravni obliki, sveže napravljen juice iz pomaranč, dooooooosti sadja in sveže zelenjave. Mi smo letos julija rodili zdravo deklico, ki je naš zlati sonček.
Uživajte in se pustite razvajati vsak dan posebej!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: zanosile septembra
17.10.2006 19:19:53   
Adija
Hojla!
Evo še mene zraven
Zadnja M 5.9.
Zaenkrat nobenih slabosti, samo zaspanost...
To je moja druga nosečnost, vendar se je prva končala s ss, tako da močno upam, da bo tokrat vse OK.
Lep pozdrav

(odgovor članu zrak)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: zanosile septembra
18.10.2006 7:42:46   
zrak
dobrodošla med nami user posted image user posted image , meni tudi nič slabosti.. na trenutke se sprašujem če sem sploh noseča.. za 1x vse ok.. razen spanca... ubogi moj user posted image user posted image , saj samo spim.. ob 21. uri padem dol.
je pa srečen glede prs user posted image ..


(odgovor članu Adija)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: zanosile septembra
18.10.2006 18:01:05   
ronja
Hm, jaz sem sicer zanosila po mojem mnenju 1.10. ali kak dan kasneje, ker pred tem nisem z nikomer spalauser posted image , mislim od m. dalje, fanta ni blo, do drugih mi pa ni, hehe:) Sicer sem imela pa zadnjo m. 18.9., se mi zdi, nisem prepričana, ampak takrat nekje. Tako da ne vem, če me hočete, sem z vami, sicer se bom pa spokala kam drugam:)

Čestitke in vso srečo vsem ostalim!

(odgovor članu zrak)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: zanosile septembra
18.10.2006 19:39:22   
N _ B
Hočeš ali nočeš, junijka si, tako, da ne vem, kam bi lahko spokala...user posted image user posted image user posted image


user posted image  Dobrodošla med junijkami in čim lepšo nosečnost.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: zanosile septembra
19.10.2006 8:36:21   
zrak
user posted image user posted image , dobrodošla... seveda da te hočemo  in čim več jih hočemo.. da bo leto 2007 rekordno v rojstvu user posted image user posted image

in leto 2006 v user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: zanosile septembra
19.10.2006 9:39:39   
melaverde
pa se še tukaj vpišem, ZM 05.09., naslednji teden pa imam prvi pregled (24.10.)
pa držite pesti tudi zame, da bom ja srček slišala in videla...

iskrene čestitke vsem junijkam 2007 user posted image user posted image

(odgovor članu zrak)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?