|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "cokl"
3.7.2006 9:57:28   
Pilar
Ja še nekaj me danes zanima....kakšen imate cokl (sploh ne vem slovenske besedeuser posted image )...kje so dobre ponudbe, vaše ideje in predlogi....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "cokl"
3.7.2006 11:56:34   
KIRA
a misliš cokle????
stanejo pa - odvisjno kje kih kupiš - različno. pri hardiju so imeli 3 različne barve za 2,5 jurja, pa je v 1 dnevu zmanjkalo.  drgač pa so od 5 jurjev naprej, tja do 7,8 tisoč.... pri nas je proizvajalec kopitarna.
lp

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "cokl"
3.7.2006 12:43:32   
kepa*
Kira, hahahaha. Ta je pa dobrauser posted image user posted image
Pilar je verjetno mislila na spodnji del fasade, ki je ponavadi drugače obdelan kot ostala fasada. Lahko je kamen, kulirplast, ploščice ...
Mi bomo verjetno dali naravni kamen, če bo šlo vse po načrtih (finančnih, seveda). Drugače pa pride v poštev tudi kulirplast.

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "cokl"
3.7.2006 12:50:08   
Anonimen
men je pa cokl najbl grda zadeva na bajti zato ga pr naši hiši ni. pritljičje je v nivoju z zemljo!

drgač če bi bil pa nikakor ne bi bil rjav ampak čimbl neopazen.

(odgovor članu kepa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "cokl"
3.7.2006 13:40:35   
Pilar
No, ma kako se reče temu pravilno slovensko?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "cokl"
3.7.2006 13:46:52   
Anonimen
pomoje kar cokl sam sem šla pa gledat v slovar slovenskega knjižnjega jezika pa ga ni not?? ja madona kva pa je pol?

(odgovor članu Pilar)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "cokl"
3.7.2006 13:48:59   
mala maja
cokl - fasadni podstavekuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "cokl"
3.7.2006 13:52:18   
KIRA
IZVIRNO SPOROČILO: kepa*

Kira, hahahaha. Ta je pa dobrauser posted image user posted image
Pilar je verjetno mislila na spodnji del fasade, ki je ponavadi drugače obdelan kot ostala fasada. Lahko je kamen, kulirplast, ploščice ...
Mi bomo verjetno dali naravni kamen, če bo šlo vse po načrtih (finančnih, seveda). Drugače pa pride v poštev tudi kulirplast.



ja kaj pa vem, kaj ona s tem misli. mi je blo pa čudn da na tem forumu...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: "cokl"
3.7.2006 13:58:46   
Pilar
ja kaj pa vem, kaj ona s tem misli. mi je blo pa čudn da na tem forumu...


Evo - fasadni podstavek...ti si Kira, pa tud moj "cokl" razumela...če sem iskrena nisem niti pomislila na obuvalo.

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: "cokl"
3.7.2006 14:01:53   
KIRA
IZVIRNO SPOROČILO: Pilar

ja kaj pa vem, kaj ona s tem misli. mi je blo pa čudn da na tem forumu...


Evo - fasadni podstavek...ti si Kira, pa tud moj "cokl" razumela...če sem iskrena nisem niti pomislila na obuvalo.


NE NISEM. BI PA NAPISALA DA OD HIŠE. sej sem te vprašala če misliš cokle. pa se ti odgovorit ni dal.

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: "cokl"
3.7.2006 14:11:47   
Pilar
NE NISEM. BI PA NAPISALA DA OD HIŠE. sej sem te vprašala če misliš cokle. pa se ti odgovorit ni dal.


Sploh ne vem kako naj ti razložim:
1. po moje  obuvalo ne sodi na forum gradnjauser posted image

in

2. vem , da si me vprašala, kaj mislim( če mislim obuvala), ampak po pravici povedano nisem razumela tvojega posta in sem raje malo počakala

no na koncu pa preberem, da se mi ni dalo odgovorit.


(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: "cokl"
3.7.2006 14:26:15   
KIRA
kaj se pa pol norčuješ iz mene? sem te lepo vprašala, če misliš cokle?
pa tudi to sem napisala, da se mi je zdelo čudno, kaj imajo cokle iskat na forumu gradnja.

grem zdaj mulo kuhat. ste vsi neresni.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: "cokl"
3.7.2006 20:51:50   
rija
Meni cokl ni všeč....user posted image  Torej ga mi nimamo. Imamo potegnjeno fasado do konca, da pa se ob dežju nebi umazala, imamo ob hiši na 90 cm narejene betonske robnike vmes pa bomo dali snežno beli kamen. Za zdaj imamo samo navadne kamenčke, ker je ta beli kamen user posted image  drag in rabimo še vse prej kot to....user posted image

Je pa odvisno ali je hiša moderna - brez cokla, ali klasična - pač cokl je.....

Če pa že, pa v obliki grobega peska....

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: "cokl"
4.7.2006 8:09:49   
mala maja
lahko pa date fasado do 30cm od tal,  tistih 30 cm pa obložite s kakšnimi lepimi ploščicami.


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?