|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "Ta nove"....3.dan
19.10.2005 6:46:22   
CUKRČEK
Ojla,
danes ŽE tretji dan in še vedno vztrajam.....neverjetno, a?!?user posted image user posted image user posted image

Ja, včeraj me je tako glava bolela, da sem popoldne kar spat šla s tamalo.
Upam, da ne zbolim sedaj, ko baje spet viroza razsaja.

No, drugače imam pa za danes že kuhano kosilo. Naredila sem si eno tako čorbo iz zelenjave in testenin..njami. In sicer to zgleda kot kaka zelenjavna juha z dodanimi makaroni. Okusno!
Zvečer bom pa najbrž mal kostanja skuhala. NAmesto sladice. Bom še videla.


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "Ta nove"....3.dan
19.10.2005 7:09:45   
AnBan
Evo, jaz sem tudi že 3.dan z vami.
Danes bom jedla pašto z zelenjavo, pa na večerjo komaj čakamuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "Ta nove"....3.dan
19.10.2005 7:29:55   
mammy26
tudi jaz sem še z vami

zajtrk: 2 jabolki
kosilo: testenine z zelenjavo
večerja: 2 kokosova keksa in rebro jedilne čokolade.

pa pa do jutri.user posted image

(odgovor članu AnBan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "Ta nove"....3.dan
19.10.2005 7:36:59   
afna pika
Bravo punce   user posted image    kar vstrajat!

Se mi zdi, da smo bile ravnokar na istem, sedaj pa smo že skoraj na sredini. Se da zdržat, tudi sadne in vodne dni, čeprav jaz prej nisem mogla verjet, da lahko dan zdržim brez konkretne hrane.

Čim manj prekrškov želim!

_____________________________

Danes je prvi dan življenja, ki je še pred nami

(odgovor članu mammy26)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "Ta nove"....3.dan
19.10.2005 7:55:51   
tejčica
Jutro pupe! Danes je pa moj najljubši dan (pa najbrž ne samo moj user posted image ). Ma se bomo zvečer sladkal. Pa še makarončki za kosilo... Pa kaj je lahko lepšega. To pa je dieta, kjer lahko uživaš v hrani!

Pa čimslajši dan!

(odgovor članu afna pika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "Ta nove"....3.dan
19.10.2005 8:16:51   
asija
Lepo jutro,

Jaz še ne vem kaj bom za kosilo. Ampak ena izmed idej je zelenjavna juha z makaroni, ker jo ima tudi mala ful rada. Vmes pa ogromno jabolk. Punce kdaj imate kosilo in večerjo? Jaz večerje sploh nimam ker imam kosilo zelo pozno ob pol štirih. Zvečer pa pojem jabolko.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "Ta nove"....3.dan
19.10.2005 8:43:40   
riatia
 Jutro punce
Evo še mene. Zaenkrat se še držim in močno upam, da tako tudi ostane. Danes bom za kosilo jedla testenine z drobtinami. Že komaj čakam večerje...kos torte in pa rebro jedilne čokolade...user posted image user posted image

(odgovor članu asija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "Ta nove"....3.dan
19.10.2005 9:03:12   
Anonimen
Jaz sem približno na polovici s tole shujševalno, pa vedno jem kosilo okrog 16. ure, večerjo pa okrog 20. ure. Pa uspešno hujšam - do sedaj dobrih 9 kil.

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: "Ta nove"....3.dan
19.10.2005 9:39:15   
total
Jutro punce,
danes moj najboljš dan za jest,zajterk sadje,kosilo testenine z paradižnikovo omako,večerja pa še ne vem...,ampak komaj čakam mal slatkegauser posted image .Držite seuser posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: "Ta nove"....3.dan
19.10.2005 9:43:19   
Anonimen
Testenine z drobtinami niso najboljša izbira za moje pojme. Raje zelenjavno omako čez ali pa samo pelate s česno, če ni časa za kaj drugega oz. več.

(odgovor članu total)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: "Ta nove"....3.dan
19.10.2005 9:54:41   
riatia
Zakaj pa ne testenine z drobtinami? Sej danes je dan III- OH. V knjigi sem našla recept.

Rezanci z drobtinami
"Skuhajte testenine in jih odcedite. Drobtine prepražite na maslu. Dodajte testenine, dobro premešajte, pokrijte in pustite še nekaj minut. Po želji primešajte kapre. "

Ampak bom pa vseeno rajši testenine z zelenjavno omako. Bo bolj okusno, se mi zdi.
Hvala za predlog AB.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: "Ta nove"....3.dan
19.10.2005 9:59:26   
Sibil_
Jaz sem do sedaj eno jabolko-druga še čaka tu pred mano-potem bom pa makarone z omakco, brez mesa.A je kaj narobe če se poje omakca v kateri se je meso kuhalo?Namreč danes tašča kuha, pa sem tako nekako skombinirala....rečte da je ok, prosim?user posted image
Za večerjo me pa čaka kremšnita pa čokolado moram še kupit....njammmi.
LP,
Sibil

(odgovor članu riatia)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: "Ta nove"....3.dan
19.10.2005 10:38:23   
tejčica
Sibil, mislim da ta omaka ne bo ravno po pravilih, saj je meso svoje že notri pustilo. To je tako kot da bi govejo juho pila na Š dan. Ti bo pa še katera druga povedala svoje mnenje. 

Sicer imam pa jaz zaradi službe nimam nekega stalnega urnika za obroke. Včasih imam kosilo ob 13 uri včasih šele ob 17 uri. Kakor mi znese. Najhuje je na B dan, ko mora biti med kosilom in večerjo 4 ure pavze. Se je že zgodilo da sem zaradi tega jedla večerjo po 20 uri.

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: "Ta nove"....3.dan
19.10.2005 10:54:18   
rikica
Oj.Jaz sem še tudi z vami.Še nič se nisem pregrešilauser posted image user posted image danes bom jedla peresnike z paradižnikovo omako.Kaj lahko zraven zeleno solato?Za večerjo pa kinder pingui.Komaj čakam.Nekaj še me zanima glede jutrišnjega dneva.Kaj bi lahko en obrok zamenjala za zelenjavniga?Če bi naprimer bučko jedla?Ker najbolj nisem fan sadja,zelenjavo pa obožujem.Joj jutri pa mi bo verjetno malo kriza.Upam da bo lepo vreme,da bom lahko dosti veni.Te nimam časa mislit na hrano.Uživajteuser posted image

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: "Ta nove"....3.dan
19.10.2005 10:57:13   
Anonimen
A da je recept z drobtinami v knjigi? No, potem pa menda lahko user posted image  Samo drobtine so menda iz kruha, pa maslo je menda beljakovina lai kaj že? Ampak čće v knjigi piše, potem menda lahko.  Komot lahko zamenjaš obrok sadja z obrokom zelenjave, tudi malo prekuhane, da je nekaj toplega. Recimo dušeno zelje ali zelje pa pelati ali pečena zelenjava v pečici, to Splišni dela večkrat. Bo morda ona napisala, kako.

(odgovor članu rikica)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: "Ta nove"....3.dan
19.10.2005 11:08:03   
rikica
Kaj pa zeleno solato lahko danes zraven testenin?Sj,če pa ne bo pa tudi cool.Samo,da se lahko nekaj jeuser posted image Zdaj pa hitro grem na sončeka z user posted image  inuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: "Ta nove"....3.dan
19.10.2005 11:11:38   
Anonimen
Testenine z drobtinami so dovoljene na OH dan. Punce, ve včasih bolj komplicirate kot piše v knjigi. Pa saj oni že vedo, kako dieto so ustvarili.

Sibil, brez težav lahko ješ omako, v kateri je bilo meso. Tisti okus po mesu te ravno ne bo zredil za celo kilo, veš. Jaz sem to vedno prakticirala in ni bilo nobenih težav z nehujšanjem.

Sadni obrok pa lahko zamenjaš z zelenjavnim. Jaz sem jedla npr. kuhano kislo zelje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: "Ta nove"....3.dan
19.10.2005 11:12:20   
Anonimen
Aja, solata pa danes žal ni na jedilniku, a ful veliko tudi ne more škoditi. Saj je samo zelenjava.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: "Ta nove"....3.dan
19.10.2005 11:12:48   
Anonimen
In jaz solato na OH dan.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: "Ta nove"....3.dan
19.10.2005 11:49:58   
Anonimen
A ni solata vedno dovoljena? Zelenjave je vedno dovoljena za zraven, vsaj po moje. Ja, za makarone z drobtinicami pa meni tudi ni čisto jasno. Blacky, tudi "ustvarjalci" tele knjižice so menda plonkali od nekoga drugega, ta pa spet od nekoga drugega, tako da je resnično lahko kak lapsus vmes. Ne govoim za te drobtinice, ampak na splošno. Čeprav je najbrž res tako, kot si nekoč napisala, da piše v knjigi: bolj se držiš tega, da ješ čim manj maščob, več kuhanih živil in čim manj kombiniraš, se torej strogo držiš ločevanja, prej shujšaš. Pač odvisno, koliko si pripravljen se odrekat hrani, ker tri mesece je res kar dolga za npr. samo kuhano hrano jest. Tako bi težko zdržali.
In ja, zelenjavo si jaz včasih spečem v pečici. In sicer na olivnem olju in to na sadno-zelenjavni dan, kot je sadni dan opisam v mojih navodilih pri tej dieti, vzetih z interneta. Zdaj sem se je sicer že preobjedla, tako da raje naredim kaj drugega. Kislo zelje mi trenutno zelo paše.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: "Ta nove"....3.dan
19.10.2005 11:53:27   
mojchka
Ma, po moje lahko ješ solato / zelenjavo vedno, razen na vodni dan, seveda.

Za zelenjavo v pečici pa lhako tudi jaz povem, jo delam po Splišni(-jinem, -nem? kako bi bilo prav?) receptu (z odstopanji)
Včeraj sem si napr narezala na večje kose majhen melancan, janež, eno papriko, dodala malo cvetače, brokolija, korenčka, par olivc... malo začinila (una mediteran začimbna mešanica od DRoge je suuuper!) in vrgla v naoljeno posodo iz jenskega stekla... porinila v pečico za pribl. pol ure... (ker je bil včeraj beljak. dan, sem pred koncem dodala še malo sira)... in si potem prste oblizovala še vsaj tri ure user posted image
Je blu dobru!

_____________________________

LP
mojca

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: "Ta nove"....3.dan
19.10.2005 12:01:23   
Anonimen
U, tole pa mi že plava pred očmi, Mojca, res super.

(odgovor članu mojchka)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: "Ta nove"....3.dan
19.10.2005 12:24:18   
tejčica
Tudi jaz sem v prejšnjih poskusih 3md večkrat na sadni dan jedla tudi zelenjavo. Ponavadi za kosilo. Včasih sem si skuhala cvetačo in jo potem okisala, ali pa mešano zelenjavo in dala čez ravno za vzorec masla. Sem po zelenjavi dosti bolj sita pot po sadju. Včasih pa sem si sadje tudi pekla, predvsem pozimi, da sem si želodček pogrela.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: "Ta nove"....3.dan
19.10.2005 16:12:58   
india
Njammi, ta zelenjava v pečici...to si moram zabeležit in uporabit!

No, jaz sem danes popapcala par tortelinov  z artičokami in pa solato seveda.user posted image

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: "Ta nove"....3.dan
19.10.2005 19:01:26   
tjaga
Saj ne vem kam naj se oglasim, ker malo bluzim, pa začnem in spet neham in spet začnem.
Danes sem si naredila OH dan. To morate poskusiti. Sem že zadnjič nekaj planirala v tej smeri in nisem skuhala, no danes pa mi je le uspelo:

Pečeno rdečo papriko sem olupila in očistila, narezala na trakove. V voku sem, na malo olivnega olja, popekla česen. Ko je že fino dišalo po kuhinji, sem dodala narezano papriko, paradižnikovo omako iz konzerve (po moje bi bili dobri tudi pelati in omaka), dodala sem timijan, baziliko, peteršilj, posolila in malo vse skupaj na majhnem ognju kuhala cca. 15 minut.
Omako sem prelila na testenine in .... :smajlkiseoblizuje:. Vam povem več kot odlično.
Poskusite, ne bo vam žal.

Tjaga
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?