|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zatekanje pomoč
12.8.2005 9:19:43   
kylie
mene zanima če ima katera težave z zatekanjem rok in nog. sem februarka in mi pogosto zatekajo roke in n0oge.imate kakšno idejo kako si naj pomagam, ali je to normalno?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   zatekanje pomoč
12.8.2005 9:31:24   
Suza
Pozdravljena,
sama imam ze sicer 19 mesecev starega sina vendar še se vedno spomnim svojih nog. Imela sem tako otečene, da sem mogla obuva teniske od fanta.
To, da ti otekajo noga, bi naj bil pogost pojav v nosečnosti.
Povej svoji ginekologinji na prvem pregledu, čim več počivaj z rahlo dvignjenimi nogami, v lekarni si kupi kremo in odstrani sol iz tvojega jedilnika koliko se le da.

(odgovor članu kylie)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   zatekanje pomoč
12.8.2005 9:41:03   
nana 27
Meni pomaga nasledenje:
- veliko veliko tekočine; tudi do 3 ali 4 litre na dan(se sliši čudno, ampak zares pomaga),
- če imaš rada lubenico, jo jej zvečer v zmernih količinah, da se preveč ne zrediš ;), ker je veliko sladkorja notri,
- čim manj slanih in začinjenih jedi,
- ko ležim, si pod noge dam kakšno blazino.

(odgovor članu kylie)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   zatekanje pomoč
12.8.2005 9:45:50   
nana 27
O zatekanju nujno obvesti ginekolog, ker je zatekanje v kombinaciji z zelo visokim pritiskom lahko nevarno tebi in otročku.

Če je pritisk OK, ne bi smelo biti panike, je pa dobro, da ginekolog to ve. Upam, da ti bodo nasveti koristili.

Aja, če imaš kakšne prstane na rokah, jih raje snemi zdaj, ker poznam par, ki sta ponoči v prstan dol žagala z roke, ker so se njej prsti tako napihnili.

(odgovor članu kylie)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   zatekanje pomoč
12.8.2005 9:46:15   
kylie
je normalno da ti roke tudi zatekajo?

tekočine res malo pijem... sol pa me tudi včasih premami...

hvala za nasvete, sem se že bala kakšne preklampsije ali podobno...:zmeden2:

(odgovor članu kylie)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   zatekanje pomoč
12.8.2005 9:49:33   
nana 27
je normalno ja, nekaterim zateče tudi obraz pa še kaj..

če imate doma kakšen aparat za pritisk merit, lahko sama preverjaš, kako je s tabo in če ni grozno velik, si lahko pomirjena. Vsekakor pa obvesti ginekologa na rednem pregledu.

Uf, meni je tako sedlo slano na začetku jest. Baje je to napoved za fantka..no ja, boš videla.

(odgovor članu kylie)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   zatekanje pomoč
12.8.2005 11:23:55   
soncicaT
Moja sodelavka je fejst zatekala, že v 4. mesecu, in je morala na bolniško počivat.

(odgovor članu kylie)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   zatekanje pomoč
12.8.2005 11:50:58   
PBJ
Meni je proti zatekanju malce pomagal tudi ananas.
Sicer pa si redno kontroliraj pritisk.Zatekanje v povezavi s pritiskom pa je lahko nevarno.

lp:rozica:

(odgovor članu kylie)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   zatekanje pomoč
12.8.2005 12:44:07   
tina104
Glede na to, da imaš rok feb., si začela zelo hitro zatekat. Povej o tem ginekologu, drugače pa upoštevaj že napisane nasvete.
Pa res probaj noge visoko držat kjerkoli se da (npr. ko sediš pred računalnikom, če imaš možnost jih daj na drug stol...).
Poleg preveč soli lahko zatekanje baje povzroča tudi kis in pa mineralna voda.

(odgovor članu kylie)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?