|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zaskrbljena novinka
3.4.2005 9:22:27   
devička
MPozdravljene, nosečke!
V petek sem izvedela,da sem tudi srečka :nosecka: in sicer nekje v 6 tednu. Me pa mal skrbi, ker me v trebuhu še vendo daje občutek kot pred menstruacijo, prvi pregled imam pa šele 25.4., joj. Mislite, da je ta občutek v sp delu trebuha normalen za zgodnjo nosečnost?
Hvala za odgovor,
Devička
Neposredna povezava do sporočila: 1
   zaskrbljena novinka
3.4.2005 9:29:50   
ZARA
To je cisto normalno...;)

(odgovor članu devička)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   zaskrbljena novinka
3.4.2005 9:40:00   
Žani
Ne skrbi, tudi jaz sem imela na začetku nosečnosti takšne občutke, pa je bilo vse ok. Uživaj, pred tabo so čudoviti tedni...:sloncek:

Žani 22t

(odgovor članu devička)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   zaskrbljena novinka
3.4.2005 9:46:28   
vrendu
Pozdravljena!
Tudi sama sem imela take težave in me je skrbelo, vendar je to povsem normalno.

(odgovor članu devička)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   zaskrbljena novinka
3.4.2005 9:48:38   
devička
Saj ne bi tako komplicirala, če se ne bi ena nosečnost že slabo končala. V 12 tednu ta čudni občutek kot pred:hudicek:, naslednje jutro flekec, na urgenci pa žalostna novica: missed ab. Zato ta strah in zaskrbljenost... Drugače pa vem, da bo nosečnost kljub morebitnim težavicam nekaj najlepšega :)
Aja še to,bradavičke so na otip rahlo boleče, prsi pa niso (več) pretirano napete. Spet vprašanje: je to normalno? Prosim, ne bit hude,ker je ena nosečka tako zmešana.
Želim vam čudovito nedeljo, D.

(odgovor članu devička)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   zaskrbljena novinka
3.4.2005 10:04:05   
Angelček
Ojla!

Se mi zdi, da si to že spraševala na med.over.net, če se ne motim. Mi je nekako vstal v spominu tvoj nick, ki mi ne gre skupaj s tvojim trenutnim stanjem:)Malo se hecam:)

Tudi jaz sem imela na začetku nosečnosti, pa vse tja do 20 t krče. To naj bi bilo v 95% normalno, lahko so pa tudi znak kakšne resne težavice, samo jaz mislim, da bi potem tudi krvavela, če bi bilo kaj resnega.

Glede bradavic ti pa ne morem pomagati, ker se pri meni ni nič spremenilo, samo nekatere nosečnice pravijo, da imajo zelo občutljive.

Veliko sreče ti želim, Maja

(odgovor članu devička)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   zaskrbljena novinka
3.4.2005 10:20:58   
Bety
No, da ti še jaz nekaj napišem....

Ne skrbi, ker s tem lahko povzročiš škodo...

Priporočam ti (glede na to, da si splavila v 12.t), da si v Italiji takoj kupiš Prometrijum 200ml in ga piješ 3x na dan, do 16t nosečnosti, ko bi posteljica že mogla prevzeti vlogo izločanja progesterona... ta hormon pri nas prodajajo kot Dabroston (10ml) ...

To je vse, kar lahko narediš...pa se paziš, seveda, nalezljivih bolezni, toksoplazme, prevelikega stresa... več o tem lahko prebereš na med.over.net ...
Ta občutek prihajajoče M, pa ima skoraj vsaka nosečnica...

Jaz sem imela kar nekaj ss za sabo...

SREČNO!!!

:rozica:

(odgovor članu devička)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   zaskrbljena novinka
3.4.2005 13:03:32   
Anonimen
Ej, ljubica, vse bo O.K. Tvoji strahovi pa so popolnoma normalni. Sprosti se in uživaj. ;)

(odgovor članu devička)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   zaskrbljena novinka
3.4.2005 13:18:43   
Lana_s
Glede špikanja in bolečih bradavic - to je čisto normalno, se nimaš kaj bat. Upam, da se ti bo tokrat lepo izšlo. Držim pesti :miska::miska:

LP:rozica:

(odgovor članu devička)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   zaskrbljena novinka
3.4.2005 14:27:41   
Anonimen
Tudi mene je še kar nekaj časa zvijalo kot pri menstruaciji.

(odgovor članu devička)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?