|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zmrznit cmoke?
8.8.2007 20:22:04   
mala maja
kako?

nekje sem brala da jih prvo zložiš na krožnik in počakaš , da se fino zamrznejo in jih potlej daš v vrečke ali pa da jih daš na kroniček in z njim vred zmrzneš.

Prvo se mi zdi dolgotrajno. prvo da dobim v skrinji tolk prostora, da jih dam na krožnik zamrznit, druga rešitev jih pa vseeno potlači.user posted image

še kakšna idejauser posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zmrznit cmoke?
8.8.2007 20:24:20   
Slončica
Dej jih zamrznt na plastičen piknik krožnik,ko bojo zmrznjeni sam upogneš krožnik pa letijo dol..preverjeno
Nikol pa res nikol pa ne daji zamrznit živil na leseno desko pa pol to z nožem dol praskat...tud preverjeno pri moji mami pa 1 mesec bolniške je tud padlo

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zmrznit cmoke?
8.8.2007 20:25:26   
Anonimen
Jas jih dam na en velik pladenj in v skrinjo da zmrznejo. Pol jih pa dam v vrečke.

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zmrznit cmoke?
8.8.2007 20:25:54   
noe
Jaz jih dam kar na tavelik pekač in pol ko zamrznejo , jih zapakiram v vrečke.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zmrznit cmoke?
8.8.2007 20:36:49   
Jessy
Jaz imam plastični pladenj, na katerega dam bombažno servieto, nanjo pa cmoke. Ko so zmrznjeni jih komot poberem dol.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zmrznit cmoke?
8.8.2007 20:44:32   
mala maja
hvala punce.user posted image user posted image

Jaz sem jih dala sicer zmrznit na krožnik za tortouser posted image user posted image  ker jih je bilo tolk. Ampak zgleda da sem jih prehitro dol pobrala ker so se mal sploščil ko sem jih napokala v mini vrečkice. Pa še dobro da sem jih, ker sem jih komaj dol pobrala. Slončica en mesec bolniške bi pa pasal, sam ne zaradi štorastega ureza z nožem.

Bom drugič upoštevala nasvet. Jih dam na kaj drugega.user posted image

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zmrznit cmoke?
8.8.2007 20:59:37   
BLAŽIKA
Jaz pa jih dam kar v vrečko samo da so vsak za sebe, se ne držijo in niso en na drugem, potem pa drugi dan samo primem vrečko in padejo skupaj. Najbolj preprosto, pa še res nikoli se niso zlepili.user posted image

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zmrznit cmoke?
8.8.2007 21:03:00   
Anonimen
Jaz jih dam v vrečko, ki jo že predhodno položim na krožnik, da se ne potlačijo, potem pa s krožnikom vred zmrznit, ko so zmrznjeni, pa krožnik vzamem ven.

(odgovor članu BLAŽIKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Recept za dojenčke: Sladek krompir
Danes je glavna sestavina sladek krompir, recept pa je prilagojen za začetek uvajanja in nadgrajen za osemmesečnika in e...
Kako pripraviti popolno pokovko?
photo
Se tudi vi sprašujete, zakaj so 'kokice' v kinu vedno tako okusne, doma pripravljena pokovka pa se kar nekako ne more pr...




Risanke
Michonne RR

Ali otroku vsak dan dovolite, da gleda risanko/e?

Da (56%)

Ne (44%)


Število vseh glasov: 25

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!