|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "japanke"
30.6.2008 20:09:18   
Anay
Živjo punce.
Mene pa sam zanima, če še kje prodajajo natikače, japanke na elastiko na peti. Sm jih vidla na začetku sezone pa jih noisem kupila, sedaj pa bi jih naša pupa rada mela. Malo sm že okoli gledala pa jih tam kjer so jih mel nimajo več. Številko noge pa ma 25-26.

Hvala vsem, ki mi boste sporočil kje lahko še pogledam.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "japanke"
30.6.2008 20:35:55   
Anonimen
H&M ima ful lustne za puncke, po 5€, sicer pa Transport - imajo Coolove (ful mehke) in Smartove (malo manj mehke). So pa ene 9-12€ al nekaj takega. 

(odgovor članu Anay)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "japanke"
30.6.2008 20:36:36   
tinatona
Kej tazga? Al pa tukaj.

LP

(odgovor članu Anay)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "japanke"
30.6.2008 20:37:31   
Anonimen
Tinatona, pri nas nimajo telih Crocs japank user posted image

(odgovor članu tinatona)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "japanke"
30.6.2008 20:47:42   
Anonimen
H&M ima ful lustne za puncke, po 5€,


Res je, samo kvaliteta je tko tko. Ne vem, ce bodo nasi pupi zdrzali pol sezone.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "japanke"
30.6.2008 21:16:07   
Anonimen
Meni ene drzijo ze 4 sezone, ene sem pa po dveh stran vrgla. Enako sestri - imava obe otroske. user posted image Je pa odvisno od modela, meni so sam podplati se ful stanjsali, vse ostalo je pa ok. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "japanke"
30.6.2008 21:23:38   
Anonimen
Je pa odvisno od modela, meni so sam podplati se ful stanjsali, vse ostalo je pa ok. 


Ja, trakci se gor drzijo...user posted image , drugega pa itak ni na japankah.

Podplati se pa tanjsajo, a da je to normalno? Saj do naslednje sezone bodo itak premajhni.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "japanke"
1.7.2008 0:01:39   
Anonimen
Ja seveda. Lahko ti slikam Pumine za k**** 17€ (originalne, baje), kako se mi je lani v 3m podplat stanjsal. Cutim vsak kamencek, sam so pa lepe user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: "japanke"
1.7.2008 7:07:32   
Volga
Če ne bi probala, ne bi vedela, da so Crocs japanke daleč najboljše poletno obuvalo. Daleč najboljše, vredne vsakega centa.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: "japanke"
1.7.2008 7:43:56   
petruska
Imajo v centru Ljubljane na Čopovi pod MCDonaldom fine Teva čevlje in pe na drugi strani ulice v Transporterju tudi.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: "japanke"
1.7.2008 22:58:06   
MADMAX
V Tomas sportu na Čopavi ali v City parku

(odgovor članu petruska)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: "japanke"
7.7.2008 9:10:47   
Anay
Hvala vsem jih že mamo.

(odgovor članu MADMAX)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...
Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."




Ali ste poročeni?
Ela123

Ali ste poročeni? Če ste, koliko časa?

Da (47%)

Ne (53%)


Število vseh glasov: 361

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!