|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zobki
16.12.2005 19:11:20   
Mojra
Naš mulo ima 3 mesece in se že tri dni slini,  grizlja prstke in stoka. Ali je možno, da mu že rastejo zobki?
Slišali smo, da pomaga, če namažemo dlesni z limono. Ali je to res? Pomaga kaj drugega?

cav
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zobki
16.12.2005 19:20:41   
Lana_s
Verjetno še ne bodo zobki. Moja se je že od drugega meseca ful slinila, pa je komaj malo pred 6 mesecem dobila prvega zobka, takrat pa se ni skoraj nič. Pomaga pa Calgel, mu dlesni ohladi.

_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

(odgovor članu Mojra)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zobki
16.12.2005 20:41:24   
Suzi*
Hm, lahko da bodo lahko da ne. Naš se je slinil tudi že pri kakšnih 2m, pa smo pri dobrih 3m dobili 1. zobek. user posted image  Čeprav nisem niti pomislila, da bi bili lahko že tako zgodaj. Dlesni mu maži s Calgelom.

Glede limone pa mislim takole: daj si ti maži ranjeno kožo z limono, pa boš videla kako je fino. user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zobki
18.12.2005 13:37:46   
tina104
Naš je malo pred četrtim mesecem zdaj dobil zobek, slinil se je že od drugega, tako da možno, da je to to, lahko pa da ne (za mojega nečaka so že tudi v tem času govorili, da mogoče so zobki, pa je prvega dobil pri 9 mesecih).
Limona se mi zdi zelo čuden nasvet. Mi imamo tako grizalo, s tem se drgne po dlesnih. pa pustim mu, da svoje roke tišči v usta ali pa tudi moje, če slučajno naleti nanje user posted image

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

(odgovor članu Mojra)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zobki
18.12.2005 14:46:33   
k1
naša se slini že 6m, pa še nikjer zob... user posted image

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Izbira imena: 5 stvari, ki jih je dobro ve...
Ena mama je delila zapis o izbiri otroškega imena oziroma o stvareh, ki bi jih rada vedela, preden se je odločila za otr...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?